Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

venom200

Member
I.ja się pochwałę
W te święta obejrzałem w końcu zaległości
The Treatment film dobry o potworach i to tych najgorszych bo w.ludzkiej skórze.
Raid pierwsza część nawalanka po całości
Zaginiona dziewczyna pani Pike to chyba na Oscara rolę zagrała jak dla mnie, a sam film genialny

Co jeszcze polecacie na koniec weekendu?


Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
 

Henry

Active member
Bez reklam
Edziu, masakra,
najdziwniejsze dla mnie jest to, że w tym przedsięwzięciu udział miała litewska kinematografia, zamiast reklamy wyszła antyreklama. Litwini pokazani są jako ku....y i złodzieje, Polakom też się obrywa, ale w znacznie mniejszym stopniu.
Takie jest moje zdanie na temat tego gniota ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Też widziałem,ale po ocenie myślałem że to coś lepszego będzie...Połączenie filmu "Przekręt" i Kac Vegas",tylko w gorszym wydaniu...Zbyt dużo naciąganych zbiegów okoliczności i scen,które miały rozśmieszyć widza,jednak u mnie wywołały odwrotny skutek,gdyż były robione na siłę...Chyba tylko dobra była scena ze sztuczną szczęką babci,która maczała ja w szklance,i tak jak mówisz Polak w knajpie :)
 

eedviking

Banned

Czytam,
icon_nauka.gif
tylko chciałem przypomnieć. :cry:

904a6b660015388f52c9b610
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem przed chwilą Need for speed - film jak film fajne bryki, troszkę wyścigów, pościgów można sobie obejrzeć, ale dobrze nagrany film pod względem dźwiękowym a oglądałem dvd... Czasem naprawdę jestem w szoku jak dobrze nagrany jest film na dvd..
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Pod względem pracy subwoofera to jest ścisła czołówka światowa :)

Do tego super 3d. Super zdjęcia.

Fabuła slaba.

Jeśli oglądać to na super kinie domowym. Inaczej nie ma sensu bo traci się jedyne mocne strony produkcji.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czytam,
icon_nauka.gif
tylko chciałem przypomnieć. :cry:

W głębi serca wiedziałem że czytasz i jestem z tego powodu szczęśliwy :grin:

fnp-17.jpg



-----------------------------------------------------------------------------------

Oszust Scott Lang, wyposażony w kombinezon pozwalający na zmniejszanie się, pomaga swojemu mentorowi, Hankowi, zaplanować i wykonać skok, od którego zależą losy świata.

[youtube]ent7BoDR1yE[/youtube]

Na dniach dowiemy się więcej... :grin:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pod względem pracy subwoofera to jest ścisła czołówka światowa :)

Do tego super 3d. Super zdjęcia.

Fabuła slaba.

Jeśli oglądać to na super kinie domowym. Inaczej nie ma sensu bo traci się jedyne mocne strony produkcji.

Fabuła jest słabiutka ale tak sobie myślę że im chyba nie chodziło o ten aspekt w tym filmie..:) ale dźwiękowo wymiata nawet na dvd... więc pod tym względem szacun.


Wczoraj obejrzałem film Czas na miłość - całkiem przyjemny film na wieczór z żoną :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem w końcu Victoria's Secret 2014.
Według mnie najnowsze wydanie raczej średnie...
Jakby operator kamery filmował chodzące modelki również z tyłu,dałbym punkt wyżej :grin:

Tutaj można obejrzeć całe show (w sieci można znaleźć w lepszej jakości...)

[youtube]M_LrDsrySCg[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Sedzia (2014) - IMDb obejrzany

Odnoszący sukcesy adwokat powraca do rodzinnego miasta na pogrzeb matki, gdzie dowiaduje się, że jego ojciec, miejscowy sędzia, podejrzany jest o morderstwo.

Lubię taką tematykę i ciekawy byłem jak rozwinie się sprawa...Dodatkowo było kilka wzruszających momentów jak i zabawnych sytuacji.Wszystko okraszone klimatyczną muzyką.Robert Downey Jr. również dał radę.
Ogólnie niezły filmik i jest u mnie raczej w czołówce zwykłych produkcji (nie s-f i fantasy) z 2014r. :)
Trailer jak ktoś nie widział :
https://www.youtube.com/watch?v=ZBvK6ni97W8
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem w końcu Victoria's Secret 2014.
Według mnie najnowsze wydanie raczej średnie...
Jakby operator kamery filmował chodzące modelki również z tyłu,dałbym punkt wyżej :grin:

Tutaj można obejrzeć całe show (w sieci można znaleźć w lepszej jakości...)

[youtube]M_LrDsrySCg[/youtube]
No w końcu jakiś porządny film :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie,tak samo jak "Furię". Te filmy muszę zobaczyć za pierwszym razem w 1080p z DTS HD....

Daj znać jak obejrzysz bo jestem ciekaw jak ocenisz Interstellar - w tym gatunku podobny mamy gust :) ale powiem Ci że dzisiaj rozmawiałem z kumplem byli we dwóch w kinie na tym filmie i kolejne opinie że średni film.. dużo gadania , mało akcji, mało fajnych ujęć w kosmosie... coś nie wesoło z tym filmem... czytając opinie ludzi i moich znajomych.
 
Do góry