Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Też fakt, tylko człowiek się na oglada konkretów, a potem kobieta CI powie, ze za szybki jesteś :D
PS. MAsz znwo zapchaną skrzynkę ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mnie tam dalej kręcą stare filmy z Van Dammem i Seagalem (o Arnim i Sly'u nie wspominając)
Może dlatego że od małolata zawsze uprawiam różne sporty....
Jutro oglądam drugą część Rocky (w ogóle nie wiedziałem że Rocky z 1976 r dostał 3 Oskary - najlepszy film,najlepszy reżyser i najlepszy montaż a Stallone był nominowany do Oskara dla najlepszego aktora....) http://www.youtube.com/watch?v=sUrSr6Ga6i0
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Był, był :) To bardzo dobre kino. Kolejne części widowiskowością przebiły "jedynkę", ale artystycznie są troszkę gorsze. Co nie oznacza, że nadal nie są rewelacyjne :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Szkoda że już nie robią takich filmów na których dużo małolatów się wzorowało (tylko nie do przesady).
Dziś rządzi Facebook i " faceci modele" :fool:
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piramida, jak to jest model, to ja jestem Teresa Orlowski ;) , ale wiem o co Ci chodzi, spokojnie.
Wracajac do filmow, to tak, zgadzam sie, dzisiejsi bohaterzy to wymuskani herosi i landrynkowate paniusie (z tym ze te jak ladne, to akurat nie mam nic przeciwko :) )
Natomiast drazni mnie obecna tendencja, obsadzanie w filmach akcji idoli nastolatek.
Dla kogos kto chowal sie na filmach Charles'a Bronsona, czy Clinta Eastwooda (nie wspominajac, o calej rescie "ekipy") to nic innego, jak profanacja gatunku.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
.
Dla kogos kto chowal sie na filmach Charles'a Bronsona, czy Clinta Eastwooda (nie wspominajac, o calej rescie "ekipy") to nic innego, jak profanacja gatunku.

Lepiej bym tego nie określił :)

Dziś obejrzałem sobie drugi raz Sucker Punch.Tym razem wersję reżyserską.
Pomijając fabułą efekty na wysokim poziomie.
Jak ktoś nie widział to proszę bardzo.
To są wszystkie scenki z efektami specjalnymi.

Sucker Punch - Samurai Fight Scene - HD 1080p - YouTube
Sucker punch - Dragon Scene Part 1 - HD 1080p - YouTube
Sucker punch - Dragon Scene Part 2 - HD 1080p - YouTube
Sucker Punch Nazi Zombies Part 1 - YouTube
Sucker Punch Nazi Zombies Part 2 - YouTube
Sucker Punch Nazi Zombies Part 3 - YouTube
Sucker Punch Robot Scene Part 1 - YouTube
Sucker Punch Robot Scene 2 - YouTube
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja nagrałem na HBO lub C+, bo skusiły mnie bardzo dobre recenzje (m.in. w pismach konsolowych). Po nagraniu obejrzałem trochę poczatku i... miałem tak jak krzysztofradio. Nie moja bajka. Owszem, realizacja super, ale w tym przypadku forma nie była w stanie wynagrodzić treści ;P Może jestem za stary. Potem jak się dysk nagrywarki zapełnił i musiałem coś skasować, skasowałem Sucker Punch w pierwszej kolejności.

Zatem z jednej strony nie powinienem oceniać, bo nie obejrzałem nawet połowy. Z drugiej strony nie udało mi się zmusić ;P

Ale przyznaję, że efekty niezłe.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wielki Gatsby (Great Gatsby), zaliczony.
GREAT GATSBY Trailer (2012) Movie HD - YouTube
Film na pograniczu kiczu, sztuczny, przekolorowany... rewelacyjny!
Taki byl pomysl na ekranizacje ksiazki i albo ktos (za to), nie zostawia na nim suchej nitki (recenzenci), albo w pelni akceptuje i cieszy sie kazda minuta (czyli wiekszosc kinomaniakow). Oceny na imdb mowia same za siebie, 7.4 to bardzo dobra nota jak na ten serwis (jak ktos lubi cyferki), dla mnie one nie maja specjalnego znaczenia, a juz na pewno wywody krytykow, ci sa jak straz miejska, do niczego nie potrzebni, a tylko wprowadzaja niepotrzebny zamęt.
Wieczor filmowy, uwazam w 100% za pozytywnie zaliczony.
Genialna (jak zwykle) kreacja Leonardo DiCaprio, bez niego ten film by nie istnial.
Niejaki Joel Edgerton (Tom Buchanan) tez pozytwnie.
Film na BR laduje w kolekcji, chetnie wroce do tej pozycji ponownie.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja ostatnio w ogól Joela Edgertona polubiłem :) Wojownik, Timothy Green i coś australijskiego, nie pamiętam tytułu Thrillera, ale jest o wyprawie do Tajlandii czy coś takiego :) Trzy dobre filmy :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Historia po 9-ciu miesiącach zatoczyła koło, czyli dzis, znow Transformers w TVN :)

Ja wczoraj obejrzałem film, który mnie bardzo zaciekawil, miał klimat i to coś, co trzymalo mnie w napięciu przez cały czas. Strzelanin umierkowanie, brak amerykańskich superbohaterów z komiksow. Mowa o Lawless (Gangster) również z Shia LaBeouf
https://www.youtube.com/watch?v=b2pjH_dQQDg

Ja tymczasem powzdycham do Megan :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gangster mi się bardzo podobał,w dodatku występował w nim mój ulubiony aktor i aktorka młodego pokolenia (Tom Hardy i Jessica Chastain).
Guy Pearce kozak wczuł się w rolę skurczybyka a Shia LaBeouf ku mojemu zdziwieniu też dobrze wypadł (on to chyba dobrze gra tylko role pokrzywdzonego chłopca).
Kozak scenka jak Gary Oldman z wkurzoną miną nawala z automatu...
 
Do góry