Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Savron

Well-known member
Bez reklam
Savron,nie krępuj się,możesz wrzucić w końcu swój pierwszy trailer :)

Lolek,mi przekleństwa nie przeszkadzają,ale w tym filmie były one strasznie sztucznie wypowiadana,tak jakby na pokaz,a nie naturalnie na spontanie...

Jeszcze co do fabuły - w filmie było za dużo różnych wątków,które chcieli upchnąć w 1:50 min. Trochę im to chaotycznie wyszło i dlatego tak często akcja była ucinana.Podobno ma być serial...Wtedy już powinno być lepiej...

Co tu można wrzucić jak Wy już wszystko co było , co jest i co będzie wrzucili :D W Bolliwood jeszcze scenerią piszą a tutaj na forum już trailer wrzucony. :D Bez szans. Nu może jakiś mongolski.:D
 

Henry

Active member
Bez reklam
Savron, jak dla Piramidy, to obowiązkowo to, i nie jakiś trailer, a całość :D
[youtube]iDUgigISy98[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Niedawno kolega @KRW wspominał o filmie "Faraon"....i zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach...:)
To tak jak z kasetą "Ring"...Więc uważajcie co oglądacie...bo klątwa może być rzucona w każdej chwili...:razz:::)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Niedawno kolega @KRW wspominał o filmie "Faraon"....i zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach...:)
To tak jak z kasetą "Ring"...Więc uważajcie co oglądacie...bo klątwa może być rzucona w każdej chwili...:razz:::)
Ale zobacz jaki obraz ci zrobili po rekonstrukcji- prima sort :)
Aż wciąga :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Braciak,ten na górze po prawej stronie wygląda trochę na psiarskiego...

Henio,im lepszy obraz,tym większa klątwa..:)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Braciak,widziałem ten zwiastun ale ten gościu to cienias i wszyscy u nas się z niego śmieją :)
Henry,a kiedy Ci się kończy umowa ? :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Savron,nie krępuj się,możesz wrzucić w końcu swój pierwszy trailer :)

Lolek,mi przekleństwa nie przeszkadzają,ale w tym filmie były one strasznie sztucznie wypowiadana,tak jakby na pokaz,a nie naturalnie na spontanie...

Jeszcze co do fabuły - w filmie było za dużo różnych wątków,które chcieli upchnąć w 1:50 min. Trochę im to chaotycznie wyszło i dlatego tak często akcja była ucinana.Podobno ma być serial...Wtedy już powinno być lepiej...

Serial będzie miał więcej minut - faktycznie może być lepiej, tak jak piszesz...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Promocja była, umowa do 2222 roku bez doładowań

Coś żeś przeprawił.Nigdy tak długo nie daję spokoju :twisted::mrgreen::-D:wink:

Ostatnio obejrzałem "Falcon Rising" z 2014r.
Film raczej bez rewelacji,jednak uwielbiam akcyjniaki stylizowane na klimat lat 80' i 90',w szczególności gdy sceny walk są w wykonaniu kogoś,kto zna się na rzeczy (Michael Jai White) :D;-)
https://www.youtube.com/watch?v=vBxf6y1tVec


Nowy film z Douglasem :
[youtube]amF5J8fjF24[/youtube]
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Dokładnie dla mnie najgorsze było to skakanie i niestety przeklinanie to co najbardziej mnie boli w naszych filmach, ja nie wiem czy to jakaś obsesja na punkcie tych wulgaryzmów panuje czy co ...? Nie mam pojęcia ale jeśli myślą reżyserzy że to spowoduje większą oglądalność to mylą się bo np. choćby Miasto 44 pokazał, że ludzi poszło do kin troszkę i kilka nagród film zdobył i w cale przeklinać nie trzeba patrząc w stosunku do wymienionego filmu czy np.do innego filmu Drogówka gdzie tez od przeklinania to aż uszy bolą...

bez jaj kolego, to że w Tytanicu nie padło anie jedno Fu*k nie znaczy że przez to miał więcej ludzi w kinie. Co ty myślałeś że w takich służbach czy w policji to jak w przedszkolu się rozmawia czy co ?? U ciebie w pracy nikt nie rzuca mięsem ?? Jak pracujesz w przedszkolu to chyba nie widocznie ;)
Dla mnie służby specjalne to bardzo dobry film, Vega mnie nie zawiódł. Z polskich filmów to obowiązkowa pozycja. Pulp Fiction ma rzesze fanów i jest jaki jest i co ?

Hamerykańce maja dwa bluzgi i tyle, a my mamy się czym szczycić :D:krol:
u nich Fu*k można tłumaczyć na sto razy.


Większość z was ogląda wszystko jak leci, duńskie, fińskie, chińkie a słowo ku*wa w polskim filmie rusza ... bez jaj
 
Do góry