Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na serial klasy Soprano już raczej nie licze, ale coś pokroju Californication, czemu nie ;)
Najgorsze w dobrych serialach jest oczekiwanie, a ja chyba jednak wolę poczekać i hurtem obejrzeć.
Tak odpuściłem swojego czasu Soprano, kupiłem wszystkie sezony i po 2 odcinki dziennie.
Bardzo miło wspominam ten czas i chyba nigdy tak dobrze się nie bawiłem przed tv.

Ja myślę że te czasy mogą wrócić.Jest masa dobrych seriali.
Z tym oczekiwaniem to racja.Też wolę hurtem,niż czekać na następny sezon prawie rok czasu...
 

boromirep

New member
w końcu mi się przypomniało , wiem że duze grono lubi ten klimat , a jak usłyszałem w ścieżce dżwiekowej fragment talk talk ale z ich późniejszego okresu to od razu ten film jeszcze wiecej u mnie zyskał .

Wild Bill (2011) - Filmweb
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Na serial klasy Soprano już raczej nie licze, ale coś pokroju Californication, czemu nie ;)
Najgorsze w dobrych serialach jest oczekiwanie, a ja chyba jednak wolę poczekać i hurtem obejrzeć.
Tak odpuściłem swojego czasu Soprano, kupiłem wszystkie sezony i po 2 odcinki dziennie.
Bardzo miło wspominam ten czas i chyba nigdy tak dobrze się nie bawiłem przed tv.

To obejrzyj serial Boss (dwa sezony). ;)

[youtube]UZ8F_tGm5rg[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Parzo nie cytuj postów z filmami i ze zdjęciami bo dostaniesz punkty karne :)


Piramida - Warszawa do obejrzenia ... szkoda tylko że 20 min... ale fajnie się zapowiada..
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Uprowadzona 3 (2014) - IMDb zaliczona.
Mały spoiler :
Tym razem Liam zostaje wrobiony w zabójstwo żony...
Niby tematyka trochę inna,jednak mi już się nudzą role grane przez tego aktora (nie tylko w "Uprowadzonej").Wszędzie jest praktycznie ta sama gra aktorska oraz wygląd.
Film w ostateczności oceniam na średni z dużym minusem (minus za pracę kamery,która w momentach akcji,w ciągu sekundy zmieniała ujęcia po 2-3 razy...).
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla mnie już druga odsłona była pełna absurdu i baboli, trzecia widzę, że również trzyma podobny "poziom", a szkoda bo pierwsza część była całkiem fajna.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Absurdów nie zabrakło,ale Liam zarabia teraz największą kasę w swoim życiu,więc średnio go to obchodzi...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Absurdów nie zabrakło,ale Liam zarabia teraz największą kasę w swoim życiu,więc średnio go to obchodzi...

Wiadomo kasę z tego ma dobrą, pewnie w życiu tyle nie zarabiał co przez ostatnie lata, ale ja osobiście uważam, że tych "karateków" to i tak on jest jednym z najlepszych pomimo, że ma swój wiek... jednak wygląda to dla mnie lepiej jak np. u młodszego Stathama...
Same filmy to już kwestia gustu, ja uważam że 1 cz. była najlepsza a trzeciej nie oglądałem więc jak obejrzę to ocenię.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Day-Lewis już od kilku lat w niczym nie zagrał a Cassel ma ostatnio średnie lub słabe filmy :)

Daniel ma taki styl pracy, gra w czym chce i kiedy chce, zazwyczaj wszystkie role trzymają odpowiedni poziom ;)
A role Cassella, pomimo że może nie najlepsze, to i tak aktorsko lepsze niż niejednego aktora z tzw. czołówki ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Day-Lewis uwielbiam za "Aż poleje się krew", nie wiem co ma ten film z w sobie, ale utkwił mi w pamięci na lata (właśnie za sprawą Lewisa), podobnie zresztą z "Wróg publiczny nr1." z Casselem. Poczekajmy jeszcze na ten ostatni, w ostatnich dniach była chyba premiera.
Wracając do Lewis'a, to nie widziałem jeszcze "Nine".
 

Henry

Active member
Bez reklam
Obejrzyj jego starsze filmy, jesli jeszcze nie widziałeś
Pokój z widokiem, Moja lewa stopa, Nieznośna lekkość bytu, Wiek niewinności, czy bardziej znane Czarownice z Salem (kolejna genialna rola ;) ), W imię Ojca, Bokser, Ballada o Jacku i Rose.
Zresztą wszystkie są dobre, najmniej lubię Lincolna jako film, a Nine też dobry ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Leoś,Bale,McConaughey...Mam nadzieję Hardy i Fassbander - tak to widzę w przyszłości.Fenomenu Cooper'a jeszcze nie odkryłem.
Prawda jest taka że w kinie amerykańskim zazwyczaj młodsi są bardziej rozchwytywani,a szkoda,bo z chęcią zobaczyłbym dużo starszych aktorów w roli głównej w jakimś dobrym filmie...
 
Do góry