Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Adrien Brody i Jackie Chan - jest ok.
Jednak jak w obsadzie widnieje John Cusack....to nie wróży za dobrze...;)

[youtube]wv-MtwolBSk[/youtube]
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Czy tylko ja go widzę tylko jako pianistę ?? w Predators też widziałem pianistę tutaj jeszcze bardziej, a Cusack faktycznie ... tak samo jakby wsadzić w taką role Hugh'a Granta w taki film ;P
niektórzy nei nadają się w takie filmy



ps. zmieniłem stary nick na taki jaki używam wszędzie ;)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Hej :blagam: Najwyższy :mrgreen: (tudzież zwany Amonem, Ra vel Re ewentualnie Piramidą :mrgreen: :) )
Obejrzałem Equalizer i mi się nawet podobał, co prawda trochę naiwny, przesadzony i w ogóle, ale ostatecznie dwie godziny przed TV wytrwałem i się nie nudziłem :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
ps. zmieniłem stary nick na taki jaki używam wszędzie ;)

Vino Diesel'a jest najlepsze :D

Hej :blagam: Najwyższy :mrgreen: (tudzież zwany Amonem, Ra vel Re ewentualnie Piramidą :mrgreen: :) )

Siema,siema,w końcu dołączyłeś.Martwiłem się już o Ciebie Admirale,bo podawali jakieś dziwne informacje :grin:
Captain_Henry_Osborn_by_Claude_Arnulphy.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czy tylko ja go widzę tylko jako pianistę ?? w Predators też widziałem pianistę tutaj jeszcze bardziej, a Cusack faktycznie ... tak samo jakby wsadzić w taką role Hugh'a Granta w taki film ;P
niektórzy nei nadają się w takie filmy



ps. zmieniłem stary nick na taki jaki używam wszędzie ;)

A może nas zaskoczą umiejętnościami aktorskimi w tym filmie.. :) oby tak było bo film może się okazać całkiem całkiem...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Cześć Edziu, Mordo ty moja :-D
Oblookam, oblookam, też o tym filmie myślałem, trochę zaległości się nazbierało, bo w święta to tradycyjnie prawie bez TV było, oczywiście z przerwą na Potop :-D

Siema,siema,w końcu dołączyłeś.Martwiłem się już o Ciebie Admirale,bo podawali jakieś dziwne informacje :grin:

Trochę jeżdżenia było, trzeba było rodzinę nawiedzać, na szczęście nie po to człowiek się żeni, żeby samu furmanką powozić, więc precyzyjniej będzie- wożony byłem :D

Edziu, Rollins to niezły herbatnik, nie to co ja ;)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
A w gangsterze nie zagrał twardziela ??

Każdy aktor, bynajmniej ze starego pokolenia żeby nie być kojarzonym z rolami zabójców, robotów itd musi zagrać jakąś role gamonia ciamajdy.
 

Henry

Active member
Bez reklam
A w gangsterze nie zagrał twardziela ??

Każdy aktor, bynajmniej ze starego pokolenia żeby nie być kojarzonym z rolami zabójców, robotów itd musi zagrać jakąś role gamonia ciamajdy.
Tam też mi sie jego rola podobała, a do tego scenarzysta i kompozytor był tam zacny ;)
pisząc o Locke, miałem na myśli ostatnie jego filmy
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Hardy już od młodych lat dorastał w dzielnicy,gdzie trzeba było kombinować,więc nie jest jakimś bananowym chłopcem z bogatej rodziny...
Tylko że to nie są czasy Sylwka czy Arniego...Dodatkowi trzeba coś pokazać aktorsko,a on akurat to potrafi.
W filmie "Brudny szmal" miałem wrażenie że się nudzi,bo pokazał tylko kilka procent z tego co potrafi...;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale w Incepcji był tylko tłem, za to w "Gangsterze" bez konkurencji już brylował.
To jest taki drugi Statham, tyle, że w lepszym wydaniu.
Nigdy jednak nie zbliży się do śmietanki. Taki redneck ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale w Incepcji był tylko tłem, za to w "Gangsterze" bez konkurencji już brylował.

No właśnie.Tylko te role są dla niego wąskim gardłem,bo naprawdę dużo potrafi a one go hamują... (oglądałem z nim sporo filmów i nawet świetny serial...)
W Gangsterze zagrał kozaka bez potrzeby napinania mięśni jak Arni czy Sylwek.Wystarczyła mimika twarzy i mowa ciała...

[youtube]PES3mb5iivw[/youtube]

Nigdy jednak nie zbliży się do śmietanki. Taki redneck :wink:

Tzn. aktorsko ?
 
Do góry