Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Edi,widziałeś to ?
Kryminał/thriller z Korei Południowej.Pewnie wiesz co za film mi się przypomniał,jak zobaczyłem pociąg w 37 sek trailera ? :D

[youtube]AQN1xvTH5qk[/youtube]
 

eedviking

Banned
100% Suka, bo rusek, powiedział, że każda suka ma swoją cenę. Scena przy stacji benzynowej , Shelby Eleanor i sunia malutka w środku, tuż po propozycji kupna autka, jest taki dialog ;):D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
100% Suka, bo rusek, powiedział, że każda suka ma swoją cenę. Scena przy stacji benzynowej , Shelby Eleanor i sunia malutka w środku, tuż po propozycji kupna autka, jest taki dialog ;):D

Pisałem z pamięci,gdyż gościu chciał kupić samochód a John powiedział że nie jest na sprzedaż ....Teraz zobaczyłem i rzeczywiście jest "suka"... :wink:

kojarzy Ci się z kolejką?

Chodziło mi o moment przejeżdżającego pociągu,jak tutaj w 1:45 :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=-YkneLHoORs


Nie widziałem tego...
 

eedviking

Banned
Aaaaaaaaaaaaaa widzisz, zawsze pierwsza myśl, powinna być decydująca, ale oczywiście zacząłem kombinować i o innym filmie z kolejką myślałem. :D;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam czy mógłby ktoś z kolegów sprawdzić u siebie czy okładka od Avatara 3d/2d/dvd jest obustronna w 3d.Kupiłem filmik i coś mi nie pasuje ten zakup.Miałem już taką wersję sprzedałem ,kupiłem teraz ponownie bo chciałem sobie przypomnieć i coś mi nie pasi.
Na pudełku z tyłu w białym okienku brak kodu paskowego.
A wracając do okładki jest 3d z przodu ,ale jakby naklejona dodatkowa okładka.
Czy taki jest oryginał bo nie przypominam sobie jaką ja miałem.

Ja mam takie wydanie że na pierwszej stronie ( że tak napiszę) jest okładka w 3d, na drugiej stronie jest naklejona polska okładka zdanymi o filmie... pod nią jest jak dobrze pamiętam też zwykła okładka tylko w języku oryginalnym. A że film jest sprzedawany w Polsce to prawo mówi że musi być opis po naszemu :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tylko widzisz Lolek,taka sama zasada jest w przypadku innych filmów s-f/fantasy...;-)

Oczywiście że tak - ja nie twierdzę że to lux film, chociaż chciałbym żeby był fajny, ale osobiście zaryzykuję... tak jak napisałem na bluray kupię... w końcu może nie zbankrutuję :) A jak się nie spodoba to powiem że dla dzieciaków moich i brata - zawsze jest wytłumaczenie :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście że tak - ja nie twierdzę że to lux film, chociaż chciałbym żeby był fajny, ale osobiście zaryzykuję... tak jak napisałem na bluray kupię... w końcu może nie zbankrutuję :) A jak się nie spodoba to powiem że dla dzieciaków moich i brata - zawsze jest wytłumaczenie :)

Również obejrzę.Może jakość a/v okazać się bardzo dobra...,bo co innego chyba raczej nie...:wink:
 
Do góry