Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Statham Terminatora, hmm ;) Masz se wyobrażnie ;)
I'II be back w wykonaniu Stathama byłoby ciekawe.
Co do sentymentu, to tak i nie. Odświeżałem ostatnio starsze pozycje i dalej nie widzę dla nich żadnej konkurencji.
Weżmy taki "Powrót do przyszłości, kogo z obecnych byś tam dał, Shia LaBeouf?

Ogladałeś dodatki ?? Ja w święta oglądałem trylogie potem kilka h dodatków. Na pierwszej płycie mówili, że Michael J Fox był zajęty innym serialem i nie mogli go ściagnąć do filmu. I był tam inny aktor, gdzie po nagraniu kilku scen, ( min w bardzie w przeszłości gdzie 1 raz widzi swojego ojca, jest inny aktor), producent, reżyser i ktoś tam jeszcze stwierdzili że to nie to i na kolanach kogoś błagali o Michael'a. Ten film nei był by tym czym jest bez tych aktorów ;)

Shia lebof.... rodzice dali mu żeńskie imie.... w transformerach mnie irytował, on nie nadaje się do roli innych ludzi, w Furii zagrał ale to nie rola życia, w nimfomance tez sie nie wykazał. Taki sam przeciętniak jak ten pajac ze spajderciecia jeden i drugi.

Statham i terminator? w 84 był chudy i skakał do wody ;) A arni zaczynał, dobrze że nie zagrał Kyle'a bo taka była 1 wersja ;)
 

eedviking

Banned
Dobrze, że Arni nie grał w filmach przed '39-tym, bo by na naszych ziemiach grał takiego co mówi: Raus, schneller! :mrgreen:
Osobiście Leonid de Campari jak dla mnie jest taki sobie, o wiele bardziej cenię M. Damon'a . :p
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Up
Nie dość że wiersze pisze,to jeszcze potrafi rysować :mrgreen::wink:


Dracula: Historia nieznana (2014) - IMDb zaliczony.

Drakulę w tym filmie zrobili trochę na superbohatera,który ma wyostrzone zmysły oraz posiada inne moce,jednak w mroczniejszym wydaniu...
Muzyka całkiem klimatyczna.Efekty specjalne nie jakieś spektakularne,jednak niektóre całkiem niezłe - sceny z nietoperzami,błyskawice,rozpadające się ciała...Miło było również popatrzyć na piękną Sarę Gadon ;-)
Największym minusem była prosta fabuła.Gdyby ją rozwinęli i wydłużyli film o jakieś 40 min,wtedy byłoby dużo lepiej.Ogólnie wyszło średnio,jednak nie żałuję że obejrzałem ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Up
Nie dość że wiersze pisze,to jeszcze potrafi rysować :mrgreen::wink:


Dracula: Historia nieznana (2014) - IMDb zaliczony.

Drakulę w tym filmie zrobili trochę na superbohatera,który ma wyostrzone zmysły oraz posiada inne moce,jednak w mroczniejszym wydaniu...
Muzyka całkiem klimatyczna.Efekty specjalne nie jakieś spektakularne,jednak niektóre całkiem niezłe - sceny z nietoperzami,błyskawice,rozpadające się ciała...Miło było również popatrzyć na piękną Sarę Gadon ;-)
Największym minusem była prosta fabuła.Gdyby ją rozwinęli i wydłużyli film o jakieś 40 min,wtedy byłoby dużo lepiej.Ogólnie wyszło średnio,jednak nie żałuję że obejrzałem ;-)

Na S. Gordon zawsze milo popatrzeć - 100% zgody. Trzech moich znajomych było na tym filmie i wszyscy co do jednego mówicie to samo czyli że film byłby lepszy jakby chociaż że 20-30 min byłby dłuższy- pewnie kasy nie mieli na więcej :) Ale ja chyba zaryzykuje i kupię film na bluray.. nie koniecznie od razu jak wyjdzie ale znajdzie się u mnie ta pozycja. Ta scena z nietoperzami im się tez podobała czyli wniosek że fajnie to zrobili skoro kilku osobom to samo się podobało do tego tak jak napisałeś w wydaniu mrocznym więc myślę że nie będę żałował.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dzięki braciszku :)

Tutaj ode mnie ;-)

happy-new-year-wine-champagne-corks-arranged-pyramid-imprinted-words-over-white-background-35948285.jpg



A tutaj mix filmów z 2014r :

2014 Salute to Cinema on Vimeo
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Fani gry Warcraft film na podstawie gry został przesunięty na marzec 2016 r., miała być premiera w grudniu ale z uwagi na gwiezdne wojny przesunęli na przyszły rok. W kwietniu 2016 też czytałem ma być nowa Mumia.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wywiad ze Sloncem Narodu (2014) - IMDb zaliczony.
Film,który wywołał napięte stosunki pomiedzy firmą Sony a Koreą Północną...
Opowiada o misji zabicia komunistycznego dyktatora Kim Dzong Una.Obejrzałem raczej z ciekawości,gdyż chciałem zobaczyć co ci amerykańce tam wamodzili...
Temat dobry,jednak z wykonaniem mogło być trochę lepiej.W większości sprośny humor.Mi to akurat nie przeszkadza,jednak został on przedstawiony w mało rozśmieszający mnie sposób.Zaśmiałem się może ze 2-3 razy.Jednak Amerykanie ośmieszyli dyktatora z Korei jak i postawili go w złym świetle...Pod koniec filmu trochę akcji,wybuchów,krwawych scen i trupów.
Z ciekawości można luknąć.Poza tym nic szczególnego...
Zobaczcie jak różni się średnia ocena na Filmweb od IMDb :
Wywiad ze Słońcem Narodu (2014) - Filmweb
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Dziś widziałem trailer nowej animacji Home. Premiera w marcu. Zapowiada się dobrze. Kolory i efekty jak w Croods. Świat i stworki jak w Minionkach. Plus Rihanna.

W Święta obejrzałem też Służące. Bardzo dobry film. A Emma Stone potwierdza dobrą formę. Swojak :)
 
Do góry