Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

gerus6

Active member
Bez reklam
Kolejna narodowa tragedia będzie w kinie....


Producent "Smoleńska" Maciej Pawlicki: zdjęcia pod koniec lutego - Film - WP.PL


Ciekawy jestem jak przedstawią tę tragedię na ekranie.... wiecie chodzi o spór jaki się toczy..
Nareszcie, w końcu się dowiemy "prawdy" ;) ponoć mają być różne alternatywne zakończenia (coś 6) do wyboru na blu-ray, takie jak sztuczna mgła, wybuch, trzy wybuchy ;), zestrzelenie rakietą, ma też być pokazane jak 101 uderza o brzozę i odlatuje bez szwanku ;)
Film ma otrzymać wiele "wybitnych" nagród od "wybitnych" tv takich jak Republika czy Trwam.
Moim zdaniem będzie to najlepszy film ostatniego 1000-lecia ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida bo te wszystkie efekty robiły na nas większe wrażenie 5-8 lat temu - nawet jeśli były one słabsze niż obecne ale to były początki więc bardziej na nas to działało... Zapewne pamiętasz jak zrobił na Ciebie wrażenie film Gwiezdne wojny, a tyle lat już minęło ;-)
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Gdzieś czytałem, że finałowa scena będzie taka, że z lasu wychodzą duchy pomordowanych ofiar Katynia i salutują naszemu prezydentowi 1000-lecia, będzie Oscar.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Obejrzałem wczoraj - zakręcony i chyba tylko dla fetyszystów. Bardzo, bardzo średni...nie polecam
[youtube]MlgWAroI5Uw[/youtube]
 

eedviking

Banned
Heniuś, oblookaj z dzieciakami Pudłaki (BOXTROLLS) - r e w e l a c j a , oczywiście animacja lalek- uwaga po pierwszych napisach i pierwszej piosence końcowej - dalszy ciąg. :D;) !

[youtube]lcgpU7lwzQ4[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida bo te wszystkie efekty robiły na nas większe wrażenie 5-8 lat temu - nawet jeśli były one słabsze niż obecne ale to były początki więc bardziej na nas to działało... Zapewne pamiętasz jak zrobił na Ciebie wrażenie film Gwiezdne wojny, a tyle lat już minęło :wink:

To normalne ;)

To polecam serial Lilyhammer( dla Ciebie i małżonki) , naprawdę super. :D

Za "Gomorrę" byś się porządnie wziął :p:D;)
 

eedviking

Banned
A jaaaaaaaaak... Obejrzyj braciszku i sam powiesz. :mrgreen::D;)

[youtube]y6YY51EfMDU[/youtube]

Na dniach będę to oglądał. :D
[youtube]ia1-hEJ9XG0[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry