Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

tdx

New member
Bez reklam
Bad Ass 1/2 :D śmieszne i fajne z Maczetą (też dobry) czyli Danny Trejo (BDW ostatnio go widzę często w Sonsach) i Danny Glover (Lethal Weapon 1/2/3).
Niezniszczali też byli całkiem całkiem + Sabotage (z Arnim) oraz Escape Plan z Sylvkiem :D

Z nowych nowych Furia też mi się podobała ale to pewnie przez sentyment :D wcześniej oczywiście Inglourious Basterds :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bad Ass 1/2 :D śmieszne i fajne

To raczej komedia :wink:

Niezniszczali też byli całkiem całkiem

Również uważam że są w miarę ok.Najważniejsze że jest styl lat 80' i90' :-D

Sabotage (z Arnim) oraz Escape Plan z Sylvkiem :grin:

To też dobre,chociaż uważam że Sylwek w ostatnich filmach jest większym twardzielem niż Arnold...

Z nowych nowych Furia też mi się podobała ale to pewnie przez sentyment :grin: wcześniej oczywiście Inglourious Basterds :grin:

To już inne klimaty :wink:

"John Rambo" z 2008 r bym dodał :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Osobiście zrezygnowałem z HBO , zostawiłem Canal+ sporo kina francuskiego i europejskiego. (Mam nc+)

Mówisz? To do mnie przemawia, a jak z serialami, te na habeo są chyba lepsze.
Dokumenty jakieś ciekawe, własne produkcje itp.?

Panowie,zaraz nam stuknie 1000 stron :grin:

Z czego połowa już nie na temat, trochę żal bo nie o take Polske walczyłem, ale lotto mi to ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Prawda że ma coś w sobie kobieta :) oczywiście patrząc też na jej wiek..

Ma to coś i jeszcze jest świetną aktorką ;)


Birdman obejrzany- dobry film, jak na razie absolutna czołówka :)

Jeszcze czekam z niecierpliwością na ten film, który pewnie też na szczycie mojej listy się uplasuje :)
[youtube]zRC2Jahf5rg[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To zależy co komu się podoba, mi bardziej odpowiadają seriale( jeżeli mam oglądać) z Ale Kino(np. Forbrydelsen) i FOX( np. Breaking bad). ;)

Za to z dokumentów polecam Planete, trafiają się tam prawdziwe perełki ;)

Jeszcze czekam z niecierpliwością na ten film, który pewnie też na szczycie mojej listy się uplasuje :)

Też czekam, jednak wolałbym żeby grał w swoim ojczystym języku ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też się bierzesz za seriale ? :wink:

Na serial klasy Soprano już raczej nie licze, ale coś pokroju Californication, czemu nie ;)
Najgorsze w dobrych serialach jest oczekiwanie, a ja chyba jednak wolę poczekać i hurtem obejrzeć.
Tak odpuściłem swojego czasu Soprano, kupiłem wszystkie sezony i po 2 odcinki dziennie.
Bardzo miło wspominam ten czas i chyba nigdy tak dobrze się nie bawiłem przed tv.
 
Do góry