Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie Robert Downey Junior :) chociaż dodam, że najtrudniej miał moim zdaniem Chriss Hemsworth i nawet mu wyszło. Natomiast zupełnie nie kupuje Chrisa Evansa.

A co do super bohaterów to zobaczcie, że np. w takim LOTR słabych ról raczej nie ma. Wszyscy wypadli bardzo przekonująco. Na pewno lepiej, niż np. w Gwiezdnych Wojnach :)

Hyhy ale temat "dobrego aktorstwa" w filmach o super pelerynkach też dobry.

Reasumujac oddaje swój głos na Starka :)

PS. ... a może na wiedzmina hyhy ;-)

Robert Downey Junior jest świetny - ja go bardzo lubię i do tego szanuje jako człowieka bo on był już naprawdę na dnie, a zdołał wypłynąć i jest Gość.. do tego ostatnio jak czytałem najlepiej zarabiającym aktorem.


Piramida o projektor się już nakłóciłem i stanęło wiesz już na bardzo radykalnych wnioskach... także odpuściłem sobie, nie wszystko można mieć w życiu - niestety.
Spajderki niezłe można byłoby z nimi pooglądać filmiki :)
 

eedviking

Banned
Nie,tak samo jak "Furię". Te filmy muszę zobaczyć za pierwszym razem w 1080p z DTS HD....

Oglądałem Furię . Film taki sobie, trochę pompatyczny, kiczowaty i fantazyjny. Walory dźwiękowe i naciągane sceny walki, dały dotrwać do końca filmu. Ot taki film na raz, dla rozrywki z widokiem pękających na drobne czaszek. ;):D
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Dlaczego ktoś się czepił "Starka" ??? Jak dla mnie to jedna z postaci genialnie odegranych przez Roberta. Jego podejście, poczucie humoru, bardzo dobrze się to ogląda. Chris w Thorze też fajnie wypadł ;), lepiej jak drugi Chris w kapitanie hameryka, który dla mnie jest debilnym filmem
Podoba mi sie też Henryk w Man of Steel. Z niecierpliwością czekam na 2 część.

Największym cieciem w sf jest spajdercieć i jeden i drugi, jeden ma łeb jak sklep a drugi jest miętki jak człowiek guma ;) Do grona tego dorzucę dziewczynę Shia Leboef ;) chociaż w furii ciut zmężniał hehe


Aha zapytam was o zdanie nt. peleryn w thorze, supermanie czy Elder Predator w AvP. Na forum figurkowym jest przekonanie, że to pedalsko wygląda, ja uważam że peleryna dodaje uroku, man of steel bez tego nie da sie, thor ujdzie, ale elder z peleryną jest jak król za dawnych czasów. A co wy myślicie ;P
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jak już jesteśmy przy wampirach,zobaczcie co znalazłem.
Komedia-horror z niezłą oceną :
Co robimy w ukryciu (2014) - IMDb

[youtube]HUPhDTG70f8[/youtube]

Piramida, oblookałem, nawet się uśmiałem :) Ciekawie zrealizowany, taki paradokument, ale z jajem bez zbędnej spinki, widać, że dobrze się bawili robiąc ten film.
Pod kątem realizacji od razu kojarzy mi się z Łowcą Trolli.

Najfajniejszy był Peter, no i Procesja Wstydu :mrgreen:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Będzie nowy Rambo


''Rambo'': Stallone ujawnił tytuł piątej części kultowej serii - Film - WP.PL

Czekam na ten film z niecierpliwością :D

Piramida, oblookałem, nawet się uśmiałem Ciekawie zrealizowany, taki paradokument, ale z jajem bez zbędnej spinki, widać, że dobrze się bawili robiąc ten film.
Pod kątem realizacji od razu kojarzy mi się z Łowcą Trolli.

Najfajniejszy był Peter, no i Procesja Wstydu

Jeszcze nie widziałem,na dniach oblukam ;-)

Disturbed City 2 to nowa, niezależna produkcja motoryzacyjnych pasjonatów, która przedstawia czarno na białym realia ulicznych wyścigów w Polsce. Akcja filmu dzieje się w trzech miastach - Warszawie, Łodzi oraz Radomiu. Podrasowane samochody, ogromne ilości palonej gumy i ogłuszający warkot silników - przygotujcie się na sowitą dawkę adrenaliny w jakości „full HD”.

[youtube]SKPKX7v960U[/youtube]
 

eedviking

Banned
Son of a gun - da się obejrzeć( bardziej jako obyczajowy niż sensacja). Podsumowując, gorsze filmy były z gatunku. ..."aaa, nie rób mi krzywdy, błagam , nie łam palców,no nie lubię takiego skomlenia"... :D
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Aktorów z serii "Mroczny rycerz" i "Watchmen" również bierzemy pod uwagę ?

W Watchu nie było dobrej roli. Film spoko ale aktorsko bez rewelacji. Co do Batmana to oczywiście Joker Ledger. Nawet lepiej, niż Stark. Chociaż ciężko porównać 1 film do 4. Ciężko tak długo utrzymać formę.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Son of a gun - da się obejrzeć( bardziej jako obyczajowy niż sensacja). Podsumowując, gorsze filmy były z gatunku. ..."aaa, nie rób mi krzywdy, błagam , nie łam palców,no nie lubię takiego skomlenia"... :D
Nawet Polak jest w obsadzie...
Oblookam, ocenim ;)

Mnie ostatnio znowu wzięło na francuskie komedyje...

[youtube]qr2y5rg5UK0[/youtube]
Do obejrzenia z żoną/ kobietą może być, jak na francuskie komedie, taki średniak, ale i tak Mont Everest dla polskich komedii ostatnich lat ;)
----------------------------------------------------------------------------------------------------
[youtube]N7gQbAuXya8[/youtube]
Bez rewelacji, zaledwie kilka scen jak na cały film, to trochę mało ;)
 

eedviking

Banned
Nawet Polak jest w obsadzie...
Oblookam, ocenim ;)
Oraz polsko brzmiący wyraz na literę "k". :mrgreen:
Gra również ładna szwedka, Alicia Vikander. ;) https://www.youtube.com/watch?v=00JLNhu5CoI
Alicia_Vikander-Brooke_Nipar_Photoshoot_for_GQ_UK_November_2013.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Koledzy chciałbym Was zaprosić do dyskusji na temat filmu Grawitacja. Mam dwa pytanka:
1. w skali od 1 do 10 ile byście dali punktów temu filmowi ?
2. jakby od Was zależało, czy dalibyście 7 Oskarów dla tej produkcji?
Pozdrawiam.


Eedviking chyba zmienię zdanie na temat dziewczyn ze Szwecji :)
 

eedviking

Banned
Szwedki i Norweżki, to już inne dziewczyny, dużo krwi słowiańskiej i z południowo-wschodniej strfy koloru się wymieszało z nimi. :D
Grawitacja, wizualnie ok, fonia też, ale od mła dostałby 6/10, drugi raz już u mnie nie zawita na ekranie. :p
O Oskarach nie dyskutuję, bo dla mnie to głupota te całe nagrody, które nadawane są, jak są. ;)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Koledzy chciałbym Was zaprosić do dyskusji na temat filmu Grawitacja. Mam dwa pytanka:
1. w skali od 1 do 10 ile byście dali punktów temu filmowi ?
Max 5, film nie jest zły, ale to taki film na raz, może za kilka lat powtórzę seans :)

2. jakby od Was zależało, czy dalibyście 7 Oskarów dla tej produkcji?
0- nominacje były wystarczającym wyróżnieniem ;)


zaraz się posypią gromy ;)
 
Do góry