Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

gerus6

Active member
Bez reklam
Jak kreca Cie filmy wojenne, to koniecznie obejrzyj ponizszy film. To nie jest typowy shit Hollywoodzki, a rewelacyjna historia w innym wydaniu. Koreanskie kino, z efektami na najwyzszym poziomie, ale to nie one odgrywaja glowna role.
Ja ogladalem ten film na... Youtubie i nie na sprzecie, a na... iPadzie i 10-calowym ekranie, sluchawki na uszach i odplynalem na prawie 2.30min.
Trailer ponizej, natomiast pelny film trzeba sobie poszukac.
Ma-i We-i (2011) - Filmweb
"My Way" bardzo dobrze ogląda się na blu-ray i pomyśleć, że film kosztował tylko coś około 40mln dolarów. Bardzo polecam ten film :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"My Way" bardzo dobrze ogląda się na blu-ray i pomyśleć, że film kosztował tylko coś około 40mln dolarów. Bardzo polecam ten film :)

No widzisz, a mnie pochlonal na tablecie :) Nie wiedzialem nawet ze ta produkcja wyszla na BR.
Fabularnie film bardzo dobry (oparty na faktach), natomiast efekty to osobny temat, nie wiem jak to wyglada na sprzecie, ale ogladajac bylem zaskoczony ze Koreanczycy potrafia zrobic takie kino, wygladalo to swietnie.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
No widzisz, a mnie pochlonal na tablecie :) Nie wiedzialem nawet ze ta produkcja wyszla na BR.
Fabularnie film bardzo dobry (oparty na faktach), natomiast efekty to osobny temat, nie wiem jak to wyglada na sprzecie, ale ogladajac bylem zaskoczony ze Koreanczycy potrafia zrobic takie kino, wygladalo to swietnie.
Z Koreanskich filmów polecam "Braterstwo broni" to chyba ten sam reżyser co "My Way" super film i chyba nawet lepszy od "My Way" "My Way" na blu-ray jest też z dubbingiem angielskim (lepiej się ogląda :))
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Właśnie obejrzałem przed chwilą pierwszą część filmu Rocky z 1976r (nie widziałem tego chyba z 15 lat) i tak się zajarałem że nie mogę się doczekać aż włączę dwójeczkę :)
W 1080p stare i brudne ulice USA wyglądają niesamowicie.Uwielbiam oglądać kilkudziesięcioletnie filmy w HD.
W ogóle kolorystyka starych filmów bardziej mi odpowiada niż to co jest w większości dzisiejszych nowych produkcji.Kolory są bardziej naturalne a nie cukierkowe...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja tam nie omijam nawet filmow rosyjsko jezycznych lub daleko wschodnich.
Może filmy o tematyce wojennej nie sa u mnie na pierwszym miejscu to Dziewiąta Kompania mnie zachwycila.
Inna tematyka, ale całość Red Cliff (Trzy Krolestwa) Johna Woo to dla mnie piękny wielowątkowy obraz, również dla videomaniakow.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
He,he. Ja takiego mięsnia piwnego nie posiadam. Może Foxiu? Ale flacha konkret:razz:

ja jestem szczupły, zero brzucha bynajmniej na razie hehe:D

Panowie, a co powiecie na filmy francuskie?
Nikt tu nie wspomina o takich perelkach, jak:
"36"
36 (2004) - Filmweb
Czy tez genialny film:
"Wrog publiczny numer jeden" czesc 1 i 2 (dwa osobne wydania BR)
Wróg publiczny numer jeden, część 1 (200:cool: - Filmweb
Juz te dwa powyzsze filmy, to jest HighEnd wsrod filmow (uzywajac naszej terminologi)
Wrog Publiczny numer jeden, trafil u mnie blyskawicznie do kolekcji w wydaniu BR (cz.1 i cz.2)
Vincent Cassel to Francuskie wydanie Roberta DeNiro (w swoim najlepszym okresie)
Juz klase pokazal w filmie "Doberman" (1997), swoja droga tez swietny film.
Te filmy, to wierzcholek gory lodowej.
Nie musze chyba polecac genialnej komedi "Nietykalni" (Intouchables) ?
Po krótkim pobycie we Francji powiem szczerze, że bardzo przyjemny język, zwłaszcza jak po francusku mówi do Ciebie ładna dziewczyna, miałem wrażenie jak by mi ucho lizała :D. Ogólnie bardzo fajny, mili i życzliwi ludzie:), ogólnie francja ma bardzo magiczny klimat:)

Dobre, dobre :grin: Lubie taki humor. Przetestuje to na strazy miejskiej :) (celowo z malej litery, bo nie mam szacunku dla tych ludzi)
raczej straż wiejska:)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A pamiętacie ten film Vendetta dal futuro (1986) - Filmweb, na VHS był pod tytułem "Paco, maszyna śmierci". Kurcze, obejrzał bym jeszcze raz, ale praktycznie film nie do zdobycia z polskimi napisami. Pamiętam za gnoja zrobił na mnie wrazenie:)

Oglądałem na VHS jak miałem jakieś 12 lat :) Wtedy jeden z najlepszych filmów życia (ówczesnego) ;P Dziś pewnie bym nie wytrzymał 15 minut. W ogóle śmieszne, że ktoś to widział :) Myślałem, że tylko w mojej podstawówce była na niego moda hyhyhy Kilka lat temu szukałem tego w sieci, ale nie znalazłem ;P
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po krótkim pobycie we Francji powiem szczerze, że bardzo przyjemny język, zwłaszcza jak po francusku mówi do Ciebie ładna dziewczyna, miałem wrażenie jak by mi ucho lizała :D. Ogólnie bardzo fajny, mili i życzliwi ludzie:), ogólnie francja ma bardzo magiczny klimat:)

Ten magiczny klimat, niewatpliwie tworzy tez szanowany i uznany w pewnych kregach Marc Dorcel,
jeden z niewielu producentow/rezyserow, ktorzy potrafia wprowadzic wciagajaca fabule, okraszona piekna scenerią i do dzis, w moim mniemaniu, najlepsza kostiumografie ;)
Jednym slowem, "Elegancja Francja" ;)

Mnie dziś specjalnie nie kręcą filmy z Van Damem czy Segalem, a kiedyś na VHS to były obowiązkowe pozycje :)

Mam to samo, ale do dzis bardzo dobrze wspominam takie perelki, jak: Lwie Serce, czy tez Krwawy Sport ;)
Van damme to tez utalentowany tancerz ;)
http://www.youtube.com/watch?v=6WrNErNxX1M
Klimat lat 80-tych:
http://www.youtube.com/watch?v=CE8XKeN0zk4
Obecne czasy, profanacja :) :
http://www.youtube.com/watch?v=1eNf8zitdrg
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Linki z Van Damem dobre, szczególnie z odpowiednim podkładem :D
A Dorcel to też klasyka :D, z reszta bardzo lubie, chyba nawet wole klimaty tamtych lat w tego typu produkcjach ;)
 
Do góry