Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
bez jaj kolego, to że w Tytanicu nie padło anie jedno Fu*k nie znaczy że przez to miał więcej ludzi w kinie. Co ty myślałeś że w takich służbach czy w policji to jak w przedszkolu się rozmawia czy co ?? U ciebie w pracy nikt nie rzuca mięsem ?? Jak pracujesz w przedszkolu to chyba nie widocznie ;)
Dla mnie służby specjalne to bardzo dobry film, Vega mnie nie zawiódł. Z polskich filmów to obowiązkowa pozycja. Pulp Fiction ma rzesze fanów i jest jaki jest i co ?


u nich Fu*k można tłumaczyć na sto razy.


Większość z was ogląda wszystko jak leci, duńskie, fińskie, chińkie a słowo ku*wa w polskim filmie rusza ... bez jaj

Fińskie, duńskie, norweskie, anglickie itd.... z tym, że nie jak leci ;)

A co do tej marki odzieżowej FCUK (Fashion Collection UK) - to i tak nasz język pod tym względem jest piękniejszy i barwniejszy, własnie ze względu na mnogość okresleń :D
I nie zawsze muszą one obrażać ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
bez jaj kolego, to że w Tytanicu nie padło anie jedno Fu*k nie znaczy że przez to miał więcej ludzi w kinie. Co ty myślałeś że w takich służbach czy w policji to jak w przedszkolu się rozmawia czy co ?? U ciebie w pracy nikt nie rzuca mięsem ?? Jak pracujesz w przedszkolu to chyba nie widocznie ;)
Dla mnie służby specjalne to bardzo dobry film, Vega mnie nie zawiódł. Z polskich filmów to obowiązkowa pozycja. Pulp Fiction ma rzesze fanów i jest jaki jest i co ?


u nich Fu*k można tłumaczyć na sto razy.


Większość z was ogląda wszystko jak leci, duńskie, fińskie, chińkie a słowo ku*wa w polskim filmie rusza ... bez jaj

Oczywiście możesz mieć swoje zdanie i nie neguje tego, ja tylko mówię że można zrobić dobry film i nie trzeba w każdym albo co drugie - trzecie zdanie przeklinać, bo raz że to jest strasznie żenujące, a dwa pokazuje kłamstwo, bo znam kilku Policjantów i jeszcze więcej żołnierzy i nie słyszę z ich ust tyle wulgaryzmów co w tych filmach wymienionych wcześniej.
Co nie oznacza że ludzie w tych zawodach nie przeklinają....
Do tego gdzie jest powiedziane że od zawodu jest uzależnione jak często używa się tego typu słownictwa, bo wg mnie to wszystko zależy jak człowiek został wychowany, a nie od tego jaki wykonuje zawód.
Znam osobiście jednego Pana Policjanta który często w tv występuje i myślę że na palcach bym mógł wyliczać ile razy w czasie naszych rozmów używał tego typu słownictwa z taką powtarzalnością.
Wystarczy obejrzeć na tvn turbo program "będziesz Pan zadowolony" i można się przekonać jak zawód mechanik jest obciążony tą skłonnością, w tych programach mechanicy na spokojnie mogliby w takim filmie występować...
Do tego w filmie SP tak jak Piramida napisał tak to wygląda jakby na siłę używali wulgaryzmów żeby bardziej to "pasowało" do tego zawodu i całkowicie się z nim zgadzam..
Nie oznacza to że np. ja nie przeklinam, bo każdemu się zdarza ale jest jakaś granica której się nie przekracza bo staje się to wtedy "dresiarskie".
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Weź to skasuj, nie dawaj młodzieży oglądać tego filmu. Najdurniejszy film na świecie i jaki widziałem. Ten link nie powinien sie pojawić tutaj
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja wychowałem się w blokowiskach i uwielbiam przeklinać :lol:
Do bluźnierstw mam bardzo duży sentyment.Teraz gdy wychodzę na dwór,zawsze na swojej piramidzie dopisuje jedno przekleństwo.
:lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:;)

"Srpski film" to trochę poyebany film,szczególnie scena z noworodkiem...

Braciak,widziałeś już "Kung Fu Jungle" ? Ja mam jeszcze "The Admiral: Roaring Currents" ;)
 

eedviking

Banned
Kung fu jeszcze nie, Admirał - bardzo fajnie zrobiony film , mi się film podobał. :D;)

Nigdy nie przeklinam...rzucam tylko "melodyjne" słowa. :mrgreen::D;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gdyby nie kilka przesadzonych scen ze skaczącymi samochodami,mogłoby być całkiem przyjemnie...ale i tak obejrzę.Ciekawi mnie również jak wypadnie Statham przy Dwaynie i Dieselu...:wink:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Gdyby nie kilka przesadzonych scen ze skaczącymi samochodami,mogłoby być całkiem przyjemnie...ale i tak obejrzę.Ciekawi mnie również jak wypadnie Statham przy Dwaynie i Dieselu...:wink:

Może w końcu Pan Transporter pozabija ich wszystkich i będzie spokój ;)
Z każdym kolejnym filmem było coraz gorzej, ściema goni ściemę :)
 

eedviking

Banned
Miałem wczoraj ten trailer wrzucić, ale już mnie ten film nudzi. Ten tytuł "Szybcy i wściekli, to zapewne nie jest ulubiony przez kobiety.:mrgreen: ;):p
To se wrzucę coś :D;)
[youtube]nsGAQuLkG6U[/youtube]

[youtube]WbhOhVimfRE[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Edziu, oblookany
[youtube]42G47bLhH3Q[/youtube]

Jak mawiali starożytni Rzymianie- Średni na jeża, a gdzie tu fantasy, to pojęcia nie mam ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja obejrzę ze względu na Paula. No i jestem ciekaw, czy będzie widać gdzie grał jego brat a gdzie on
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja obejrzę ze względu na Paula. No i jestem ciekaw, czy będzie widać gdzie grał jego brat a gdzie on

Tego również jestem ciekawy.Dodatkowo ma być w niektórych momentach zrobiony komputerowo.Na tym zdjęciu już wydaje mi się jakiś sztuczny...

fast-and-furious-7-poster.jpg
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Szkoda faceta. Tak żyjesz sobie, myślisz wszystko o"kay, a tutaj przychodzi taka s...ka z siekierą i koniec. Wąchasz kwiatki. :x "RA", a tutaj na forum jeszcze nikt nie umierał? :roll:
 
Do góry