Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Mam dla Caparzo dobry Equalizer!!! :mrgreen::p;)
feq_screenshot.png
 

Henry

Active member
Bez reklam
Pierwsze słyszę, co to za produkcja?

Przeglądałem info o Sundance Festival i była wzmianka, że miał tam swoją premierę, to jest film australijski - thriller psychologiczny - czytałem trochę w sieci i całkiem dobrze o nim piszą, więc jest szansa na dobre filmowe rozpoczęcie Nowego Roku, ja już wpisałem go na swoją listę obowiązkową :)

Tutaj masz kilka informacji:
Strangerland and Partisan selected for world premieres at Sundance

A pamiętacie Dobermana z Casselem? ;)
film prima sort ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
UUUU, "REA", podpisałeś samowolnie deklaracje o dobrowolnej egzekucji :D Jesteś blisko spisu "nowoczesnej gimbazy":D:D Ale nie smuć się, Ja też nienawidzę tę " oldskulowę kino" z łat 30 tych. Kiedy oglądam czasami tę starości , mi bierze śmiech i rozpacz. Przykład: Terminator, Spotkanie 3 stopnia, i td. :popcorn: Niech żyje nowoczesność:D
A czemu twierdzisz że ja terminatora nie lubie ?

Zaginiona dziewczyna to film pełen absurdów o nieudolności policji i mediów. Dlatego dla mnie ten film jest czysta kpiną.
 

eedviking

Banned

Caparzo

New member
Bez reklam
nie no stary, taki cyborg w 84 to był szczyt marzeń, dziś nie ma jeszcze takiego szkieletu chodzącego ale prawie ....
samo to jak grzebał w oku, ten manekin to przecież klasa sama w sobie, w 2 arni pomalowany też super a 3 i 4 to gówniane cgi....
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nie wie co dobre, a ponoć lubi takie filmy. :D;)

Dżygicie :D
https://www.youtube.com/watch?v=WgPePk3kGZk

OOO! Szanowny Panie "Viking". :D Moje uszanowanko. Wiesz , nie mogę siebie okłamywać. Nu nie lubię ja tych starości i kropka. Chcę powiedzieć ze jestem "the best" i kocham oldskul, ale nie mogę. Jak patrze na tę efekty ( chodzący Terminator:D:D:D) od razu pryska czar i zostaje śie żal . Nie mówię tutaj o filmach FABULARNYCH;-)
VIKING , to dla Ciebie, bo niestety ten język znasz chyba tylko Ty))) dawno nie wiedziałem takiego mrocznego i dobrego filmu. Nic nie trzeba scięgać;http://filmix.net/year-2016/75362-ohotnik-na-lis-foxcatcher-2014.html
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
OOO! Szanowny Panie "Viking". :D Moje uszanowanko. Wiesz , nie mogę siebie okłamywać. Nu nie lubię ja tych starości i kropka. Chcę powiedzieć ze jestem "the best" i kocham oldskul, ale nie mogę. Jak patrze na tę efekty ( chodzący Terminator:D:D:D) od razu pryska czar i zostaje śie żal . Nie mówię tutaj o filmach FABULARNYCH;-)

Salami Dżigicie!
Po cichu i na ucho Ci powiem, że już mnie też nie bawi Arni, tylko Ciiiiiiiiichoooooo. ;):D:mrgreen:
 
Do góry