Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Savron

Well-known member
Bez reklam
Siemasz Savroniusz,nie wiem czy wiesz ale pad od X 0ne można podpiąć do PC.
PC także można podpiąć pod TV,więc musisz wymyślić coś innego :p;)

Witamy "Wielkiego RA". Przecież żartuje. Na wszystkim można grać. Ja próbowałem zmienić nastawienie i nić z tego. Nie mogę grać na PC. Nie do rady, dla mnie PC istnieje tylko do "pracy":cry:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Wiem że żartujesz.Nierozsądne byłoby wątpienie w wyższość PC nad konsolami :p:D:mrgreen:;)

Przecież mówiłem , nieodwracalny efekt Pecet Ego::cry: "Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadza słabych doliną ciemności......". Ale to nic "RA", każdy błądzi w tym życiu. Jeszcze nie wszystko masz stracono. Bóg kiedyś Cie oświeci i znajdziesz ścieżkę adeptów, a będziesz poświęconym w tajemnicy prawdziwego grania.:cry: Wieże że z tobą będzie kiedyś moc:razz::razz::razz:
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przecież mówiłem , nieodwracalny efekt Pecet Ego::cry: "Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadza słabych doliną ciemności......". Ale to nic "RA", każdy błądzi w tym życiu. Jeszcze nie wszystko masz stracono. Bóg kiedyś Cie oświeci i znajdziesz ścieżkę adeptów, a będziesz poświęconym w tajemnicy prawdziwego grania.:cry: Wieże że z tobą będzie kiedyś moc:razz::razz::razz:

Savroniuszu Wspaniały,może w przyszłości wybudzisz się z tego koszmarnego snu,przemyjesz dobrze savrońskie oczy i zrozumiesz że świat idzie szybciej do przodu niż Ci się wydaje.Na razie to jakieś urządzonka dla dzieci mi tu polecasz.Ile będę Ci tych błędów jeszcze wybaczał... :mrgreen::p;)
 

eedviking

Banned
Savroniuszu Wspaniały,może w przyszłości wybudzisz się z tego koszmarnego snu,przemyjesz dobrze savrońskie oczy i zrozumiesz że świat idzie szybciej do przodu niż Ci się wydaje.Na razie to jakieś urządzonka dla dzieci mi tu polecasz.Ile będę Ci tych błędów jeszcze wybaczał... :mrgreen::p;)

I nastał dzień, dzień braterstwa Dżygita i Vikinga
I zostało krwią onych przypieczętowane, by wyruszyć na saraceńskie ziemie.
Jedni z wody wyjdą, a inni z lądu.
I pochwycą nasienie piekielne,
Powalą je na kolana,
I ujrzą saraceni-pecetowcy anioła, zstępującego z nieba,
Trzymającego klucz od Czarcich otchłani
I wielki łańcuch w ręce. (jakoby dresiarz)
I pochwycił gada oślizłego,
piekielne dziecię,
i związał go na tysiąc lat.
I wtrącił go do Czeluści,
i zamknął, i głaz nad nim położył,
by już nie zwodził narodów,
aż tysiąc lat się dopełni.
I Pleystationowcy z północy,
ujrzą trony wygodne i ruchome,
I w czterech narożnikach ziemi,
zapanuje spokój
I odżyć będą mogli...
:p:p:p:p:p:p:mrgreen:;)

2156_58e9.jpeg
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie ma drugiego człowieka takiego jak Ty.Jesteś jedyny w swoim rodzaju,wyjątkowy,całkowicie oryginalny i niepowtarzalny.Dla mnie nie musisz być nieomylny,bez błędów ani doskonały,bo ja przecież i tak Ciebie bardzo lubię braciszku :D;-)
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Wczoraj chciałem sobie obejrzeć film "Ida" lecz po kilku chwilach zamknęły mi się oczy, otwarłem na napisach końcowych, chyba jestem za młody na takie pozycje ;) spróbuję za kilka dni jeszcze raz :).
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
a jednak.... MIELIŚCIE RACJĘ. Wróg publiczny numer jeden z Vincentem Casselem (na razie obejrzałem vol 1). Rzeczywiście REWELACJA. Pod każdym względem :) i nawet mimo skopanego przez Monolith AR obraz wyglądam bardzo dobrze :) więc ciekawe jak dobrze wygląda w OAR :) a fabuła.... sami wiecie. Dziękuję za rekomendację i przepraszam za bycie niedowiarkiem :) ale dziś się nawróciłem :) bardzo dobre kino :) każdy element na najwyższym poziomie: fabuła, kreacje aktorskie, zdjęcia, dźwięk, muzyka, obraz :) super! Siedziałem 2h i się nie nudziłem - teraz czas na vol 2. A film zostaje u mnie na dłużej :)

A no widzisz, lepiej póżno jak wcale,, a tyle razy rekomendowałem tą pozycję ;)
Film rewelacja, a płytki obowiązkowo na stałe w kolekcji ;)
Mam nadzieje, że widziałeś "36"?
36 (2004) - IMDb
 

eedviking

Banned
36- wiadomo. ;)
Te są też świetne, jak ktoś nie widział.
Nocny strażnik(Nattevagten) , Bagno(Mýrin), Zupełnie inne love story(Kaerlighed pa film) - dziwny tytuł, ale świetny, trzymający w napięciu film

[youtube]zc9rzpNy9Ko[/youtube]
[youtube]DSdkE6CX9n4[/youtube]
[youtube]Z732dzsEyiY[/youtube]
 

eedviking

Banned
Bym zapomniał, warto zobaczyć film z lat '70-tych (Człowiek na dachu)Mannen Pa Taket, zaraz na początku jest taka scena zabójstwa, gdzie ze świecą szukać w innych filmach.;)
[youtube]ei_202pvmHI[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry