Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś był jakiś krótki teaser...Teraz jest więcej.Bardzo jestem ciekawy tego filmu.Wygląda na fajny magiczny klimat.No i gra jedna z moich ulubionych młodych aktorek - Saoirse Ronan ;)

[youtube]2Soccy5HyqQ[/youtube]

To też może być ciekawe ;)
[youtube]5NaTwBlZ0EA[/youtube]
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Saoirse'a rozwija sie dynamicznie., wrecz nie do poznania. Od ostatniego roku, tak na oko, przybylo Jej z 10 kg.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To raczej nie trailer, a fragment amatorskiego nagrania katastrofy lotniczej.
Trailer to był (bardzo podobny) z filmu "Knowing":

[youtube]1qdintglJBk[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie o to właśnie mi chodziło...
A swoją drogą film Zapowiedź świetnie jest nagrany pod względem dźwiękowym - w tej scenie to normalnie czuje się jakby ten samolot rozbijał się w salonie, ... polecam..
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Edziu, brak- Poniedziałku, Sztuczki, Panna Nikt, Tajemnica Twierdzy Szyfrów i wielu, wielu innych o Samych Swoich czy Wyjściu awaryjnym nie wspominając :)
 

eedviking

Banned
To prawda, jest więcej, np. Gdzie jest generał - w zamku Czocha, czy Czterej pancerni, Międzygórze.. :D
Lubię Heniusieniusieniusiu, jak mnie tak poprawiasz. :D;):cool:

EP3Upaht56.png


Tu jest fajna strona: http://www.polskanafilmowo.pl/filmowe-miejsca,2
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Najnowszy film ze Stathamem Wild Card (2015) - IMDb zaliczony.

Bardzo prosta fabuła.Statham wyglądał i zachowywał się praktycznie tak samo jak w większości swoich ostatnich filmach.Dodatkowo za dużo było niepotrzebnych i dłużących się momentów...Z plusów - trzy dosyć krwawe walki wręcz oraz lekkie poczucie humoru Stathama...Ogólnie jednak trochę lipton...:wink:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Bardzo prosta fabuła.Statham wyglądał i zachowywał się praktycznie tak samo jak w większości swoich ostatnich filmach.Dodatkowo za dużo było niepotrzebnych i dłużących się momentów...Z plusów - trzy dosyć krwawe walki wręcz oraz lekkie poczucie humoru Stathama...Ogólnie jednak trochę lipton...:wink:

Ale chociaż Earl Grey ? :D

Ja obejrzałem The Dying of the Light z Cage'em, też lipton :mrgreen:
Normalnie, chyba przestanę oglądać jakiekolwiek filmy z jego udziałem, dla mnie gość się aktorsko stoczył, już nie pamiętam, kiedy ostatni raz widziałem go w dobrym filmie :???:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja obejrzałem The Dying of the Light z Cage'em, też lipton :mrgreen:
Normalnie, chyba przestanę oglądać jakiekolwiek filmy z jego udziałem, dla mnie gość się aktorsko stoczył, już nie pamiętam, kiedy ostatni raz widziałem go w dobrym filmie :???:

Ja z Nicholasem już od ponad roku nie oglądam nowych filmów...(wyjątkiem był dramat "Joe" ).
 
Do góry