Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Piramida Rulez :D
[youtube]OWTL9F4p9PY[/youtube]

[youtube]EoTpJfZXcmg[/youtube]

[youtube]8OEhqmKmZ9Q[/youtube]

[youtube]wB1FJM8dKtY[/youtube]

[youtube]X3XpHWK544g[/youtube]

[youtube]86jgV0rd5lg[/youtube]

[youtube]Bg5AovaJIRs[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Sluzby specjalne (2014) - IMDb zaliczone.
Tematyka dosyć ciekawa,jednak z wykonaniem już nie tak pięknie.Miałem wrażenie że oglądam jakiś zlepek filmików bez większego ładu i składu.Co chwila akcja była ucinana i przenosiła się w inne miejsce.W ogóle nie można było się wkręcić się w klimat...Dodatkowo twórcy myśleli że jak w co drugim słowie będzie ku..wa czy ch..j,to film będzie mocniejszy.Mnie to tylko śmieszyło,bo to tania zagrywka...

Teoria wszystkiego (2014) - IMDb zaliczony.
Historia geniusza Stephena Hawkinga,twórcy teorii czarnych dziór...
Film nawet spoko a aktor grający główną rolę wypadł bardzo dobrze.Ciekawe czy zgarnie statuetkę...:)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Witam Vikingu! Zaszalałeś z tymi trailerami:lol: Rywalizacja z Wielkim Faraonem? :cry:
Mi ciekawie naprawdę , skąd Wy macie tyle czasu? Wojskowi emeryci , czy co?:D
 

eedviking

Banned
Witaj o Wielki Dżygicie. :D
Rywalizacji z bratem nie ma, co najwyżej uzupełnianie. :D
Oglądać, nie marudzić, nie zadawać pytań, bo Thora naślę. :mrgreen::D;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Aj tam,braciak wrzuca o wiele więcej z Europy :)

Obejrzałem wszystkie te trailery.
Zaciekawił mnie "Poltergeist" - lubię horrorki robione na stary styl.
Zerknę pewnie również na "A Perfect day" - tu raczej ze względu na obsadę.
Trochę dziwnie wygląda ten "Daredevil" Marvela - jakby jakiś niskobudżetowy,z kostiumem głównego bohatera kupionym na bazarze...:)
 

eedviking

Banned
Sluzby specjalne (2014) - IMDb zaliczone.
Tematyka dosyć ciekawa,jednak z wykonaniem już nie tak pięknie.Miałem wrażenie że oglądam jakiś zlepek filmików bez większego ładu i składu.Co chwila akcja była ucinana i przenosiła się w inne miejsce.W ogóle nie można było się wkręcić się w klimat...Dodatkowo twórcy myśleli że jak w co drugim słowie będzie ku..wa czy ch..j,to film będzie mocniejszy.Mnie to tylko śmieszyło,bo to tania zagrywka...

Teoria wszystkiego (2014) - IMDb zaliczony.
Historia geniusza Stephena Hawkinga,twórcy teorii czarnych dziór...
Film nawet spoko a aktor grający główną rolę wypadł bardzo dobrze.Ciekawe czy zgarnie statuetkę...:)

Pierwszy może zobaczę z ciekawości, drugi raczej odpuszczę. ;)


Zaciekawił mnie "Poltergeist" - lubię horrorki robione na stary styl.

To remake tego z roku 1982 (Spielberga). ;)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Witam Vikingu! Zaszalałeś z tymi trailerami:lol: Rywalizacja z Wielkim Faraonem? :cry:
Mi ciekawie naprawdę , skąd Wy macie tyle czasu? Wojskowi emeryci , czy co?:D

Witaj Przyjacielu z Mordoru :)
Jak będziesz chciał jakiś trailer dodać, to najpierw musisz Wilekiego Ra spytać, innej opcji nie ma :D
A Edziu, jako braciak ma chody :lol:


@Piramida, ze Służbami... miałem te same odczucia, mogłoby być lepiej. Vega robił też Pitbula i to chyba jego jedyny nie najgorszy film, jak do tej pory ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Witaj Przyjacielu z Mordoru :)
Jak będziesz chciał jakiś trailer dodać, to najpierw musisz Wilekiego Ra spytać, innej opcji nie ma :D
A Edziu, jako braciak ma chody :lol:

Witam Henry:popcorn: Wiem ze trzeba mieć akceptacje "RA", ale wiesz jaka to tam w Królestwie Słonecznego panuje biurokracja. Do czasu jak doczeka się już kwiatki wąchać czas nastąpi:D A tym bardziej , Ja to na stronkach Ruskich siedzie.Żadnych cie ograniczeń, żadnego sciągania na dysk, żadnych opłat. :D Klik i oglądasz co chcesz. :D Ni to co Hamerika za....na. :lol:
HENRY, ten twój DENON wysoki jest?:cry::cry::cry:
 

eedviking

Banned
No to... :D;)

Film Fantasy "Skammerens Datter" to adaptacja powieści młodzieżowej Lene Kaaberbol o dziewczynie imieniem Dina, która odziedziczyła zdolność do nakłaniania innych ludzi ,wpatrując się im w twarz, aby wyznali swoje grzechy.
[youtube]GuqQOTsEGCI[/youtube]

Niebawem u mnie na ekranie dramat Eventyrland ... Opowieść o morderstwie, które nigdy nie powinno się wydarzyć, o przyjaciołach, którym nie należy ufać i o długu, którego nie sposób spłacić.
[youtube]ySjFgd94NS0[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Witaj Przyjacielu z Mordoru :)
Jak będziesz chciał jakiś trailer dodać, to najpierw musisz Wilekiego Ra spytać, innej opcji nie ma :D
A Edziu, jako braciak ma chody :lol:

Witam Henry:popcorn: Wiem ze trzeba mieć akceptacje "RA", ale wiesz jaka to tam w Królestwie Słonecznego panuje biurokracja. Do czasu jak doczeka się już kwiatki wąchać czas nastąpi:D A tym bardziej , Ja to na stronkach Ruskich siedzie.Żadnych cie ograniczeń, żadnego sciągania na dysk, żadnych opłat. :D Klik i oglądasz co chcesz. :D Ni to co Hamerika za....na. :lol:
HENRY, ten twój DENON wysoki jest?:cry::cry::cry:

info poszło na pw ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sluzby specjalne (2014) - IMDb zaliczone.
Tematyka dosyć ciekawa,jednak z wykonaniem już nie tak pięknie.Miałem wrażenie że oglądam jakiś zlepek filmików bez większego ładu i składu.Co chwila akcja była ucinana i przenosiła się w inne miejsce.W ogóle nie można było się wkręcić się w klimat...Dodatkowo twórcy myśleli że jak w co drugim słowie będzie ku..wa czy ch..j,to film będzie mocniejszy.Mnie to tylko śmieszyło,bo to tania zagrywka...

Teoria wszystkiego (2014) - IMDb zaliczony.
Historia geniusza Stephena Hawkinga,twórcy teorii czarnych dziór...
Film nawet spoko a aktor grający główną rolę wypadł bardzo dobrze.Ciekawe czy zgarnie statuetkę...:)


Dokładnie dla mnie najgorsze było to skakanie i niestety przeklinanie to co najbardziej mnie boli w naszych filmach, ja nie wiem czy to jakaś obsesja na punkcie tych wulgaryzmów panuje czy co ...? Nie mam pojęcia ale jeśli myślą reżyserzy że to spowoduje większą oglądalność to mylą się bo np. choćby Miasto 44 pokazał, że ludzi poszło do kin troszkę i kilka nagród film zdobył i w cale przeklinać nie trzeba patrząc w stosunku do wymienionego filmu czy np.do innego filmu Drogówka gdzie tez od przeklinania to aż uszy bolą...



Teorii....nie oglądałem , ale myślę że tak na 90% za tę rolę będzie statuetka dla aktora i oby na jednej się skończyło...;-)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Edziu, tu nawet bluzgi nie rażą, dla prawdziwych twardzieli ;)
[youtube]HKFbveyBbRQ[/youtube]
 

eedviking

Banned
Wiadomoooooooo :D;)


Zapowiada się dobry duński serial kryminalny The Team, ciekawe, czy będzie w TVP???
[youtube]bwoZdgyc3WY[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Savron,nie krępuj się,możesz wrzucić w końcu swój pierwszy trailer :)

Lolek,mi przekleństwa nie przeszkadzają,ale w tym filmie były one strasznie sztucznie wypowiadana,tak jakby na pokaz,a nie naturalnie na spontanie...

Jeszcze co do fabuły - w filmie było za dużo różnych wątków,które chcieli upchnąć w 1:50 min. Trochę im to chaotycznie wyszło i dlatego tak często akcja była ucinana.Podobno ma być serial...Wtedy już powinno być lepiej...
 
Do góry