Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Ida dostała dwie nominacje - zdjęcia i najlepszy film nieanglojęzyczny
Wiem, że ta całe Oscary to popelina, ale z drugiej strony dobra promocja dla filmu ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
wiem, wiem ;)
ale niektórzy sięgają po filmy na których jest naklejka - nominacja itp. wtedy dla nich to wartościowy film :grin:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Oglądałeś w ogóle ten film?
tak ale to nie moje klimaty. Ja nie wiem czy te odgłosy broni są realne bo nie miałem z tym styczności. A gorączka jak zaczynają walic na ulicy to aż ciarki idą, bo wiem że to odgłos w 100% prawdziwy. O to mi chodzi.

Henio,"Gorączka" a "Joh Wick" to są inne gatunki filmowe.

przecież tych filmów nikt nie porównuje

Tak przy okazji, to ja nie lubię wszelkiego szufladkowania i dzielenia na gatunki,
Czasem thrillery są dla mnie po prostu komediami ;)
Filmy dzielę, na takie które mi się podobają lub nie, oraz bajeczki typu Marvel, przy których można usnąć bądź nie :mrgreen:

Mam takie samo zdanie, dla mnie większość horrorów to komedia. Też dzielę filmy an te kóre mi się podobają a które nie. Z marvelem podobnie, avengers, iron man i thor ok, ciućmok ameryka czy straznicy galaktyki to jakoś nie teges ;)
Film ma być dobry, ma mieć klimat ( jeden woli klimat wojny na plazy w normandii drugi wojny na planecie z dużymi robakami), ja wole ten pierwszy :popcorn:
i jak dla mnie pracownik miesiąca castoramy jest smutny i ciągnie się jak flaki z olejem, pół godziny film a on czyta 2 książke i gada z dziwką w barze bo cierpi na bezsenność, a tutaj jest cały czas akcja i odp klimat. ehhh te gusta :D

wiem, wiem :wink:
ale niektórzy sięgają po filmy na których jest naklejka - nominacja itp. wtedy dla nich to wartościowy film :grin:

Podniecają się tymi oskarami jakby to coś zmieniało. Pół roku będą gadać o ten nominacji filmu o zakonnicy...
Idąc tym tokiem myślenia, najlepszy film świata to Leonardo na statku.... litości
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
tak ale to nie moje klimaty. Ja nie wiem czy te odgłosy broni są realne bo nie miałem z tym styczności. A gorączka jak zaczynają walic na ulicy to aż ciarki idą, bo wiem że to odgłos w 100% prawdziwy. O to mi chodzi.

Możesz się przekonać, jak to wygląda, masz blisko. Co roku w Twierdzy Srebrna Góra, są głośne pokazy strzeleckie z broni czarnoprochowej i salwy z repliki armaty XVIII wiecznej, W filmie Ostatni Mohikanin, są jak najbardziej realne. Właśnie Gorączka i Ostatni Mohikanin, są jak do tej pory filmami z najlepszymi efektami wystrzałów. :p;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Caparzo,Henry porównywał "John Wick" i "Gorączkę" :)
Co do Oskarów,to wiadomo - wygrane są często dyskusyjne,ale w nominacjach jest również dużo takich filmów,aktorów i innych,które na te nominacje zasłużyło...
Tutaj jest pełna lista dzisiejszych nominacji.
Oscary 2015 - Filmweb
Z tych filmów co widziałem,podobały mi się dodatkowo "Zaginiona dziewczyna","Sędzia" oraz "Still Alice" (tutaj raczej główna rola...).
Dzisiaj obejrzałem kolejną z nominowanych produkcji :
Gra tajemnic (2014) - IMDb
Nie jestem historycznym ekspertem,jednak chyba w filmie nie do końca kłamali,gdyż główny bohater wspominał,że jego prace nad rozszyfrowaniem Enigmy prowadzone były dzięki temu co udało się wcześniej osiągnąć Polakom...Nie podobał mi się jednak styl w jakim zrobiono film.Za dużo było komediowej muzyki oraz banalnych tekstów,które sprawiały wrażenie jakby produkcja była kierowana dla nastolatków.Bez kitu,przez 3/4 czasu miałem odczucie że oglądam kino familijne.Plus za grę Benedykta.Poza tym zawiodłem się...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Caparzo,Henry porównywał "John Wick" i "Gorączkę" :)
Jak mawiali starożytni egipcjanie- NO FU..KING WAY :D w życiu nie przyrównałbym żadnego z tych filmów do HEAT.
Wicka, porównywałem do Equalizera, a że wątek Gorączki się pojawił, to była jedynie taka malutka dygresja ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
:) Witam emerytów :) I be back! Jak tu na forum? Jeszcze nikt nie zrobił "sepuku"?:grin: "Piramida", za co zbanowałeś "kapusta7"?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Savron,to braciak robi wyliczanki i banuje.Ja teraz nie mam czasu na takie zabawy,oczyszczam organizm i jem frytki :grin:
 
Do góry