Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

krzysiek1980

Active member
Bez reklam

Tutaj to nawet zwiastun mnie nie powalił. Podejrzewam że będzie klapa. Brakuje mi mrocznych produkcji. Przecież mozna zrobić film Marvela, ale w takich mrocznych i poważniejszych klimatach, a nie kolejna papka dla gimnazjalistów. Wystarczy porównać Punishera z Lundgrenem do nowszych ekranizacji. Ja bym chciał zobaczyć porządnie zrobionego nowszego "Spawna".
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja bym chciał zobaczyć porządnie zrobionego nowszego "Spawna".

O tak,to mogłoby być coś.Krzysiek jeszcze jest nadzieja w "Deadpool" :D

Dzisiaj trochę kina akcji.

Liam wkręcił się w klimat.Z chęcią obejrzę,jednak trochę zaczyna to wszystko podobnie wyglądać,tak jak w przypadku filmów Stathama.Neeson mógłby chociaż zmienić ubiór czy fryzurę ;-)

[youtube]la2XfHlmoz8[/youtube]

Tutaj wymiatająca Salma :mrgreen: Krwawa "R" - ka nie dla Gimbów :p:D;-)

[youtube]E4e3t_P8MI8[/youtube]
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Z tym że to się jakoś ogląda lepiej niż Stathama. Mi to bardziej przypomina serie Seagala kiedy był piękny i młody i grał podobne filmy ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
36- wiadomo. ;)
Te są też świetne, jak ktoś nie widział.

Jak w klimatach "36" to się skuszę.

Wróg lepszy...moim skromnym zdaniem ;)
Ja jestem ciekaw tego filmu, czytałeś coś o tej produkcji, zapowiada się dobrze...
Partisan : Extrait du film [Vincent Cassel, 2015] - Vidéo Dailymotion

Pierwsze słyszę, co to za produkcja?
A pamiętacie Dobermana z Casselem? ;)

Tutaj wymiatająca Salma :mrgreen: Krwawa "R" - ka nie dla Gimbów :p:D;-)

Chyba jednak dla gimbów, tyle że starszych ;) Następna bezsensowna rozpierducha.
Co do Liama, to gościa skreślam z listy "obserwowanych", w mojej opinii już został zaszufladkowany i chyba słusznie.
Te ostatnie produkcje z jego udziałem, to już jeden sort.

Ps. Nie macie już dosyć tych Marvelowskich produkcji?
Tu by się jakiś osobny wątek przydał na wszelkiej maści przebierańców.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z tym że to się jakoś ogląda lepiej niż Stathama. Mi to bardziej przypomina serie Seagala kiedy był piękny i młody i grał podobne filmy ;)

Jednak oczekiwałbym jakiegoś powiewu świeżości a nie tylko tak samo wyglądającego detektywa...
Aktorsko jest lepszy od Seagala, jednak gra wszędzie tak samo.Do umiejętności Stefana to mu jeszcze sporo brakuje i już i tak tego nie osiągnie :

[youtube]7EAuLL9n42s[/youtube]

A pamiętacie Dobermana z Casselem? ;-)

Oglądałem z rok temu i zrobił na mnie zdecydowanie mniejsze wrażenie niż za małolata a Cassel jakiś niemrawy tam był...w przeciwieństwie do "Wróg..." :wink:

Chyba jednak dla gimbów, tyle że starszych ;) Następna bezsensowna rozpierducha.

W latach 80' i 90' też to raczej było bezmyślne...;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W latach 80' i 90' też to raczej było bezmyślne...;)

Za to była konkurencja i wybór, dziś to zmasowany atak gniotów.
Zresztą 20 lat temu te rozpierduchy były czymś świeżym, funkcjonowały sobie obok ambitniejszych filmów które dziś są uznawane za klasyki. Każdy miał konkretny wybór. Dla mnie filmy z Seagalami czy Lungrenami zawsze były gniotami, 20 lat temu ówczesna gimbaza podniecała się tymi filmami.
Taki Sly, Arni, czy nawet Bronson to była półka wyżej w tamtych latach, ale tylko w swojej kategorii, reszta zacnych filmów równolegle brylowała. Dziś wchodzisz na portal filmowy i na dzień dobry jakieś marvele, ciotki z rajtkach, czy idiotyczne bezmyślne pościgi w kolorowych neonowych autach.

Dlatego też wspomniałem o osobny wątku dla legginsomaniaków, tak aby te nieliczne perełki miały szanse się przebić. Hobbity i pierścionki mają osobny wątek i chwała za to. Jeszcze jakbyśmy się pozbyli spajdercieciów z tego wątku, byłoby idealnie ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Seagal za starych czasów fajnie wymiatał, Wygrać ze śmiercią, nico czy trudny do zabicia. Dla mnie to dobre filmy i pokaz fajnej sztuki walki.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Dokładnie. Jego pierwsze filmy były coś warte. Do tego jak ktoś zgłębi temat Aikido to facet naprawdę był wielki. A potem niestety... komercha, nadwaga i Putin. Podobna droga jak Depardieu :-(
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Seagal za starych czasów fajnie wymiatał, Wygrać ze śmiercią, nico czy trudny do zabicia. Dla mnie to dobre filmy i pokaz fajnej sztuki walki.

Dla mnie ten najlepszy :
https://www.youtube.com/watch?v=CWWgwldxwII
Dodatkowo fajny stary klimat Nowego Jorku :D

Ogólnie Seagal zaczynając,był już trochę na straconej pozycji,gdyż Arni i Sylwek grali już w klasykach kilka lat wcześniej.
Jednak u mnie szkole,jak i na osiedlu dużo osób on zachwycił i na sobie testowali różne uderzenia,mówiąc że są Seagalem ;-)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Z tej trójki to wiadomo:
- Sly najlepszy aktor i ogólnie filmowiec. Do tego sympatyczny gość.
- Arni kulturysta. Wysokie budżety. Odpowiedniki dzisiejszych płyt testujacych KD.
- Seagal to... niesamowite Aikido. Bez niego ta sztuka walki nie byłaby tak znana. Zrobił dla niej to co Bruce Lee dla karate czy Jackie Chan dla kung-fu.

Każdy sobie u tych trzech panów znajdzie coś fajnego i wartościowego.

Co do samego Sly'a to nie zapominajmy, że pierwsze części Rambo i Rockiego (szczególnie ta druga rola) to pełną gębą dramaty. I to bdb. Nawet ocierka o Oskara była. Do tego ma gość dar komediowy. Naprawdę fajny typ.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
- Seagal to... niesamowite Aikido. Bez niego ta sztuka walki nie byłaby tak znana. Zrobił dla niej to co Bruce Lee dla karate czy Jackie Chan dla kung-fu.

Każdy sobie u tych trzech panów znajdzie coś fajnego i wartościowego.

Jeżeli chodzi o walki,to jeszcze trzeba dodać takich aktorów jak Van Damme (europejski mistrz karate) oraz Jet Li (wygrana w pięciu narodowych mistrzostwach Wushu) ;-)

Tu by się jakiś osobny wątek przydał na wszelkiej maści przebierańców.

Tylko martwię się,że z niektórymi moglibyśmy się już nie spotkać w tym wątku co jest teraz :p:mrgreen::D:wink:

Ponownie temat soundtracku wraca jak bumerang, no i niech mi ktoś powie, że kiedyś nie było lepiej, tu nie ma mowy o żadnych sentymentach, to suche fakty :wink: :
https://www.youtube.com/watch?v=ExDTKpMfxDg

Pewnie że suche fakty.Czasami oglądam filmy z tamtych lat,których nie widziałem wcześniej i soundtrack'i są świetne.
Bardzo lubię ten kawałek co wrzuciłeś.
Dorzucę jeszcze dwa moje ulubione :D :
https://www.youtube.com/watch?v=4T8n9EZ6mUQ&index=9&list=PL6E32A36499E23009
https://www.youtube.com/watch?v=vsiGyBV4puE&list=PL6E32A36499E23009&index=3
 
Do góry