Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Kojarzę JFK, ale jakoś mnie te klimaty nie kręcą. Dobra obsada była , to na bank. Po prostu , mało kiedy oglądam filmy biograficzne, lub o takim zarysie. ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
O, rozmowa o kuchnie? :D Nu, nie! Ja już z 20 lat codzienne te kuchnie widzę:D "Viking" , ratunku!:D Emeryci atakują wolność słowa!

Savronik,w naszej bandzie zawsze znajdzie się miejsce dla fanów "Obcego" :D


Jak już jesteśmy przy kuchni.Edi,oglądałem wczoraj film (też widziałeś),w którym występowała laska,która mi kogoś przypominała...
charlotte-le-bon.jpg


Ciekawe czy odgadniesz :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig,pamiętam jak wrzucałeś podobne obrazki z momentów jak kręcili te filmy.Jednak dla niektórych liczą się bardziej efekty niż klimat,muzyka itd...;-)

Tak, wiem, że pamiętasz, ale te nooby z 2014r. pewnie nie kojarzą ;)
Zauważ, że my tu już wszystkie te tematy z 2014r. wałkowaliśmy w 2013r. :)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nikt nie kojarzy JFK? :O

A ja właśnie zamówiłem Stowarzyszenie umarłych poetów, Wyścig, Rock of ages (to chyba słabe ale może chociaż muza będzie dobra, co - i cena 9,99), Kraina Lodu 3d oraz dwie bajki Disneya z 77 i 90 roku (Rescuers 2 części). Wszystko BD. Wcześniej oglądałem tylko Stowarzyszenie :) Mam nadzieję, że zakupy dobre ;-)
"Raccon", Ty nie wiesz gdzie można wygrzebać animacje w steelbook'ach? Szukam w całym Google i nic. Bardzo są piękny. Na zavvi nie ma tego. Amazon odpada. JFK oglądałem dawno temu. Na jeden raz może być. A najpiękniejszy steelbook, to "Atlas Chmur" i właśnie animacje od Disny"a.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
"Raccon", Ty nie wiesz gdzie można wygrzebać animacje w steelbook'ach? Szukam w całym Google i nic. Bardzo są piękny. Na zavvi nie ma tego. Amazon odpada. JFK oglądałem dawno temu. Na jeden raz może być. A najpiękniejszy steelbook, to "Atlas Chmur" i właśnie animacje od Disny"a.
A nie widziałem nigdy w Polsce animacji w steelu. Hmm. Ciekawe. W metalu mam 8 filmów i JFK chyba najładniejszy. Jeszcze 300: PI ładne (future pack). No i jednego mi jutro zabierasz. Ładny jest ale film... no nie podoba mi się.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No to może....
charlotte-le-bon-hundredfootjourney.jpg


Jest podobna do aktorki,która w latach 90-tych mi ją przypominała (jednak oczy miały innego koloru ) ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś bardzo lubiłem tę dziewczynę teraz to już kobieta -mówiłem na nią cukierek :). Szkoda tylko że z Tomem się związała (wiele ról jej przepadło i świat o niej zapomniał) bo jako aktora bardzo go cenię ale jako człowieka to niewątpliwie coś z głową ma nie tak...



picture share


To może jeszcze jedno :) :) niech popatrzy na wspaniałych użytkowników forum HDTV.



upload foto
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
To co wrzuciłeś to z filmu Hair ? One chyba mają obie brązowe oczy? Początkowo myślałem o Winonie, ale jakoś bardziej ją pamiętam tak:
winona_ryder_4065_620x.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry