Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

jurass

Banned
Słowo o Sucker Punch. To najbardziej niedoceniany film Snydera, niesłusznie. Film jest trudniejszy w odbiorze niż płaskie strzelanki typu 300. Sucker Punch to wielopoziomowa opowieść filozoficzna o zmaganiach z zapanowaniem nad, często bolesną czy wręcz traumatyczną, rzeczywistością, która otacza każdego z nas. Nic nie jest tam tym, na co w pierwszej chwili wygląda. Nie bierzcie tego filmu dosłownie. Film niezrozumiały dla tych, którzy oczekują od kina realizmu i nie dopuszczają innych środków wyrazu. Świetna rola Scotta Glenna.

Tytuł i plakat zmyliły mnie kompletnie, nie miałem go zamiaru oglądać. Ku mojemu zaskoczeniu okazał się zupełnie czym innym.
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
jurass a w którym momencie na 300 strzelali?:p Teraz to się nie dziwię że ci Spartanie budzili postrach, jak przeciwnicy mieli miecze a Spartanie karabiny:D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Gangster mi się bardzo podobał,w dodatku występował w nim mój ulubiony aktor i aktorka młodego pokolenia (Tom Hardy i Jessica Chastain).
Guy Pearce kozak wczuł się w rolę skurczybyka a Shia LaBeouf ku mojemu zdziwieniu też dobrze wypadł (on to chyba dobrze gra tylko role pokrzywdzonego chłopca).
Kozak scenka jak Gary Oldman z wkurzoną miną nawala z automatu...
Zgadzam się, aktorzy, których wymieniłeś dali z siebie wszystko. Na prawde jeden z nielicznych filmow, które zostawiam na dysku.
jurass a w którym momencie na 300 strzelali?:p Teraz to się nie dziwię że ci Spartanie budzili postrach, jak przeciwnicy mieli miecze a Spartanie karabiny:D
Może w drugiej części beda strzelac, może w edycji kolekcjonerskiej w dodatkach, niewykorzystanych scenach albo edycji rozszerzonej?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Historia po 9-ciu miesiącach zatoczyła koło, czyli dzis, znow Transformers w TVN :)
[....]
Ja tymczasem powzdycham do Megan :)

Wracajac do korzeni tego watku ;) , Transi nawet na TVN HD brzmia i wygladaja dobrze, takie mam odczucia po wczorajszym seansie (aczkolwiek BR to nie jest), ogladalem na DPL IIx movie, bylo milo i soczyscie, a Megan jak zwykle "referencyjna"" :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Otchlan to kozak film.Szkoda ze nie ma go na blu-ray.
Jakosc video z plyty dvd jest niestety chyba najgorsza jaka widzialem w filmach na dvd.
Kiedys w necie znalazlem podrasowana wersje do 720p (1080p ani 1080i w ogole nie bylo) ale niestety rowniez padaka.
Ciekaw jestem jak ten film bedzie wygladac na Polsat Hd.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tego co pamietam, juz kiedys rozprawialismy nt. Otchlani, chyba sie nawet rozpisalem, film bomba, klasyk gatunku. Brakuje dzis takich produkcji.
Ja bym sie nie zastanawial jak bedzie wygladac film na Polsacie, a ile bedzie trwal. Reklamy na Polsacie, to jak drugi film.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obejrzalem wlasnie film Millerowie.

Maly spoiler



Szczerze nie rozumiem zachwytow nad tym filmem.Jak dla mnie byl po prostu sredni.
Pierwsze 10-15 min zapowiadalo ze bedzie to dobra komedia,niestety z czasem bylo coraz nudniej,przez ostatnie pol godziny chyba z 5 razy patrzylem ile jeszcze zostalo do konca.
Wiem ze to komedia i trzeba ja traktowac z przymruzeniem oka ale dla mnie byly to nieudolne proby wywolania smiechu u widza poprzez wciskanie niby hardkorowych tekstow i scen ktore w ogole nie pasowaly do sytuacji i specyfikacji tego filmu np. nowo poznana babka mowi nagle rodzinie ze nie mieszcza sie jej tampony bo ma za plytka pochwe,celnik za przymkniecie oka na przemyt chce kase a gdy rodzina jej nie ma ten nagle mowi aby obciagnal mu laske mezczyzna,nowo napotkana para chce uprawiac seks z rodzina Millerow...
Lubie świński humor ale takie scenki pasuja jednak do komedii z innym klimatem,tutaj jakos to sztucznie odebralem..
Bylo pare dobrych momentow,no i Jennifer http://www.youtube.com/watch?v=BhvUPTCn2hs ale ogolnie film bez rewelacji...


Wieczorem obejrzałem druga komedię "Dom bardzo nawiedzony".
Tutaj to już była to typowa parodia a dokładnie filmu Paranormal Activity.
Jak ktoś lubi takie produkcje to można obejrzeć (druga połowa lepsza).

SPOILER

Jedne z lepszych scen

Duch jara zioło
http://www.youtube.com/watch?v=KAVeBQqOHCY

Duch gwałci pana domu podczas snu
http://www.youtube.com/watch?v=Gl3dAVWXewY

Babka tańczy podczas snu
http://www.youtube.com/watch?v=41x9quuNaN0

Mieszkańcy próbują tolerować ducha
http://www.youtube.com/watch?v=xXzuNE4ioxs
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Właśnie obejrzałem film 1000 lat po Ziemi.

W skrócie :

Niestety nie polecam,fabuła słaba,efekty też nie zrobiły szału,końcowa walka to już w ogóle porażka.
Jak jednak ktoś chce zobaczyć to od wczoraj jest dostępna wersja 1080p (na razie WEB RIP ale wygląda i tak bardzo dobrze)
SomeImage - Viewing s62dDxy )

Za jakieś dwa tygodnie prawdopodobnie pojawi się - Pacific Rim ( kamery Red Epic bez czarnych pasów :)),później Człowiek ze stali i Wolverine.
Mam nadzieję że tam będzie co oglądać.....
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Słowo o Sucker Punch. To najbardziej niedoceniany film Snydera, niesłusznie. Film jest trudniejszy w odbiorze niż płaskie strzelanki typu 300. Sucker Punch to wielopoziomowa opowieść filozoficzna o zmaganiach z zapanowaniem nad, często bolesną czy wręcz traumatyczną, rzeczywistością, która otacza każdego z nas. Nic nie jest tam tym, na co w pierwszej chwili wygląda. Nie bierzcie tego filmu dosłownie. Film niezrozumiały dla tych, którzy oczekują od kina realizmu i nie dopuszczają innych środków wyrazu. Świetna rola Scotta Glenna.

Tytuł i plakat zmyliły mnie kompletnie, nie miałem go zamiaru oglądać. Ku mojemu zaskoczeniu okazał się zupełnie czym innym.

A ja się przyznaję do Epic Faila :/ Wstyd, ale trzeba się uderzyć w pierś...

Kilka(naście) postów wcześniej napisałem, że Sucker Punch to dla mnie słaby film. Teraz dopiero sobie przypomniałem. Ja miałem na myśli Scota Pilgrima.... Sucker Punch nie widziałem.

Sorry ;P
 

nokinomaniak

New member
Sucker Punch , Fajny , nie dla leniwego widza , bardzo fajny klimat ma ten film .
Ja narazie nic nie ogladam , po remoncie planuje Star Treka ogladnoc :) , drugi tydzien bez tv , tylko troche na kompie , zreszta i tak nie mam czasu :(
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Remontuj, remontuj ;) ja tymczasem ogladam jeden dlugi film, mianowicie GTA V i jak na razie jestem zachwycony, fabula skrojona idealnie, bez zadnej zbednej cenzury, natomiast "tor video" doskonaly 10/10 ;)
 

nokinomaniak

New member
Remontuj, remontuj ;) ja tymczasem ogladam jeden dlugi film, mianowicie GTA V i jak na razie jestem zachwycony, fabula skrojona idealnie, bez zadnej zbednej cenzury, natomiast "tor video" doskonaly 10/10 ;)
Kolejna gra jaka kupie , bedzie na ps4, prawie sie skusilem na Last of Us , ale ze niem am czasu i tak pewnie bedzie gdzies do listopada , a w listopadie happy birthday , no to suma sumarum mam nadzieje ze sie niezawiode :D.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj wieczorem obejrzałem Red 2 i przyznam że się nie zawiodłem.
Była to udana kontynuacja jedynki,film nie nudził,humor był taki jaki lubię,nie sztucznie na siłę naciągany,trochę akcji....Ogólnie polecam,w szczególności że ostatnio wychodzące nowości to raczej chałki....
 
Do góry