Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czy oglądał,ale kiedyś wspominał,że chciałby zobaczyć Andrew Garfielda,Timothée Chalameta i Ansela Elgorta w jednym filmie :-D:wink:
 

wucash

Active member
Bez reklam
Under the Silver Lake - bardzo dobry film ale nie dla wszystkich. Mnóstwo odniesień do popkultury, zwłaszcza amerykańskiej.Z gatunku neo noir - surrealistyczny to chyba dobry opis :) generalnie nie ma co spodziewać się rozstrzygnięć ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Średnio na jeża, ja lubię Fasole, ale nie za te filmy.
Dotarłem gdzieś do 3/4, pozytywnie, ale schematy.

Myśle, że to coś dla bubafata i innych miłośników małego surrealizmu. Chyba, że już widział. :)
https://www.filmweb.pl/film/Tajemnice+Silver+Lake-2018-775006?ref=ls_d_2_tajemnices

3 razy podchodziłem do tego filmu, w sensie na raty, tzn. jeszcze nie skończyłem, została jeszcze końcówka. Jakoś nie mogłem za jednym razem, ale początek podobał mi się, nie mam zdania co do całości jeszcze.
Muszę dokończyć.
 

bokciu

Banned
Under the Silver Lake - bardzo dobry film ale nie dla wszystkich. Mnóstwo odniesień do popkultury, zwłaszcza amerykańskiej.Z gatunku neo noir - surrealistyczny to chyba dobry opis :) generalnie nie ma co spodziewać się rozstrzygnięć ;-)

Zgadza się, nie każdemu podejdzie taka forma. Tego filmu nie można zinterpretować jednoznacznie, a klasyfikowanie go jako kryminał, nie jest do końca właściwe. Lubię takie klimaty...
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ja sie domyslam , co Piramida zaproponuje, bo i mnie zarekomendowal. Powiedzial tak Lubisz wojenne ? Obejrzyj Pancernik Patiomkin !
Źartowniś kurna chata.

 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak coś się napatoczy starszego, godnego uwagi, to dlaczego nie. A masz jakąś propozycję? ;)

Np. jakiś Pusher :-D

Ja sie domyslam , co Piramida zaproponuje, bo i mnie zarekomendowal. Powiedzial tak Lubisz wojenne ? Obejrzyj Pancernik Patiomkin !
Źartowniś kurna chata.

Ewentualnie :-D
618DQs8seKL._SY879_.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja obejrzałem sobie film

https://www.filmweb.pl/film/Jutro+będziemy+szczęśliwi-2016-757040

Jak dla mnie świetny, bo osobiście lubię raz na jakiś czas obejrzeć film, który dobitnie pokazuje co w życiu jest najważniejsze, bo bez względu jakie ludzie posiadają dobra materialne, jaką mają pozycję w pracy i generalnie kim są, to jeśli tacy ludzie nie mają dzieci i nie mają możliwości usłyszeć takich pięknych słów jak Mama czy Tata to są "najbiedniejszymi" i najbardziej nieszczęśliwymi ludźmi na tym Świecie. I tak jak w tym filmie było powiedziane, ze czasem lęk przed życiem jest większy niż lęk przed śmiercią, bo faktycznie ludzie nie raz, nie dwa muszą się z tym zmierzyć..
Polecam film, bo warto czasem zejść na Ziemię...
 
Do góry