Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Chłopaki dajcie już spokój tym przebierancom :) wszak to oni w głównej mierze napędzaja rozwój KD. Atmosy, 4k, 3d, korektory subwooferow itd. :)
Kino trzeba próbować z różnych półek ;-)

Poza tym zawsze możecie zrobić odwrotnie: nowy topic o tytule "kino ambitne - pdzebierancom wstęp wzbroniony" :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Co do kina bez spajdercieciow. Dwa filmy na które najdłużej puluje to Wyścig (Rush) i Chce się żyć. Coś jednak ceny nie spadają. Ktoś oglądał? Jakie wrażenia?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Co do kina bez spajderciuciow. Dwa filmy na które najdłużej puluje to Wyścig (Rush) i Chce się żyć. Coś jednak ceny nie spadają. Ktoś oglądał? Jakie wrażenia?

Obydwa dobre.W pierwszym fajne bryki i ryki :D a w drugim Dawid Ogrodnik wymiata (najlepsza polska rola męska w 2014r )
Orły 2014 - Filmweb

Pojawił się trailer nr. 2
To trzeba będzie zobaczyć :
[youtube]lyy7y0QOK-0[/youtube]
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A jak w Rush z historią? Dobra fabuła czy tylko jako tło do scen wyścigów?

Traile Chappie wymiata. Ciekawe jak wyjdzie film? Elizjum uważam za dobre, ale jednak oczekiwania były większe. Tu może być podobnie. Oby nie...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rush to już starsza pozycja, chyba pisaliśmy o nim. Film jest ok, lekki dramat.
Trudno mi dziś ocenić ten film, nie wiele z niego pamiętam. Nie świadczy to dobrze, ale to godna pozycja do zaliczenia.
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
Dla fanów F1 pozycja obowiązkowa. Dźwięki silników kręconych do maxa powodują dreszcze...!

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
O stronę techniczną się nie boję. Bardziej zastanawia mnie kwestia ukazania relacji Hunt-Lauda. I wątek kobiety. Ale rozumiem, że lipy nie ma. Tym bardziej nie mogę się doczekać.

A Chce się żyć poleci z VOD. Zakładam, że wzruszy na maksa?

Piramida, właśnie o ten element dramatu mi chodziło.

Ps. Dziś odbieram steelbooka JFK Olivera Stonea. Ktoś pamięta ten film? Osobiście nigdy nie oglądałem. Warto mieć? Pomijając kwestię ładnego opakowania? :)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
To zależy od filmu, kto w nim gra jaki klimat ;) nie lubie komedii ale czasem obejrze i sie pośmieje, bardziej śmieje sie na horrorach ;)

Daj pare tytułów to ci powiem ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
z 3 ostatnich polecanych przez was, to zaginiona dziewczyna i equalizer to pompeliny niewarte uwagi, natomiast trzeci to Labirynt z x menem;) który mi się podobał i miał fajny klimat ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
z 3 ostatnich polecanych przez was, to zaginiona dziewczyna i equalizer to pompeliny niewarte uwagi, natomiast trzeci to Labirynt z x menem;) który mi się podobał i miał fajny klimat ;)

UUUU, "REA", podpisałeś samowolnie deklaracje o dobrowolnej egzekucji :D Jesteś blisko spisu "nowoczesnej gimbazy":D:D Ale nie smuć się, Ja też nienawidzę tę " oldskulowę kino" z łat 30 tych. Kiedy oglądam czasami tę starości , mi bierze śmiech i rozpacz. Przykład: Terminator, Spotkanie 3 stopnia, i td. :popcorn: Niech żyje nowoczesność:D
 
Do góry