Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bohemian Rhapsody - czyli mówiąc wprost Queen, zaliczone!
https://www.filmweb.pl/film/Bohemian+Rhapsody-2018-619201

Dla mnie Queen, to najlepszy zespół na świecie. Dosłownie.
Wychowałem się na nim, trudno tutaj oceniać obiektywnie film, jeżeli w tle bezkrytyczny, oddany fan słyszy kawałki Freddiego które zna na pamięć.

Film nie jest idealny, nie oddaje wszystkich niuansów fenomenu Freddiego, wiele omija i bardzo dobrze, to miał być hołd dla Freediego.

Jestem pod wielkim wrażeniem, a za sam koniec na koncercie Wembley Live Aid, Rami Malek powinien dostać Oscara, w ogóle powinien bezapelacyjnie dostać Oscara za tą rolę. Dawno się tak nie wzruszyłem na seansie ; )

Przytocze dwa komentarze którę oddają ducha filmu i podpisuje się pod nimi rękami i nogami:

Wczoraj byłam na tym filmie w kinie w miałym miasteczku we Francji. Podczas seansu nikt nie rozmawiał, ludzie śmiali się i czasami płakali. Wszyscy zostali na miejscach az skończyły się napisay i muzyka przestała grać. Wtedy rozległy się brawa na sali kinowej. Wszyscy! bili brawo. Wspaniałe przeżycie. Jak dla mnie film pełen wrażeń, gęsia skórka przez większość seansu. POLECAM!

Widziałam wczoraj ten film w IMAX. Mega przeżycie. I widownia... Żadnego gadania, czy szeleszczenia torebkami. Za to dało się słyszeć jak podśpiewują. A na koniec... Gdy zaczęły się napisy ludzie wstali z miejsc i zaczęli się kierować do wyjścia, ale przystanęli i słuchali muzyki do samego końca. Bo tak, masz rację, siłą tego filmu jest muzyka. Choć i Rami Malek jako Freddie chwycił za serca. Zdecydowanie polecam.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mogłeś poczekać chwilkę:

Feb 12, 2019 (2 Weeks)

Bohemian Rhapsody 4K (Blu-ray)

Video
Codec: HEVC / H.265
Resolution: 4K (2160p)
HDR: HDR10+
Original aspect ratio: 2.39:1

Audio
English: Dolby Atmos

No cbyba, że już masz od Piramidy:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A skąd wiesz, że nie byłem w kinie, wy tu wszyscy patrzycie na oglądanie filmów, przez pryzmat piratów ;)
Ja ten film będę oglądał kilka razy do roku, a na pewno będę wracał do wybranych scen.
Po za tym, kupię najbardziej wypasioną płytę jaka się ukaże i postawię ją na półce, nie ma innej opcji ; )
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie wiedziałem, że jeszcze to grają w kinie, dawno nie byłem w Imaxie. Poza tym jakie piraty, ja mam oryginały od Piramidy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Poza tym jakie piraty, ja mam oryginały od Piramidy.

Tylko oryginały ;)
DyGLJPqU0AA8W9u

DyGLRiWV4AAlvCq
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Dzięki Piramida za płytę tak w ogóle, pożyczyłbym ją Armanigowi, ale na Twojej licencji jest to zabronione...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A skąd wiesz, że nie byłem w kinie, wy tu wszyscy patrzycie na oglądanie filmów, przez pryzmat piratów ;)
Ja ten film będę oglądał kilka razy do roku, a na pewno będę wracał do wybranych scen.
Po za tym, kupię najbardziej wypasioną płytę jaka się ukaże i postawię ją na półce, nie ma innej opcji ; )

To na pewno trzeba szukać takiego wydania np u naszych sąsiadów za południowa granicą.. tam mają wszystko jeśli chodzi o ilość wydań danego filmu.

Piramida na "bojsów" doczekać się nie mogę.. :) A ten drugi tez pewnie kupię :)
 

JanVid

New member
A skąd wiesz, że nie byłem w kinie, wy tu wszyscy patrzycie na oglądanie filmów, przez pryzmat piratów ;) .....

buuuu ha ha :eek:k: .... wczoraj ??? ... to jest riposta na miarę pewnego "ideowego prezesa" ..... a i tak wszyscy wiedzą, że smród już się rozszedł po gaciach :) )))
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem Cudzoziemca z J. Chanem, średnio delikatnie pisząc. Myślałem, że też troszkę się pośmieje, a tu nic....lepsze filmy są z tym aktorem...
 
Do góry