Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak to pisze Pan Henius. Doopy nie urywa, ale dla mnie mocniejsze (emocjonalnie ) od Hurt Lockera K.Bigalow. Ladna charakterystyka postaci, troche kitu. Mimo 2 w nocy nie usnalem. Pewnie juz wiesz, ze nie jest to thriller i ze Clint ma juz 85 lat.

No dobra,nakręciłeś mnie :D
Jadnak obejrzę jak będzie w 1080p z DTS HD...bo lubię słyszeć te strzelaniny...
 

db86

New member
Jak to pisze Pan Henius. Doopy nie urywa, ale dla mnie mocniejsze (emocjonalnie ) od Hurt Lockera K.Bigalow. Ladna charakterystyka postaci, troche kitu. Mimo 2 w nocy nie usnalem. Pewnie juz wiesz, ze nie jest to thriller i ze Clint ma juz 85 lat.
Clint stary ale jary b dobry aktor i reżyser :)
 

KRW

New member
Absolutny top. Kto nie widział, ten trąba, polecam.

Ja trąba jestem. Głównie dlatego że nie chcę robić tego samego błędu co przy "Shutter Island" (bo to adaptacja prozy tego samego kolesia) i najpierw przeczytać książkę. Już z dwa lata temu ją kupiłem, a cały czas nie mogę się zabrać :(.


Ale soundtrack znam już na pamięć, bo kiedyś go do paczki dorzuciłem za kilka zł i potem nie wychodził z mojego odtwarzacza przez dobre kilka tygodni ;).
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gdzież bym śmiał :D

Wiem że żartowałeś :mrgreen:;-)

tumblr_mzhh0z4tnJ1sbr00to1_500.gif
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jakbyś nie obejrzał, to niestety musiałbyś zostać ukarany - Procesją Wstydu :mrgreen:
Tak serio to chyba wzorowali się chyba Python'ach, równie irracjonalny humor ;)

Tego drugiego jeszcze nie widziałem ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obejrzyj,obejrzyj.Jedynkę możesz sobie darować,bo nie jest za bardzo powiązana z częścią drugą,która jest o dwie klasy lepsza :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja zarzuciłem John Wicka. Jak ktoś mówi że "pracownik miesiąca z castoramy" to super dobry film, to John Wick będzie dla tej osoby megahitem ;) Fajnie się ogląda, tylko efekty strzałów mogły być lepsze, jak na razie Najlepiej strzały są w Heat ;) Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

czekam teraz na american sniper :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"John Wick" jest zdecydowanie jednym z najlepszych filmów akcji po roku 2000,zrobionych w oldscholowym klimacie.Nawet nie wiem czy nie najlepszym.Macie jakieś inne propozycje.Tylko chodzi mi o schematy z typowych akcyjniaków a nie kino sensacyjno/kryminalne...

Edi,Whisky widziałem :)
 
Do góry