Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A tam Fasola... ; )

Wczoraj zaliczyłem "Polar" na Netflixe (premiera).
https://www.filmweb.pl/film/Polar-2019-816826

Czyli John Wick w wydaniu Netflixa.
Co się tam wyprawia. Przesadą byłoby pisanie, że lepsze od Wicka (ale to właśnie taki Wick innym okiem), ale mi ta "tandeta", czarny humor, dystans i cały ten misz-masz bardzo przypadł. Typowa "R'ka".
Wiercenie w głowie, rwanie, zabijanie, hardcore. Akcyjniak pełną parą.
Typowo teledyskowy montaż, no i HDR robi robotę! Wyjątkowo.

Główna postać, czyli Mads Mikkelsen wręcz stworzony do tej roli.
Świetnie wypadł jako zmęczony życiem płatny zabójca.
Idealny byłby też do roli Solid Snake w Metal Gear Solid ; )

Absurdem jest ocena 5.8 na FW.
Do tego filmu trzeba podejść z dystansem, a nie szukać dziury w całym i oczekiwać dzieła.
Jak pomyślę, ile bezpłciowych jest gniotów na 6/6.5, a tu taka perełka i te pseudo recenzje, wywody, że klasa "B", że teledyskowy montaż, jakiś seks wymuszony (wtf!), to ręce opadają.

Dawno nie widziałem takiego filmu i nie dlatego, że dobry, a zwyczajnie inny. Absurdalny ; )
 

bokciu

Banned
A tam Fasola... ; )

Wczoraj zaliczyłem "Polar" na Netflixe (premiera).
https://www.filmweb.pl/film/Polar-2019-816826

Czyli John Wick w wydaniu Netflixa.
Co się tam wyprawia. Przesadą byłoby pisanie, że lepsze od Wicka (ale to właśnie taki Wick innym okiem), ale mi ta "tandeta", czarny humor, dystans i cały ten misz-masz bardzo przypadł. Typowa "R'ka".
Wiercenie w głowie, rwanie, zabijanie, hardcore. Akcyjniak pełną parą.
Typowo teledyskowy montaż, no i HDR robi robotę! Wyjątkowo.

Główna postać, czyli Mads Mikkelsen wręcz stworzony do tej roli.
Świetnie wypadł jako zmęczony życiem płatny zabójca.
Idealny byłby też do roli Solid Snake w Metal Gear Solid ; )

Absurdem jest ocena 5.8 na FW.
Do tego filmu trzeba podejść z dystansem, a nie szukać dziury w całym i oczekiwać dzieła.
Jak pomyślę, ile bezpłciowych jest gniotów na 6/6.5, a tu taka perełka i te pseudo recenzje, wywody, że klasa "B", że teledyskowy montaż, jakiś seks wymuszony (wtf!), to ręce opadają.

Dawno nie widziałem takiego filmu i nie dlatego, że dobry, a zwyczajnie inny. Absurdalny ; )

Zgadza się, a nazywanie tego filmu per "gniot", przez niektórych na FW, to już spore przegięcie. Przecież od pierwszych minut widać z czym mamy do czynienia, tym bardziej, że to ekranizacja komiksu.
Co do samego obrazu - rewelacja.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
No Netflixiarze.
Juz tutaj kiedys pisalem ale nikt chyba nie podchwycil.
Jak Wam sie bedzie nudzic to byc moze warto rzucic okiem Australiski serial Rake.
Chocby z ciekawosci jak wyglada styl i humor po drugiej stronie globu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zaliczasz zaległe domowe UHD ? ;-)
W sumie nie ma tego aż tak dużo,no chyba że podjarka obrazem,który zaraz będzie lepszy :wink:
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Zaliczasz zaległe domowe UHD ? ;-)
W sumie nie ma tego aż tak dużo,no chyba że podjarka obrazem,który zaraz będzie lepszy :wink:

Nie wiem czy to do mnie. Ale jakby co to NIE. Nie mam czasu.
W piatek widzialem The Mule. Lipa po calosci ( 90 letni Clint robi dwie dziwki naraz)
Dzisiaj widzialem If Beale Street Could Talk. Poczatek patetyczny, jakis ripp-off Johannssona w tle i ropaćkane kolory, ale to tylko pierwsza scena. Dalej juz przyzwoicie. Ladnie zmontowane, jest drama, napiecie z byle czego i niezly dzwiek. Nawet nie podchodz. Na bank Ci sie nie spodoba. :)
Jutro Green Book.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Eee tamm dwie. W podobnym wieku świętej pamięci Hugh Hefner obrabiał kilka "króliczków" naraz. Przynajmniej tak twierdziły te panie xD
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po ostatnim trailerze Vegi, pierwszy raz nie mam ochoty oglądać tego.
Na inne gdzieś tam zawsze chętnie zerknąłem, mimo, że już znamy "styl" reżysera, ale to Polskie, nasze podwórko, zawsze z ciekawości warto rzucić okiem co za oknem, ale to co zobaczyłem ostatnio, czyli jakieś podróże po świecie, Kolumbia, kartele, to wzorowanie na serialach Netfixa i znowu te rozwydrzone prymitywne baby, to już za wiele.
Gangsta Polo.

Widows, faktycznie całkiem przyzwoita pozycja. Czyli kobiety "też mogą".
Nic wybitnego, ale warto zerknąć. Kilka niepotrzebnych scen, jak chociażby ta gdzie gość zabiera auto, a te stoją. Scena jak z komedii, nie przystoi.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rozumiem, ze to jakieś nowe dzieło tego Reżysera, zobaczymy ile ludzi do kina skoczy na ten film, bo na zakup filmu na BR nie liczyłbym zbytnio na Jego miejscu.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A tam Fasola... ; )

Wczoraj zaliczyłem "Polar" na Netflixe (premiera).
https://www.filmweb.pl/film/Polar-2019-816826

Czyli John Wick w wydaniu Netflixa.
Co się tam wyprawia. Przesadą byłoby pisanie, że lepsze od Wicka (ale to właśnie taki Wick innym okiem), ale mi ta "tandeta", czarny humor, dystans i cały ten misz-masz bardzo przypadł. Typowa "R'ka".
Wiercenie w głowie, rwanie, zabijanie, hardcore. Akcyjniak pełną parą.
Typowo teledyskowy montaż, no i HDR robi robotę! Wyjątkowo.

Główna postać, czyli Mads Mikkelsen wręcz stworzony do tej roli.
Świetnie wypadł jako zmęczony życiem płatny zabójca.
Idealny byłby też do roli Solid Snake w Metal Gear Solid ; )

Absurdem jest ocena 5.8 na FW.
Do tego filmu trzeba podejść z dystansem, a nie szukać dziury w całym i oczekiwać dzieła.
Jak pomyślę, ile bezpłciowych jest gniotów na 6/6.5, a tu taka perełka i te pseudo recenzje, wywody, że klasa "B", że teledyskowy montaż, jakiś seks wymuszony (wtf!), to ręce opadają.

Dawno nie widziałem takiego filmu i nie dlatego, że dobry, a zwyczajnie inny. Absurdalny ; )


Polar obejzany

Powiedzialbym ze to John Wick razem z Suicide Squad. Dziwny film, tyle napewno moge powiedziec. Naprawde trzeba podejsc do tego filmu z dystansem.
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Polar obejzany

Powiedzialbym ze to John Wick razem z Suicide Squad. Dziwny film, tyle napewno moge powiedziec. Naprawde trzeba podejsc do tego filmu z dystansem.
Też właśnie się za to biorę. Oceny na FW trzeba olać. Dla Madsa warto.
Jak i również dla obrazu, kolorki tam przednie. HDR pewnie jeszcze lepsze.

Edit:
Kurcze nie wiedziałem, że był tancerzem:

[youtube]77My9qY2P44[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Chińskie akademiki odkryli że nasza planeta za jakiś czas będzie w poważnych tarapatach. Słońce czeka kataklizm. Na Ziemi nastąpi zagłada. Dla ratunku Chiny postanowili zrobić z Ziemi ..... statek kosmiczny, aby wszystkich uratować. Jednak w drodze do ratunku silniki odmawiają posłuszeństwa obok Jupitera a jednak astronawci Chińskiej załogi heroicznie stawią czoła i ratują nam wszystkim d..ę.
Przyzwyczaj cię się.:) https://www.youtube.com/watch?v=c8LAwozrXPo
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kontynuacja "Był sobie pies" :
[youtube]A2FrrSyyKfA[/youtube]

Może coś z Korei Południowej...
[youtube]wi6Kw7V8gXk[/youtube]
 
Do góry