Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja dzisiaj rzuciłem Wojownicze żółwie ninja. I jak dla mnie bay powinien zając się bad boys 3 albo transformerami. Skopał bajke i film na której się wychowałem masakrycznie. Jeden wielki komputerowy szajs!! nie mogli pokusic się o jakieś lalki tylko samo rażące w oczy cgi ???? Żenada, Shreder to już całkiem i te jego wynalazki na rękach.....
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja dzisiaj rzuciłem Wojownicze żółwie ninja. I jak dla mnie bay powinien zając się bad boys 3 albo transformerami. Skopał bajke i film na której się wychowałem masakrycznie. Jeden wielki komputerowy szajs!! nie mogli pokusic się o jakieś lalki tylko samo rażące w oczy cgi ???? Żenada, Shreder to już całkiem i te jego wynalazki na rękach.....

Dźwięk było ok ale efekty specjalne strasznie sztuczne.Klimat w porównaniu do wersji z 1990r,to wielka padaka...:wink:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
o to właśnie chodzi, tam szczur wyglądał super, a tutaj ??? jakiś laik go zrobił na komputerze pfff na ajpodzie chyba
 

Caparzo

New member
Bez reklam
interstellar trzeba zobaczyć, zakładam że twoi znajomi nie są na forach nie dzielą sie opiniami, więc nie mają gustu ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie,tak samo jak "Furię". Te filmy muszę zobaczyć za pierwszym razem w 1080p z DTS HD....

Koniecznie, efekty dźwiękowe są bardzo istotne przy tego rodzaju filmach, poza tym sam film jest niezły. Oczywiście jak to większość amerykańskich produkcji jest naładowany patosem, ale fabuła i gra aktorska przesłaniją go nieco, nawet LeBeouf nie przeszkadza ;)

...... Interstellar - ........ ale powiem Ci że dzisiaj rozmawiałem z kumplem byli we dwóch w kinie na tym filmie i kolejne opinie że średni film.. dużo gadania , mało akcji, mało fajnych ujęć w kosmosie... coś nie wesoło z tym filmem... czytając opinie ludzi i moich znajomych.

Lolek obejrzyj i oceń sam, jak człowiek się za bardzo nastawi, to później ma nie wiadomo jakie oczekiwania. Ja na szczęście widziałem ten film zaraz na początku nie czytając zbyt wielu recenzji, dla mnie ok i z chęcią za jakiś jeszcze raz obejrzę.
Mi się podobał, to moje zdanie, moja opinia ;) Zresztą przypomnij sobie ile było już dyskusji na temat różnych filmów, choćby z Noe, część z nas oceniła dość dobrze, a dla drugich jest to kompletny gniot ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
ale powiem Ci że dzisiaj rozmawiałem z kumplem byli we dwóch w kinie na tym filmie i kolejne opinie że średni film.. dużo gadania , mało akcji, mało fajnych ujęć w kosmosie... coś nie wesoło z tym filmem... czytając opinie ludzi i moich znajomych.

To akurat, tym bardziej mnie zachęciłeś :)
Jak ktoś szuka infantylnych historyjek, to ma od tego Spajdercieciów czy Transów, tutaj właśnie liczę na przemyślane dialogi i coś poważniejszego. Ja zawsze zasypiam na filmach przeładowanych efektami. Zobaczymy jak to faktycznie wypadnie.

Dobrym przykładem jest scena z filmu "Kontakt", tam gdzie J.Foster odrywa się z fotelem w kapsule.
Trwa może kilkadziesiąt sekund, a wrażenie (audio) bezcenne. Zresztą cały film jest genialny, a efektów tam jak na lekarstwo.
 
Ostatnia edycja:

gerus6

Active member
Bez reklam
Polecam film "Boyhood" niby prosta historia, ale bardzo dobrze się ogląda.
Dodam, że film kręcono 12lat (to się nazywa pasja ;))
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Pytanie za 100 punktów.Jaki jest najlepszy aktor grający w s-f spajdercieciów ? :D
Pewnie Robert Downey Junior :) chociaż dodam, że najtrudniej miał moim zdaniem Chriss Hemsworth i nawet mu wyszło. Natomiast zupełnie nie kupuje Chrisa Evansa.

A co do super bohaterów to zobaczcie, że np. w takim LOTR słabych ról raczej nie ma. Wszyscy wypadli bardzo przekonująco. Na pewno lepiej, niż np. w Gwiezdnych Wojnach :)

Hyhy ale temat "dobrego aktorstwa" w filmach o super pelerynkach też dobry.

Reasumujac oddaje swój głos na Starka :)

PS. ... a może na wiedzmina hyhy ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie twierdze że film mi się nie spodoba,tylko pisanie że mało akcji trochę dziwnie wygląda...:wink:

Wiem,wiem,często to powtarzasz :grin::wink:


Wiesz ja myślę że ludzie myśleli że to będzie jednak troszkę inny film, a jeśli tego typu film ( przypominam 2godz. 40 min, tematyka ala kosmos) i taki film jest przegadany - raptem troszkę coś się dzieje to ludzie takie opinie dają jakie można przeczytać...
A nie mam racji ? Nawet z żoną trzeba raz na jakiś czas się pokłócić żeby zachować równowagę w małżeństwie :)


interstellar trzeba zobaczyć, zakładam że twoi znajomi nie są na forach nie dzielą sie opiniami, więc nie mają gustu ;)

Nie są na forach, inne sposoby wykorzystują na podniesienie sobie adrenaliny :)
Ale uważam to co Ty że trzeba ten film zobaczyć. Ja nawet sobie pomyślałem, że jak nie kupię a będę chciał wcześniej zobaczyć niż się pojawi w canal plus czy HBO to z wypożyczalni wypożyczę - jeszcze jedna lub dwie działają w Warszawie :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nawet z żoną trzeba raz na jakiś czas się pokłócić żeby zachować równowagę w małżeństwie :)

Kup projektor,równowaga będzie zachowana na długi czas :D;-)

Bo to temat prawie o samych facetach w getrach, a ja oglądam tylko te porządne :-D

No to proszę - kobiety spajderciećki :mrgreen::-D

tumblr_static_superheros.jpg


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wkrótce nowy western,który z chęcią obejrzę ;-)

1.png

jane2.png

2.png

janes-got-a-gun-natalie-portman-7.png

janes-got-a-gun-natalie-portman-5.png
 
Do góry