Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Bo ja wiem że kibicowałeś bardziej Sylwkowi,tak jak Twój brat ;-)

20048442yu.gif
:D:D:D:D:D
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Kamienie milowe efektów to Star Wars, Terminator 2, Toy Story, Jurassic Park, Matrix i Avatar. To są fakty i z tym się nie da dyskutować. Reszta to już tylko filmy pomiędzy. Bardzo dobre ale nie przełomowe. Chyba że o czymś zapomniałem? Pierwsza Mumia może. Być może jakiś bardzo stary King Kong. Kropka :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kamienie milowe efektów to Star Wars, Terminator 2, Toy Story, Jurassic Park, Matrix i Avatar. To są fakty i z tym się nie da dyskutować. Reszta to już tylko filmy pomiędzy. Bardzo dobre ale nie przełomowe. Chyba że o czymś zapomniałem? Pierwsza Mumia może. Być może jakiś bardzo stary King Kong. Kropka :)

Dobrze prawisz ;-)

comment_YytiaJx2KiOwSHxc0KjYErRgpre6yrJj.gif
 

eedviking

Banned
Kamienie milowe efektów to Star Wars, Terminator 2, Toy Story, Jurassic Park, Matrix i Avatar. To są fakty i z tym się nie da dyskutować. Reszta to już tylko filmy pomiędzy. Bardzo dobre ale nie przełomowe. Chyba że o czymś zapomniałem? Pierwsza Mumia może. Być może jakiś bardzo stary King Kong. Kropka :)
Godzilla z 1954 to był przełom. :p

BRINGING GODZILLA DOWN TO SIZE: The Art of Japanese Special Effects (First Look, Part 1) Ť SciFi Japan

https://emoryfx.wordpress.com/2012/10/23/godzilla-ishiro-honda-1954-monster-and-metaphor/
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,pamiętam jak wrzucałeś podobne obrazki z momentów jak kręcili te filmy.Jednak dla niektórych liczą się bardziej efekty niż klimat,muzyka itd...;-)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nikt nie kojarzy JFK? :O

A ja właśnie zamówiłem Stowarzyszenie umarłych poetów, Wyścig, Rock of ages (to chyba słabe ale może chociaż muza będzie dobra, co - i cena 9,99), Kraina Lodu 3d oraz dwie bajki Disneya z 77 i 90 roku (Rescuers 2 części). Wszystko BD. Wcześniej oglądałem tylko Stowarzyszenie :) Mam nadzieję, że zakupy dobre ;-)
 
Do góry