Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mi się smutno robi,bo to dobry aktor.Filmy akcji upadają,więc powinien się wziąć za jakąś produkcję z gatunku "dramat". Przecież nieźle zagrał w "Szósty zmysł". Może jego filmy wtedy by trochę "odżyły" i dostawałby lepsze propozycje...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale zobacz,np. taki Tom Hanks w podobnym wieku (również był na topie 20-30 lat temu) ,dostaje o wiele lepsze role i większość czeka na jego nowe filmy....
Willis po prostu został zaszufladkowany jako aktor kina akcji/sensacyjnego,które dzisiaj już nie jest tak potrzebne...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Aktorzy powyżej 50 lat nie są już tak potrzebni do głównych ról (a szkoda). Może jakby utrzymywali cały czas poziom,to dostawaliby w miarę dobre propozycje (jak wspomniany Hanks).A tak zagrają w kilku słabszych filmach pod rząd i już wszystko leci w dół.Zaczynają być krytycznie oceniani lub po prostu obojętni dla widza...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Niby tak, zobacz u nas co się dzieje. Dlaczego nie widać w filmach K. Majchrzaka?
Edziu jak go spotkasz, to spytaj ;)
Też czekam na jakiś jego nowy film, wydaje mi się, że to trochę jego wybór. Majchrzak dobiera sobie tylko te role, które mu pasują. Ja też czekam na nowe filmy Day-Lewisa, on gra tak co 3-4 lata, więc może niedługo się w czymś pojawi.
 

eedviking

Banned
Edziu jak go spotkasz, to spytaj ;)
Też czekam na jakiś jego nowy film, wydaje mi się, że to trochę jego wybór. Majchrzak dobiera sobie tylko te role, które mu pasują. Ja też czekam na nowe filmy Day-Lewisa, on gra tak co 3-4 lata, więc może niedługo się w czymś pojawi.

Życie. :D;)

Z kolei jutro idę na przedpremierowy pokaz (Kingsman: Tajne służby)The Secret Service. :D
[youtube]aDxT13WGTlg[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To samo z Marianem Dziędzielem, dla mnie to nr.1 z obecnych aktorów (starszego pokolenia)
Btw. Coś dla fanów GhostBusters i mówcie co chcecie, ale te stare klasyki to cud miód orzeszki ;)
Na żywo wygląda fenomenalnie:

20150208_172247.jpg

20150208_172315.jpg
 

eedviking

Banned
Aaaaaaaaaaa, to daleko, nacykaj zdjęć i wrzuć . ;)
Po Szwecji i Norwegii jak się jeździ, to od groma jest pięknie odrestaurowanych oldtimerów . ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Aaaaaaaaaaa, to daleko, nacykaj zdjęć i wrzuć . ;)
Po Szwecji i Norwegii jak się jeździ, to od groma jest pięknie odrestaurowanych oldtimerów . ;)
Nu , nie tylko.;-) Jak będę u znajomego to Cie nacykam. Tam wprawie muzeum. Mam jednego w telefonie. Teraz wrzucę.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Życie. :D;)

Z kolei jutro idę na przedpremierowy pokaz (Kingsman: Tajne służby)The Secret Service. :D
[youtube]aDxT13WGTlg[/youtube]
Do biletu na ten film powinni dodawac zestaw srodkow psychoaktywnych, o zroznicowanym dzialaniu, jako ze film niestety jest mocno nierowny. Sa uklony w strone klasykow kina. Jest pare dobrych gagow i tych niekoniecznie smiesznych/zjadliwych. Przestrzegam: Na trzezwo, czy z organicznym dylatatorem czasu pochodzenia roslinnego, moze sie chwilami dluzyc. Mimo wszystko, IMHO, film jest lepszy od wszyskich komedii/parodii filmow szpiegowskich jakie przychodza mi do glowy.
Zdecydowanie dla mlodszej publicznosci (ale nie dla dzieci).
 
Ostatnia edycja:
Do góry