Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
:lol::lol::lol:
Heniuś, to w takim razie dawaj, niech nas Jasny Grom! :mrgreen:;)
Jasny-Grom1-e1409867664211.jpg
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Koledzy chciałbym Was zaprosić do dyskusji na temat filmu Grawitacja. Mam dwa pytanka:
1. w skali od 1 do 10 ile byście dali punktów temu filmowi ?
2. jakby od Was zależało, czy dalibyście 7 Oskarów dla tej produkcji?
Pozdrawiam.

Film zasługuje tylko na oscara za efekty. Ogólnie film pełen absurdów. Ja dałem 5 gwiazdek na fb.
Wypaść z promu kosmicznego czy tam stacji, spaść na ziemię nic sobie nie robiąc... sory terminator jest bardziej realny :blagam:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Panowie jak dla mnie film zrobiony jest w zależności na co patrzymy i rozpatrujemy (wczoraj z żoną oglądaliśmy więc jestem na czasie.. ;-):
- efekty 3D bo to głównie pod to był zrobiony: 6 pkt,
(w całym filmie jest kilka dosłownie scen kiedy coś leci na ciebie, dużo więcej jest scen z efektem głębi, nie dawno oglądałem Transformersy 4 i tam efektów było dużo więcej choć film nie był robione tylko pod nie)
- pod względem fabuły: 4 pkt,
(nie moje klimaty, troszkę nudnawo)
- pod względem obróbki samych efektów specjalnych: 5 pkt
(jest masa scen w których widać ewidentnie obróbkę komputerową, ludzie dostają w pewnych momentach przyspieszenia)
- dźwięk: 5 pkt
Podsumowanie: film do obejrzenia na raz, może jak zapomnę o czym jest może 2. Płytkę na szczęście kupiłem w promocji..;-)

Wczoraj obejrzałem również na poprawę humoru po Grawitacji: Jurassic Park 1 i 2 część. Film zmiażdżył tą grawitację pod każdym względem: fabuła, efekty specjalne oraz ścieżka dźwiękowa miodzio (głośniki tylne pracowały wreszcie tak jak powinny..;-) ) - dokładnie takie kino mógłbym oglądać już nie pamiętam ile razy...;-)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Film zasługuje tylko na oscara za efekty. Ogólnie film pełen absurdów. Ja dałem 5 gwiazdek na fb.
Wypaść z promu kosmicznego czy tam stacji, spaść na ziemię nic sobie nie robiąc... sory terminator jest bardziej realny :blagam:
Bo Terminator oparty jest na faktach autentycznych.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście, że nie. Tym bardziej 7 Oskarow.
Poki nie zgarnie szlema, to wogóle nie ma sobie czym głowy zawracać.
 

boromirep

New member
A Wenecja itp. jeśli tak ogladasz te filmy jak przeczytałeś zawartość tego linku który zamiesciłem to nie dziwne że Ci się nie podobał .
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Hurt locker ci się podobał czy szeregowiec ??

to że dwa czy tam więcej lat temu wygrał czarno biały film muzyczny nie znaczy że mam go oglądąc.
 

boromirep

New member
szeregowiec pierwsze 30 min wgniata potem trochę zbyt amerykański Hurt locker też jest bardzo dobry ale mimo że to wojenny to jednak opowiada o trochę innych sprawach dotyczących wojny


w szeregowcu bohaterstwo w hurt przetrwanie , sens a raczej bezsens wojny
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Panowie Lolek zaproponował zabawę w ocenienie Grawitacji
Koledzy chciałbym Was zaprosić do dyskusji na temat filmu Grawitacja. Mam dwa pytanka:
1. w skali od 1 do 10 ile byście dali punktów temu filmowi ?
2. jakby od Was zależało, czy dalibyście 7 Oskarów dla tej produkcji?
Pozdrawiam.

Jednym się podoba, drugim bardzo się podoba, a inni ocenili podobnie jak ja, czyli na środku skali. Każdy ma prawo do swojej subiektywnej oceny ;)
pozdrawiam
 

Caparzo

New member
Bez reklam
I oscar nie jest wyznacznikiem jakości filmu. To jest wybór kilku patałachów w garniturach zamkniętych w sali bez klamek. Takie jest moje zdanie.
Ja lubie takie filmy hurt locker, szeregowiec, snajper, ocalony, męskie kino akcji z marines, seals itp to dziwne żebym oglądał wenecje czy czarno biały film bo dostał oscara za nie wiem co. Gust mam jaki mam, a mam ciężki ;P I oglądam to co mi się podoba a nie jakiejś komisji śmiesznej.

Grawitacja to zlepek bzdur, spaść z kosmosu nie łamiąc ręki ;P w jeziorze brakowało rekinów a na plaży krokodyli ;P

Tak samo kolega lubi Kowalczyk, ja jej nie cierpie i nie nawidzę
 
Do góry