Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Ida przegrała i oczywiście zapewne w cale nie z lepszym filmem rosyjskim tylko kwestia że film polityczny i chcieli zapewne pokazać że są sercem z Ukrainą.. Tylko szkoda że na takich decyzjach tracą filmy inne, które są dobre. Pomimo że Ida to nie mój target ale wychwalany przez krytyków.
Też tak w pierwszym momencie pomyślałem, ale z chęcią zobaczę, żeby mieć porównanie, może faktycznie jest lepszy ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak Henio,to dobry film.
Osobiście cieszę się że została doceniona również Julianne Moore za rolę w "Still Alice" :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jeszcze nie widziałem, ale za to w końcu udało mi się Jacka Stronga obejrzeć :)
Bardzo dobry film....
Obejrzałeś w końcu te wampiry z Nowej Zelandii?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Jack Strong" również mi się podobał.
Wampirów jeszcze nie widziałem.
Dzisiaj jednak mam ochotę na komedię (mam dwie i zaraz sobie jakąś zarzucę) :)
 

piechu

Member
Bez reklam
A propos wampirów z Nowej Zelandii... w weekend obejrzałem i beret mam zryty :D komedia jest przegenialna, dawno się tak nie ubawiłem. Dla mnie 10/10!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem dzisiaj jakąś tam średnią komedię oraz :
Whiplash (2014) - IMDb
Jest to opowieść o perkusiście muzyki jazzowej,który ma srogiego nauczyciela...
Henry,pamiętam że miałeś ochotę obejrzeć ten film.Według mnie waro,jednak ocena stanowczo za wysoka.Główny bohater nie wzbudził we mnie większych emocji-taki trochę Shia LaBeulf.Największym rodzynkiem był tutaj wspomniany nauczyciel (J.K. Simmons- wczoraj zdobył Złotego Globa za najlepszą rolę drugoplanową).Zagrał bardzo dobrze,jednak zastanawiam się czy przypadkiem Steve Carell (również nominowany) nie zrobił tego lepiej...Simmons nie miał tak naprawdę trudnej roli,gdyż wkurzonych ludzi i ich emocje jest w miarę łatwo zagrać.Obciął się na łyso,trochę poprzeklinał,ponarzekał,powyzywał uczniów,jednego spoliczkował,porzucał przedmiotami...Ogólnie zrobił dużo zamieszania,czym wywołał emocje wśród widzów.Tylko że według mnie sztuką jest zagrać np. "nudnego" człowieka,używając warsztatu aktorskiego tak,aby oczarować widza :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Haker" może być dobry.Oby tylko nie hakował jak Daniel :mrgreen:

Braciak,widziałeś już "The imitation game" ? .Teraz jest wysyp tych najlepszych filmów z 2014r...
 

Henry

Active member
Bez reklam
A oglądaliście Jack'a Irish'a?
Obejrzałem jeden film i nawet niezły, inny klimat niż amerykańskie, trochę skojarzył mi się ze Skandynawskimi kryminałami o Vargu, tylko klimat cieplejszy ;)
 

eedviking

Banned
"Haker" może być dobry.Oby tylko nie hakował jak Daniel :mrgreen:

Braciak,widziałeś już "The imitation game" ? .Teraz jest wysyp tych najlepszych filmów z 2014r...

Mimo skandynawskiego akcentu, nie obejrzę tego z dwóch powodów:
1) biograficzne mnie nie rajcują
2) Marian Rejewski, Henryk Zygalski oraz Jerzy Różycki, którzy jako pierwsi rozpracowali Enigmę. Przypadkowo pomógł im niemiecki dyplomata. :p;)

A oglądaliście Jack'a Irish'a?
Obejrzałem jeden film i nawet niezły, inny klimat niż amerykańskie, trochę skojarzył mi się ze Skandynawskimi kryminałami o Vargu, tylko klimat cieplejszy ;)

Mnie się podobał, mimo kilku Bondowych efektów. ;):D
 
Do góry