Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kurde pełno tej aktorki ostatnio, zaniedługo wyskoczy z lodówki ... co nie zmienia faktu że komedia może być bardzo fajna.

Jeśli chodzi Ci o Melissę McCarthy,to rzeczywiście,widziałem ją ostatnio w jakiś 3 filmach.Nie mam nic przeciwko niej,ale jednak aktor powinien trochę zmieniać image... ;-)

Ja mam mały sentyment do dwojga aktorów z tego filmu :smile:

To zawsze pewnie zawyży ocenę...:wink:


 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jeśli chodzi Ci o Melissę McCarthy,to rzeczywiście,widziałem ją ostatnio w jakiś 3 filmach.Nie mam nic przeciwko niej,ale jednak aktor powinien trochę zmieniać image... ;-)



To zawsze pewnie zawyży ocenę...:wink:

Zapewne tak, ale wiesz ja rzadko piszę czy film jest warty kupna czy też nie - bo to wszystko kwestia gustu, przeważnie piszę od strony technicznej jak film jest zrobiony.. To jest bezpieczniejsze :)


Jak obejrzysz tę komedię to daj znać - to już trzeci trailer i może być przyzwoity film..


https://www.youtube.com/watch?v=Xg98Xmh1BpA#t=127


Oby był w 2d...
 
Ostatnia edycja:

boromirep

New member
zaliczone :
Wielkie uwodzenie (2013) - Filmweb
bardzo dobry , to ten typ filmu z wysp gdzie akcja dzieje sie z dala od metropolii .
Brudny szmal (2014) - Filmweb
Dziwny , niespiesznie wciągający trochę nie bardzo rozumiem dlaczego skoro taki twardy i lekko psychiczny a nie rozwalił tych czeczenów też przy okazji . ale gra aktorska super .
wstyd przyznać ale dopiero teraz zaliczyłem "Pokłosie" - chyba najlepszy film Pasikowskiego ( nie widziałem jeszcze Jacka Stronga ) .

polecam tak przy okazji film z James Gandolfini
Ani słowa więcej (2013) - Filmweb
i to rewelacja jeśli chodzi o grę aktorów
Późny kwartet (2012) - Filmweb
a i jeszcze to zaliczyłem i się usmiałem jak to na francuskich komediach
http://www.filmweb.pl/film/Za+jakie+grzechy,+dobry+Boże-2014-714022
u nas by taki film raczej nie powstał
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
A może trochę alternatywnego kina ;)
Dla mnie pozycja obowiązkowa na rok 2015
[youtube]bRkmQ-PHc8E[/youtube]
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Jak to pisze Pan Henius. Doopy nie urywa, ale dla mnie mocniejsze (emocjonalnie ) od Hurt Lockera K.Bigalow. Ladna charakterystyka postaci, troche kitu. Mimo 2 w nocy nie usnalem. Pewnie juz wiesz, ze nie jest to thriller i ze Clint ma juz 85 lat.
 
Do góry