Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

boromirep

New member
co do John Wick to tak "sieczka" ale ogląda się to bardzo dobrze a o to chodzi w kinie akcji i rzeczywiscie to jeden z lepszyh filmów kina akcji w dawnym stylu , czyli jeden wiadomo że rozwali innych jak sie go zdenerwuje itd, sceny walk mi sie podobały .
"whisky" to bardzo dobre kino jak wiekszość filmów tego reżysera .
 

Henry

Active member
Bez reklam
Kto nie widział serialu BRAQUO, to cieć malinowy. :mrgreen:

I seria najlepsza, im dalej tym trochę gorzej, jednak całościowo dobrze :)
btw. lata świetlne przed polskimi serialami kryminalnymi ;)

John Wick - średniak do obejrzenia na jeden raz, wrażenia już opisywałem.
Dobrze się ogląda, ale strasznie przewidywalna fabuła, oglądając ten film cały czas przypominał mi się Payback z Gibsonem
[youtube]oXRaT5Bl3IA[/youtube]
 

eedviking

Banned
Heniutek, większość hamnierykanckich filmów, to przewidywalność na wysokim poziomie + nieśmiertelne remejki, że się tak wyrażę.
Co do tego filmu, niby biograficznego American sniper, to sobie daruję, na 100% pompatyczości będzie 100. :mrgreen:;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Rasowe akcyjniaki mają to do siebie że są przewidywalne,ale walić to,liczy się fun :grin:
W "John Wick" podobało mi się że prawie każdy w mieście go znał i wiedział że to najlepszy najemnik.Nawet jak szef rosyjskiego gangu dowiedział się że chodzi o Johna to się wystraszył,zanim John cokolwiek zrobił :grin:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Rasowe akcyjniaki mają to do siebie że są przewidywalne,ale walić to,liczy się fun :grin:
W "John Wick" podobało mi się że prawie każdy w mieście go znał i wiedział że to najlepszy najemnik.Nawet jak szef rosyjskiego gangu dowiedział się że chodzi o Johna to się wystraszył,zanim John cokolwiek zrobił :grin:

Nie będę pisał dlaczego skandynawski szef rosyjskiej mafii się wystraszył ;)
Dla mnie Wick to i tak średniak, myślałem, że będzie lepiej, było bez rewelacji, co nie znaczy, że źle się oglądało.
Equalizer bardziej mi się podobał ;)
A przytaczany Heat przy tym to arcydzieło kinematografii...
a przy okazji odgłosu strzelaniny, to dla mnie najlepsze dźwięki są Black Hawk Down czy serialach Pacyfik i Band of Brothers w Mohikaninie też bomba, ale dużo mniej i innego rodzaju - Long Carabin :)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Wiem co masz na myśli ;)
i mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi ;)

Natomiast porównując "strzelanki" AD 2014 i porównując Wick'a z Equalizerem, to ten drugi dla mnie lepszy...

Tak przy okazji, to ja nie lubię wszelkiego szufladkowania i dzielenia na gatunki,
Czasem thrillery są dla mnie po prostu komediami ;)
Filmy dzielę, na takie które mi się podobają lub nie, oraz bajeczki typu Marvel, przy których można usnąć bądź nie :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Edziu, próbowałem kiedyś tzw. Jedynkę zmęczyć i nie dałem rady, ale skoro Brothers mówią, że dobry to obejrzę w ciemno :D

Czytam teraz Ziarno Prawdy Miłoszewskiego, jak skończę, to na bank idę na to do kina.
W tym tygodniu skończyłem czytać I-szy tom przygód Szackiego, po czym obejrzałem film, po prostu masakrę z niej zrobili, a co do Ziarna to ze zwiastunów zapowiada się dobrze.
Przede wszystkim główny bohater jest facetem- Więckiewicz, a to już duży plus ;)
Obejrzałeś już Ziarno....?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mi z kolei bardziej podobał się "John Wick niż "Equalizer" .Dodatkowo miał lepszy oldschoolowy klimat oraz montaż :)
 
Do góry