Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Panowie, a my (z Anią ;P) wczoraj zaczęliśmy oglądać polski film "Wymyk" z Więckiewiczem. Generalnie bez rewelacji, ale:
- Dziędziel gra gościa po wylewie w bardzo przekonujący sposób,
- scena, która jest najważniejsza dla filmu, trwająca jakieś 3 sekundy, jest mocna, aż człowieka boli całe ciało... "łup! chrup!" mocne
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pan Marian Dziedziel, to cudowny aktor. Jeden z najlepszych Polskich aktorow. Uwielbiam tego goscia, a film "Wesele" z jego udzialem to mistrzostwo swiata (kto nie widzial, niech nadrabia)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja uwielbiam scenkę z Transformers 3 jak wielka dżdżownica wwierca się w wieżowiec wydając przy tym nieziemski dźwięk....(34 sekunda w filmiku)
Transformers Dark of the Moon Return of the Driller 1080p HD - YouTube

Ten ryk przypomniał mi trochę przerażający odgłos wydawany przez tego zwierzaczka (1 min i 23 sek).
http://www.youtube.com/watch?v=2WEAVsNkIps

W ogóle to bym chciał aby ta seria Transformers zmieniła się tak jak Batman na Mrocznego Rycerza tzn. nie była taka dziecinna tylko bardziej straszna a długość efektów specjalnych nie uległa skróceniu :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Podobno niezła jest komedia Millerowie - oglądał już ktoś ?
Ma bardzo dobre opinie (dziwię że aż tak dobre,jak na amerykańską komedię)

Mam już film "Gorący Towar" z Sandrą Bullock.
Może dzisiaj obejrzę jak nie wyjdę na piwko :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jako fan serii Terminator, czuje sie w obowiazku poinformowac o emisji Terminatora 3, Polsat Film.
Swoja droga, dobre filmy tam daja. Dawno tam nie zagladalem, a co trafie to zostaje na jakis seans.

Edit:
Wracajac do Transformatorow, dzis zaliczylem ponownie czesc 3. Wielokrotnie powtarzalem kilka scen, smialo moge powtorzyc, to co czynie za kazdym razem, audio w tej pozycji, to jest absolutny majstesztyk. Z wrazenia, po seansie przetarlem szmateczka kolumny i sprzet z kurzu, w ramach "podziekowania" za dobrze spedzony czas :)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Sorry za powtórkę , od niedawna kombinuje w tym wątku ;)

Właśnie nie do końca wiadomo co to tak naprawdę będzie z tym "końcem" haha ....

Ale ale musi być ciekawie bo potwierdził to sam James Cameron , a o to i jego słowa

"Byłem oszołomiony, ten film mnie wbił w ziemię. Myślę, że to najlepsze zdjęcia kosmosu w historii kina. Uważam nawet, że to najlepszy film osadzony w kosmosie, jaki kiedykolwiek ktoś zrobił. Bardzo długo czekałem na taką produkcję "

Polska premiera w kinach w 2D, 3D i IMAX 3D 11 października 2013.
Na blu-ray pewnie około lutego marca
 

pantomima

Banned
A co do Polastu Armanig - to naprawdę myśle że daje radę :D , nie ma tam super hyper wrzucanych nowości , ale co tydzień szczególnie w poniedziałek można trafić na naprawdę coś dobrego .

Taki o zwykły poniedziałek , nie bardzo jest o co sie zahaczyć , leci sie tak po tej długiej liście programów i nagle booom(polsat) - może nie koniecznie news ale na pewno Hit filmowy - często taka przypominajka z przed kilku latek ale bardzo fajna ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
ja do Polsatu mam tylko takie zastrzeżenie, że nadają wyłącznie w stereo (przynajmniej w UPC i Vectrze) i z lektorem :( dlatego bardziej mi pasuje TVN z 5.1 i napisami :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Obejrzałem ten zwiastun i brakuje mi jednak starego Robocopa:) Mozliwe że film będzie super, ale zdziwiła mnie ta ruchliwość bohatera. W starym z człowieka pozostała tylko twarz i mózg, więc poruszał się jak typowy robot. Tutaj miałem odczucie jak bym oglądał gościa który zalożył sobie kostium, a nie typowego robota. Zbyt płynne ruchy, ta zbroja wyglądająca jak guma, coś w stylu jak Batman. Ale zobaczymy...;-)
 

pantomima

Banned
A mi się podoba .Trochę go uelastycznili , zmienili kolorystykę - wygląda bardziej nowatorsko jak na reamake przystało .

Boję się tylko ,żeby nie była to taka zwyczajna 1,5 półtora godzinna strzelanka .Ktoś tam , coś tam - wpada Robo i robi porządek .Ble..
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
właśnie jestem po seansie szybcy i wściekli 6. Kino rozwalone porządnie piwko i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pod wrażeniem nie zawiodłem się nic a nic:). Efekty eleganckie, nawet sąsiad pisał co się tam u mnie dzieje:D
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ja w tamtym tygodniu postanowiłem sobie zrobić wieczór filmowy. Kilkanaście browarów + "Straszny film 5", "Halo 4", " Szybcy i wściekli 6", "Iron Man 3'. Efekt był taki że oglądałem pierwsze trzy, z tego pamiętam tylko "Straszny film":) Resztę musiałem jeszcze raz obejrzeć w tygodniu. Moja kobieta mówi " Co?, pewnie nie pamiętasz co było w filmie?". A ja jej mówię " Coś Ty, pamiętam wszystko, tylko były tak dobre że sobię chę jeszcze raz obejrzeć". Nigdy więcej oglądania nowości do piwa:razz:
 
Do góry