Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"John Wick" to jest raczej mega chałka typowe kino klasy B

Wiesz,te filmy były przeważenie klasy "B",ale wolę obejrzeć coś takiego niż klasy "A" dla gimbusów ;)
Jaki według Ciebie jest dobry akcyjniak powstały w ciągu 20 lat ? (tylko nie podawaj wojennych) :wink:
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Co to znaczy dobry akcyjniak? np. Siderman też jest kinem akcji, Czarownica też ;) właśnie "John Wick" jest typowym filmem dla gimbusów lub tych "new men" ;)
W dobrym kinie akcji jeden człowiek nie zabija 100 ludzi w ciągu 2 dni ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak mam tłumaczyć co znaczy "akcyjniak", to znaczy że nie jesteście w temacie :razz::mrgreen:;)

Chodzi mi o rasowe filmy podobne do tych z Arnim,Sylwkiem,Van Dammem,Seagalem z lat 80' i 90' :-D
Że nie były realne to inna sprawa...


Spiderman to nie jest akcyjniak ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zacznijmy od tego że od 2000 r (jak mniej więcej wszedł Spider-man ) wprowadzono cenzurę - zero krwi,nagości,przekleństw...
W tatach 80 i 90 te sceny były na porządku dziennym...
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Filmy z gatunku - akcja ;) nikt nie wprowadził cenzury tylko na młodzieży bardzo dobrze się zarabia, filmy z lat 80-90 były ocenzurowane np. w Niemczech.
Dobre kino akcji to jest np. Gorączka, Gran Torino, tylko nie piszcie, że to nie jest akcja.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zacznijmy od tego że od 2000 r (jak mniej więcej wszedł Spider-man ) wprowadzono cenzurę - zero krwi,nagości,przekleństw...
W tatach 80 i 90 te sceny były na porządku dziennym...

Dokładnie tak jak piszesz... chociaż jak dla mnie w filmie nie musi być przekleństw... a szczególnie co w drugim zdaniu..


Piramida widziałeś tę reklamę? :)


https://www.youtube.com/watch?v=4WTA_8waxTo


Druga jest lepsza - szkoda że u nas nie ma takich burgerów :)


https://www.youtube.com/watch?v=2AdViveJYD0


Zjadłoby się co ? :)
 
Ostatnia edycja:

gerus6

Active member
Bez reklam
Dobre kino akcji to jest takie kino w którym jest mało akcji ;) najważniejszy jest klimat i nieprzewidywalność w filmie.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Gran Torino to gatunek dramat !!! Gorączka rok 1995 .

Prawdziwy dramat to filmy typu Redirected :p
Co do Wicka, to dla mnie też jest to filmy klasy B, zapowiadało się fajnie, a wyszedł dramat
z akcyjniaków po 2000 ( dla mnie jedne z najlepszych)
- Trylogia Bourne'a (choć gatunkowo, trochę na pograniczu); Grindhouse i Kill Bill- Quentina, Kill Bill; Bondy z Craig'em... ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
nikt nie wprowadził cenzury tylko na młodzieży bardzo dobrze się zarabia,

Właśnie że wprowadzili cenzurę/nie kręcą kontrowersyjnych scen,ponieważ na młodzieży (tak jak napisałeś) najwięcej się zarabia.Jest "PG-13" i większy zysk w kinie...;)

Dobre kino akcji to jest np. Gorączka, Gran Torino, tylko nie piszcie, że to nie jest akcja.

'Gorączka" to kino sensacyjne a to co innego niż akcyjniak....:wink:
Również ma kategorię "R" ale jednak spajderciecie zarabiają więcej,bo są robione pod młodzież...

Gran Torino to gatunek dramat !!!.

Dokładnie,to dramat a nie akcja...

Dokładnie tak jak piszesz... chociaż jak dla mnie w filmie nie musi być przekleństw... a szczególnie co w drugim zdaniu..

Aj tam,jak co jakiś czas poleci "fuck",to nic się stanie :mrgreen:;)


Piramida widziałeś tę reklamę?

No niezła,ale u mnie nr.1 jest zawsze ładna twarz...;)
 
Do góry