Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

boromirep

New member
dodam od siebie mój ulubiony film z Lewisem na którego punkcie mam bzika Ostatni Mohikanin . A co Liama to on już ma swoje lata i w holywood niestety to się bierze pod uwagę , to i tak dziwne że akurat teraz gra w filmach "stricte akcji " a że to poziom troche słaby niz jego poprzednie filmy no cóż za coś trzeba żyć a i podejrzewam że na planie ma z tego dużo frajdy . wielu aktorów ( takich nie od kina akcji ) tego nie powie w prost ale chętnie by zagrało taka i podobną postać .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Leoś,Bale,McConaughey...Mam nadzieję Hardy i Fassbander - tak to widzę w przyszłości.Fenomenu Cooper'a jeszcze nie odkryłem.
Prawda jest taka że w kinie amerykańskim zazwyczaj młodsi są bardziej rozchwytywani,a szkoda,bo z chęcią zobaczyłbym dużo starszych aktorów w roli głównej w jakimś dobrym filmie...

Niestety wiek powoduje pewne ograniczenia dla niektórych ról, ale w Ameryce to tak jeszcze źle nie wygląda, a weź zobacz nasze podwórko praktycznie już starszych aktorów to na palcach można wyliczyć którzy są brani do filmów, a tak to gdzie się nie spojrzysz to prawie ta sama obsada... i co przełączysz kanał to Karolak albo Adamczyk :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jeszcze zobaczysz ;)
Wracając do Day Lewisa, on gra nie częściej niż co 2-3 lata, zakładając, że ostatni film był w 2012 to wkrótce pewnie się pojawi w jakiejś głównej roli.
btw. już obecnie Sir Daniel Day Lewis
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak jak Lolek pisze - wiek to ograniczenia.Przeważnie w Hollywood są najbardziej potrzebni aktorzy do max 50 lat i dodatkowo zauważcie,że w tych lepszych filmach obsadzają w rolach głównych takich facetów,którzy podobają się kobietom,aby również na nich zarobić kasę...Czyli oprócz tych co wymieniłem jeszcze np. Jackman,Crowe czy Butler...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak Lolek pisze - wiek to ograniczenia.Przeważnie w Hollywood są najbardziej potrzebni aktorzy do max 50 lat i dodatkowo zauważcie,że w tych lepszych filmach obsadzają w rolach głównych takich facetów,którzy podobają się kobietom,aby również na nich zarobić kasę...Czyli oprócz tych co wymieniłem jeszcze np. Jackman,Crowe czy Butler...

Dokładnie bo część płci pięknej przyjdzie dla aktora przystojnego.. ale tak jak napisałem szczególnie to widać w naszym kraju... Linda, Konrad i wielu innych już od wielu lat nie dostają żadnych propozycji filmowych..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak za kilka/kilkanaście lat Ci aktorzy nie będą już młodzi,ciekawy jestem kto ich zastąpi (kto dobrze gra).Jakoś cienko to widzę,biorąc pod uwagę że coraz mniej jest "poważniejszych" filmów a Ci dzisiejsi 20 - latkowie "szlifują" swój fach w produkcjach dla nastolatków...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Liam to chyba więcej zarabiał w Star Wars i Batmanie :) do tego rewelacyjny jest w... Lego. Naprawdę klasa.

Co do Leosia to wczoraj odebrałem na bd Romeo + Julia. Mam sentyment bo przed laty byłem w kinie ze szkoły w ramach zajęć. Poten była ścieżka dźwiękowa grana (super). Film się trochę postarzal ale muzyka nadal robi wrażenie. I Leo mega mega świeży. Już wtedy mega naturalny talent.

Odebrałem też Ben-hura w steelbooku. Rekonstrukcja obrazu to mistrzostwo świata.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Może Liam w przeszłości za pojedyńcze role zgarniał więcej kasy,ale w rankingu Forbesa z 2013r. jest podane że w ciągu roku przytulił 32 mln $...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może Liam w przeszłości za pojedyńcze role zgarniał więcej kasy,ale w rankingu Forbesa z 2013r. jest podane że w ciągu roku przytulił 32 mln $...

Można żyć co ? :) Ale też nad forma musi pracować każdego dnia jak oglądałem z nim wywiad i co dzień nogami i rękoma macha :) ale tak czy siak to ładny pieniądz...
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na ten film czeka chyba większość osób.Hardy jednak trochę musi jeszcze popracować nad tym akcentem...;)

[youtube]Uia6y9SRsj4[/youtube]

Kolejna część.Grają już inni aktorzySporo osób narzeka na małe podobieństwo z komiksowymi postaciami...Mi to akurat nie przeszkadza.Ważne że w przeciwieństwie do poprzednich części jest bardziej mroczny klimat...
Zczajcie znaczek TV 4 :mrgreen:

[youtube]e-BVs-KCSiA[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida, faktycznie "4" jest zupełnie inny klimat , choć sam trailer dużo nie pokazuje ...
Ale za brak Alby minusa mają jak z Polski do USA :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

Dokumenty z wojen,to chyba najmocniejsze co można oglądać w TV...

Braciak,widziałeś ten film ?
https://www.youtube.com/watch?v=kCFaTffMMeE
Powiem Ci że już nie pamiętam kiedy oglądałem tak dziwny western.To jest jeden z tych filmów w których nie ma akcji a jednak ciekawie się ogląda.Mi się nawet podobało :grin:
 

boromirep

New member
Ze ktoś chciał sobie nakrecić taki film nie majac talentu i mając lekko zwichnięty móżg to rozumiem ale kto na to dał pieniądze i bez urazy chyba nie ogladałeś całości mie ten skrót wystarczy żeby tego nie oglądać
 
Do góry