Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Nie wspominając, że muzyka z lat sześćdziesiątych z Lodzików, była kwintesencją całości .:D
Zresztą już wiele razy zachwycaliśmy się LnP. ;)
 

motaba74

Klub HDTV.com.pl
VIP
nawet ciekawe film do oglądania wiadomo,większość każdy widział,ale jak ktoś nie widział to proponuje Unthinkable bez reguł ...polecam dobry fi:smile:lm
 

eedviking

Banned
Najlepsze to : 9 europejskich specjałów . :D
Obawiam się tylko o jakość, będąc posiadaczem Philipsa, mam dostęp do wielu filmów za friko, jednak jakość przeciętna. ;)
Chyba te chemiczne produkty piwo podobne , zaczęły się kiepsko sprzedawać. :p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Najzabawniejsze, że w swoich zbiorach, też macie filmy świeże , jak bułka tarta. :mrgreen:;)

Dokładnie każdy z nas ma filmy i te nowe jak i te stare, tylko różnica polega na tym że te co mamy z tych starych filmów to nam się podobają czy też naszym kobietom..
W ciemno strzelam Obcy - myślę że większość osób tutaj ma ten film choćby na dvd ( mowa o całej serii).. a stary jest jak świat :)
 

eedviking

Banned
No tak, ale to nie ma związku z tym, co napisałem, jakby odpowiedź Krzyśkowiradio.
Jak nie widziałeś z tych, które wcześniej zaznaczyłem ( kino europejskie - 9 europejskich specjałów), to obejrzyj, bo to są same perełki akurat. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest tam sporo filmów których jeszcze nie widziałęm. Pewnie nie kupiłbym ich do kolekcji, może też nie było czasu i chęci, za to browar dla wielu wpisany jest na stałe w harmonogram, a że filmy są miłym gratisowym dodatkiem, to rzekłbym - darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Najzabawniejsze, że w swoich zbiorach, też macie filmy świeże , jak bułka tarta. :mrgreen:;)
Zgadza się, ale w promocji Żywca są też filmy, które nie koniecznie uważa się za dobre lub które niekoniecznie zapisały się w historii kinematografii wielkimi literami :)
Moja skromna kolekcja - fakt - większość to też już leciwe pozycje, ale dobre, przynajmniej dla mnie ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma co się spierać, wszak muzyka łączy narody. Coś dla wszystkich Polaków :D

[youtube]nqh75-_DbK4[/youtube]
 
Do góry