Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Foxcatcher (2014) - IMDb zaliczony.

Jest to opowieść o zapaśniku,który przygotowuje się do Olimpiady...
Channing Tatum zagrał strasznie "drewniano",w przeciwieństwie do Stev'a Carell'a,który wypadł bardzo dobrze.Znałem go raczej z głupkowatych komedyjek i gdybym nie wiedział że gościu występuje w tym filmie,raczej bym go nie poznał,gdyż był dodatkowo ucharakteryzowany.Według mnie jego gra to najlepsza męska rola "drugoplanowa" w tych filmach,które widziałem z 2014r.Wziąłem w cudzysłów słowo drugoplanowa,gdyż tak naprawdę było go na ekranie prawie tyle samo co Channing'a Tatum'a,z tym że wzbudzał o wiele większe emocje...
Ogólnie wyszło gorzej niż myślałem.W sumie to trochę się wynudziłem i gdyby nie wspomniany Steve Carell,nie wiem czy dotrwałbym do końca...

Stawiam, że będzie to taki sam shit jak Gren Latern. W filmie może będzie lepiej, ale jak mam czekać godzinę żeby poznać latającą mrówke, to będzie tak samo jak ze spajdercieciem. Godzina filmu a tam nic..

Zobaczymy,jednak nie mam wielkich oczekiwań wobec tego filmu...;)

Był już ten trailer ? zapewne S.L Jackson zapewne znowu będzie bohaterem :smile:

https://www.youtube.com/watch?v=bdNg9kjtOU8

Było ;)

Nowy trailer Mad maxa - przynajmniej ja nie widziałem:

https://www.youtube.com/watch?v=YWNWi-ZWL3c

Było ;)


Było ;)

Jaka cena taki film... :smile:

Ja tam widzę sporo dobrych pozycji ;)

Nie ma co się spierać, wszak muzyka łączy narody. Coś dla wszystkich Polaków :grin:

Zobaczymy,może będzie można się pośmiać :)


Też się wyklułem w latach 80-tych ale sam słuchałem tej muzyki.Pytałem,gdyż myślałem że jesteś młodszy i chciałem się dowiedzieć co myślisz o filmach z Arnim i Sylwkiem....ale już nieważne ;)

No i będzie pewnie z 50 GB, ale ma mieć lepszą optymalizację niż 4 :grin:

Dla mnie to niech zajmuje i 100 GB.Miejsce mam a gierka to kozaczek.Zobaczymy jak to bedzie na PC wyglądać :wink:

Nowy trailerek :
[youtube]28r87OzTVeo[/youtube]
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Panowie, u mnie kupka filmów na sprzedaż urosła do 16 i dziś się miała powiększyć o 1 (a za chwilę o 2 pozycje), bo w odtwarzaczu wylądował długo zalegający film, który miał być typową jednorazówką i to mimo Waszych zachęt :) a jednak.... MIELIŚCIE RACJĘ. Wróg publiczny numer jeden z Vincentem Casselem (na razie obejrzałem vol 1). Rzeczywiście REWELACJA. Pod każdym względem :) i nawet mimo skopanego przez Monolith AR obraz wyglądam bardzo dobrze :) więc ciekawe jak dobrze wygląda w OAR :) a fabuła.... sami wiecie. Dziękuję za rekomendację i przepraszam za bycie niedowiarkiem :) ale dziś się nawróciłem :) bardzo dobre kino :) każdy element na najwyższym poziomie: fabuła, kreacje aktorskie, zdjęcia, dźwięk, muzyka, obraz :) super! Siedziałem 2h i się nie nudziłem - teraz czas na vol 2. A film zostaje u mnie na dłużej :)

Co do tych 16 na sprzedaż, zapraszam na priva. Atrakcyjne ceny :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Już dawno im wyszło, gra wszechczasów. Na pecetach będzie to samo, tylę, że ładniej ;)

ja uważam że liczy się grywalność i klimat niż "ładniej"
a pc nie jest od grania ;P zanim zaczniecie gra okaze się że sterownki nie te, że directx nie tamten, że na win8 nie idzie ... itd
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A ten post dotyczy tylko bajek w 3D - aczkolwiek oceniam również kwestie fabuły i obrazu :)

...więc wczoraj obejrzeliśmy z lepszą połówką Kung Fu Pandę 3D i mogę z pełną odpowiedzialnością napisać, że to najlepsze 3D jakie widziałem. A podobno 2 część jeszcze lepsza. Pod kątem fabuły i dźwięku też ścisła czołówka. U mnie na równi z:
- Krudowie,
- Tajemnica Zielonego Królestwa,
- Strażnicy Marzeń,
- Auta.
O jedno oczko niżej jest Merida i Sezon na Misia.
O dwa/trzy oczka niżej Potwóry i spółka, Turbo, Samoloty i Król Lew. Dorzuciłbym jeszcze Opowieść Wigilijną, ale to już dla starszych dzieci.
Totalna porażka: Klopski i inne zjawiska pogodowe...
Na moją ocenę czekają jeszcze na półce:
Minionki 1&2, Panda 2, Potwory 2, Lego Przygoda i Paranorman.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
MIELIŚCIE RACJĘ. Wróg publiczny numer jeden z Vincentem Casselem (na razie obejrzałem vol 1). Rzeczywiście REWELACJA.

Pierwsza część świetna.Druga już dla mnie gorsza.
Luknij jeszcze na 36 (2004) - IMDb ;)

ja uważam że liczy się grywalność i klimat niż "ładniej"
a pc nie jest od grania ;P zanim zaczniecie gra okaze się że sterownki nie te, że directx nie tamten, że na win8 nie idzie ... itd

Mi tam wszystko działa a zawsze można podpiąć pada,więc nie wiem w czym problem ;)
"Grywalność" w 30 kl/s na konsolach to rzeczywiście rewelacja :wink:
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
kiedyś na commodore i amidze była większa frajda niż teraz .... więc może gra mieć i milion klatek, jeśli nie będzie miała klimatu i tego czegoś to możesz grać na komputerze nasa i co z tego ;P
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
kiedyś na commodore i amidze była większa frajda niż teraz .... więc może gra mieć i milion klatek, jeśli nie będzie miała klimatu i tego czegoś to możesz grać na komputerze nasa i co z tego ;P

To jest właśnie błędny sentyment (przynajmniej u mnie) Odpaliłem sobie jakiś czas temu stare gry,pograłem kilka/kilkanaście minut i wyłączałem ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
kiedyś na commodore i amidze była większa frajda niż teraz .... więc może gra mieć i milion klatek, jeśli nie będzie miała klimatu i tego czegoś to możesz grać na komputerze nasa i co z tego ;P

"Rea", to Ty? Zmieniłeś nik? :confused: Chcesz"pecetowców " wyprowadzić na drogę światła i Boskiej Mocy? Żartujesz chyba.:cry: Przecież oni jak fundamentaliści islamskie. Woła zbłądzić w ciemności niż wyprostować swoje ego. 60 klatek, pad niewiadomego pochodzenia i monitor 32 cali:hihi:. :D:D:D Nie możliwa do opanowania choroba. Muszą z tym żyć. )))))
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Masz racje przepraszam :)

Tak zmieniłem, taki mam wszędzie ;) Tylko wiadomo gdzie mam jaki mam ;P b nie chce zmieniać.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Rea", to Ty? Zmieniłeś nik? :confused: Chcesz"pecetowców " wyprowadzić na drogę światła i Boskiej Mocy? Żartujesz chyba.:cry: Przecież oni jak fundamentaliści islamskie. Woła zbłądzić w ciemności niż wyprostować swoje ego. 60 klatek, pad niewiadomego pochodzenia i monitor 32 cali:hihi:. :D:D:D Nie możliwa do opanowania choroba. Muszą z tym żyć. )))))

Siemasz Savroniusz,nie wiem czy wiesz ale pad od X 0ne można podpiąć do PC.
PC także można podpiąć pod TV,więc musisz wymyślić coś innego :p;)
 
Do góry