Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przyznac sie, ktory to? :D
 

Attachments

  • 86208089.jpg
    86208089.jpg
    40,7 KB · Wyś: 77

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak kreca Cie filmy wojenne, to koniecznie obejrzyj ponizszy film. To nie jest typowy shit Hollywoodzki, a rewelacyjna historia w innym wydaniu. Koreanskie kino, z efektami na najwyzszym poziomie, ale to nie one odgrywaja glowna role.
Ja ogladalem ten film na... Youtubie i nie na sprzecie, a na... iPadzie i 10-calowym ekranie, sluchawki na uszach i odplynalem na prawie 2.30min.
Trailer ponizej, natomiast pelny film trzeba sobie poszukac.
Ma-i We-i (2011) - Filmweb
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dzięki,na pewno zobaczę :)
Swoją droga muszę sobie przypomnieć 5 filmów wojennych - Czas Apokalipsy - jest wersja reżyserka której nie oglądałem,Pluton,Full Metal Jacket,Wróg u Bram i Cienką czerwoną linię.
Szeregowca Ryan`a,Helikopter w ogniu i The Hurt Locker ostatnio oglądałem.
Podobno niezły jest również film wojenny Chłopiec w pasiastej piżamie.....
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Z takich wojennych starszych o Wietnamie jest jeszcze "Oblężenie bazy Gloria", "Ofiary wojny", "Pola śmierci (juz mniej mi się podobał). Stary i fajny "Wzgórze złamanych serc", fajny serial - "Kompania braci". Warto zobaczyc 2 spojrzenia na tą samą akcję z punktu widzenia Amerykanów i Japońców " "Sztandar chwały" i "Listy do Iwo Jimy". Ja jakoś wolę te starsze filmy niż współczesne.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie, a co powiecie na filmy francuskie?
Nikt tu nie wspomina o takich perelkach, jak:
"36"
36 (2004) - Filmweb
Czy tez genialny film:
"Wrog publiczny numer jeden" czesc 1 i 2 (dwa osobne wydania BR)
Wróg publiczny numer jeden, część 1 (2008) - Filmweb
Juz te dwa powyzsze filmy, to jest HighEnd wsrod filmow (uzywajac naszej terminologi)
Wrog Publiczny numer jeden, trafil u mnie blyskawicznie do kolekcji w wydaniu BR (cz.1 i cz.2)
Vincent Cassel to Francuskie wydanie Roberta DeNiro (w swoim najlepszym okresie)
Juz klase pokazal w filmie "Doberman" (1997), swoja droga tez swietny film.
Te filmy, to wierzcholek gory lodowej.
Nie musze chyba polecac genialnej komedi "Nietykalni" (Intouchables) ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem dlaczego ale mnie denerwuje francuski język, niemiecki zresztą też:)

Jeszcze mi powiedz Krzychu, ze nie widziales tych filmow?

Wiesz że parę dni temu oglądałem trailer Dobermana aby sobie przypomnieć....
Francuskie to są na pewno dobre komedie , ostatnio widziałem film Nic do oclenia,zobaczcie moment od drugiej minuty w zwiastunie :)
Nic do oclenia - Strefa VOD - YouTube

Dobre, dobre :D Lubie taki humor. Przetestuje to na strazy miejskiej :) (celowo z malej litery, bo nie mam szacunku dla tych ludzi)
 
Do góry