Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja oglądałem ostatnio Furię i nie ma bata ale na blu ray musze mieć :) Dla mnie film rewelacja. Klimat szeregowca jest, niemcy są jest super. Polecam :)

Drugie co widziałem to Nightcrawler ( Wolny strzelec ), nie wiem dlaczego film ma tak wysokie opinie na fb, ale dla mnie film do kitu, jeździ pajac za sensacją i nic innego w filmie się nie dzieje :/
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja oglądałem ostatnio Furię i nie ma bata ale na blu ray musze mieć :) Dla mnie film rewelacja. Klimat szeregowca jest, niemcy są jest super. Polecam :) /

Jestem tego samego zdania, pozycja obowiązkowa do zakupu na BR :)
A dla fanów testowania swoich "zabawek" też może to być nie lada gratka, rewelacyjne sceny bitew ze świetnym audio, w kinie te sceny robiły niesamowite wrażenie i mam nadzieję, że dźwięk na wydaniu BR będzie równie dobry ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Koledzy Armanig i Reccoon - bo też byłeś ciekaw odnośnie filmu Ewolucja planety małp..
Więc obejrzałem i tak pod względem technicznym film świetnie jest zrobiony audio wymiata , obraz jeden z najlepszych jakie oglądałem i do tego jeszcze jest na cały obraz. Osobiście mi film się podobał i za jakiś czas raz jeszcze sobie obejrzę. Naprawdę od strony technicznej nie można do niczego się przyczepić, film zrobiony klasowo.


Obejrzałem też Wojownicze żółwia ..... i pod względem technicznym również jest wykonany świetnie, aczkolwiek wydaje mi się że pod względem obrazu deko lepiej jest w Ewolucji, a pod względem dźwięku deko jest lepiej w Żółwiach..
Ale oba filmy są wykonane bardzo dobrze pod względem audio jak i pod względem obrazu.
Sam film bardziej jest dla dzieciaków tych starszych ale można sobie obejrzeć.
Dzieciaki u mnie które oglądały - buzie im się cieszyły - film spełnił ich oczekiwania.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja oglądałem ostatnio Furię i nie ma bata ale na blu ray musze mieć :) Dla mnie film rewelacja. Klimat szeregowca jest, niemcy są jest super. Polecam :)

Ciekawy jestem tego filmu ale jeszcze sobie trochę poczekam aby cieszyć się jakością A/V...;-)

Drugie co widziałem to Nightcrawler ( Wolny strzelec ), nie wiem dlaczego film ma tak wysokie opinie na fb, ale dla mnie film do kitu, jeździ pajac za sensacją i nic innego w filmie się nie dzieje :/

Opisywałem jakiś czas temu ten film i również nie rozumiem zachwytów...

Właśnie obejrzałem sobie :
Brudny szmal (2014) - IMDb
Akcja filmu działa się w Brooklynie,pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem :D
Tom Hardy nawet nieźle zagrał lekkiego pierdołę ;-) Występował również James Gandolfini,którego była to ostatnia rola w życiu.Oprócz panów pokazała się również Noomi Rapace.
Ogólnie taki średniak z plusem.Jednak jak ktoś lubi dramaty kryminalne to można zobaczyć...
Chciałbym jednak aby Hardy grał w bardziej kasowych (oczywiście dobrych) filmach.

Trailer nowej komedii :
[youtube]Vz2HyCgUWh4[/youtube]
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Również potwierdzam, Geneza planety małp jak i 2cz. ewolucja filmy zrobione pod względem technicznym na wysokim poziomie. Mnie osobiście bardziej podobała się 1cz. Mimika twarzy i same mały dopracowane tak, że trudno wyłapać momenty, które są robione komputerowo. Gorąco polecam. Odnośnie fabuły samego filmu to już kwestia gustu, każdy ma swój. Ja osobiście takie filmy lubię..;-)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Do filmoteki dołączył equalizer i zaginiona dziewczyna .... zmarnowane kilka h prądu, życia i innych ciekawszych doznań....
pierwszy film powinien mieć tytuł - Pracownik miesiąca
a drugi to nie wiem ale durny masakrycznie ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Również potwierdzam, Geneza planety małp jak i 2cz. ewolucja filmy zrobione pod względem technicznym na wysokim poziomie. Mnie osobiście bardziej podobała się 1cz. Mimika twarzy i same mały dopracowane tak, że trudno wyłapać momenty, które są robione komputerowo. Gorąco polecam. Odnośnie fabuły samego filmu to już kwestia gustu, każdy ma swój. Ja osobiście takie filmy lubię..;-)


Mi też się podobały miny i ruchy małp, goryli itp świetnie zrobione. Mi chyba II cz. bardziej się spodobała choć ja podobnie jak Ty lubię takie filmy, a tym bardziej jak są dopracowane pod względem technicznym.

Lolek, oba 2d?

Tak oba w 2d oglądałem. Ale tak jak pisałem kiedyś - dystrybutor wg mnie powinien dawać możliwość ludziom wyboru czy chcą 2d/3d czy tylko 2d. Dla mnie oba te filmy na spokojnie wystarczą w 2d.
 

eedviking

Banned
Zaliczony The Drop https://www.youtube.com/watch?v=7lCiDIcqMe0
Nie wiem jak to ugryźć? Film z jednej strony ciekawy, dobrze zagrany, do tego Noomi, Hardy i ostatni film, w którym zagrał Gandolfini. W momencie , gdzie człowiek spodziewał się dobrego rozwinięcia akcji...film się skończył. :niewiem::roll::wink:

[youtube]w0HP6S9vHr8[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zaliczony The Drop https://www.youtube.com/watch?v=7lCiDIcqMe0
Nie wiem jak to ugryźć? Film z jednej strony ciekawy, dobrze zagrany, do tego Noomi, Hardy i ostatni film, w którym zagrał Gandolfini. W momencie , gdzie człowiek spodziewał się dobrego rozwinięcia akcji...film się skończył. :niewiem::roll::wink:

Dokładnie,miałem podobne wrażenie.Niby był klimacik ale czekałem cały czas aż film się rozkręci... :wink:

Ten z Donnie trzeba będzie obejrzeć :-D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem wczoraj Wilka z WS i film spodobał mi się warty obejrzenia i czasu bo prawie 3 godzinki się ogląda, czas szybko mija nie czuje się tych minut. Polecam.


Piramida nie pamiętam Ty czy ktoś inny na forum wkleił trailer filmu Odd Thomas - pogromca zła - oglądałeś ten film da się to obejrzeć? Czy szkoda czasu nie mówiąc o kasie..
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Obejrzałem ten film o którym dzisiaj wspominałem :
Mroczna dolina (2014) - IMDb
https://www.youtube.com/watch?v=VsLnBQ4IyCc

Jest to połączenie westernu z thrillerem w nieamerykańskim wydaniu.Dobra i mroczna muzyka,surowy klimat zimy oraz mocne sceny.Fabuła od połowy filmu niestety przewidywalna,ale tak już chyba ma większość westernów...
Ogólnie można zobaczyć,tylko najlepiej wieczorem po ciemaku...:wink:

Zawsze jedne a lepszych westernów, były z Europy, paradoks. :D;)
Film dobry, trzeba przyznać.

Czy w końcu ktoś obejrzał SiBiDziBi ???
To naprawdę dobry film i dobra muza.
[youtube]P6JsgZU9jHY[/youtube]
CBGB, to kuźnia takich sław jak Talking Heads
[youtube]vdp42fYKFZ8[/youtube]
 
Do góry