Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Jakieś tam są, na 100% w MM jest Artur i Minimki 3.
To nie widziałem. Ale akurat Minimkow bym nie kupił :-/

Ale Savron ma rację. Niektóre steelbooki to dzieła sztuki :)
Te które mam wyglądają w 90% tak samo jak zwykłe okładki tyle że metalowe. Te w sieci sa... zajebiste. Mają niesamowite artworki :)
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Fajny, dobrze zrobiony koreański kryminał.
Detektyw ma zły dzień, umiera mu matka, dostaje papiery rozwodowe, jest podejrzany o malwersacje, potrąca człowieka i próbuje go ukryć w trumnie matki. Dostaje też anonimowy telefon od świadka wypadku, który zaczyna go szantażować.

[youtube]H5ZEZ-U-asc[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po opisie, to wypisz wymaluj....hmmm i tutaj zapomniałem tytułu, ale to był bodajże film z Cusackiem (nie dam głowy).
Dokładnie ten sam scenariusz.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Fajny, dobrze zrobiony koreański kryminał.
Detektyw ma zły dzień, umiera mu matka, dostaje papiery rozwodowe, jest podejrzany o malwersacje, potrąca człowieka i próbuje go ukryć w trumnie matki. Dostaje też anonimowy telefon od świadka wypadku, który zaczyna go szantażować.

czy byli tam Blake i Crystal ?? :lol:
tak go pięknie opisałeś, że nie ma sensu oglądać :banned:
 

eedviking

Banned
Aaa juz wiem co to za film, żaden tam Cusack, tu jest: ;)
Uniewinniony (2014) - Filmweb

A Hard Day, zdecydowanie ciekawszy i jednak inny.;)

czy byli tam Blake i Crystal ?? :lol:
tak go pięknie opisałeś, że nie ma sensu oglądać :banned:
I tu się mylisz. :p Crystal, to ja piłem dawno tamu, a Blake, tej whisky jeszcze nie próbowałem. :p

Hardys-Whiskers-Blake-rough-mockup-for-USA.png
31098.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem przed chwilą film Imigrantka i powiem Wam że film do mnie trafił... Polecam obejrzeć... Nie jest to jakieś dzieło ale coś w sobie film ma, że można nad pewnym tematem się zastanowić...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem przed chwilą film Imigrantka i powiem Wam że film do mnie trafił... Polecam obejrzeć... Nie jest to jakieś dzieło ale coś w sobie film ma, że można nad pewnym tematem się zastanowić...

Fajnie było posłuchać Marion Cotillard mówiącą po Polsku.Sporo tych dialogów miała :wink:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Fajnie było posłuchać Marion Cotillard mówiącą po Polsku.Sporo tych dialogów miała :wink:

Dokładnie i naprawdę nieźle jej to wyszło, nawet pomyślałem że to film na faktach ale nic nie było na końcu filmu więc to czysta fikcja, że akurat Polka była bohaterką. Raz jeszcze naprawdę polecam..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Do góry