Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pod względem jakościowym świetnie wypada Wersal na Canal+4K, to Pachnidło obczaję, chyba uruchomię dzisiaj Netflixa bo i Punishera dodali.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:D

2moqavp.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To zależy ile tych filmów będziesz chciał mieć na takim dysku.. :) Tylko ja sobie nie wyobrażam jak człowiek sobie nagrywa tych filmów na taki dysk i on po kilku latach padnie...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To zależy ile tych filmów będziesz chciał mieć na takim dysku.. :) Tylko ja sobie nie wyobrażam jak człowiek sobie nagrywa tych filmów na taki dysk i on po kilku latach padnie...

Spokojnie,karta ma "Certyfikat Bubafata" i nie ruszają jej nawet testy atomowe :grin:

Piramida.
Ale wiesz, ze to bylo wypelnione filmami? Skasowales?

Nie skasowałem.Te wszystkie,dostępne filmy UHD, zajmują tylko 1/4 pojemności :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To zależy ile tych filmów będziesz chciał mieć na takim dysku.. :) Tylko ja sobie nie wyobrażam jak człowiek sobie nagrywa tych filmów na taki dysk i on po kilku latach padnie...

Jak robisz kopie z oryginałów, to kopiujesz jeszcze raz.
Czas stracony na ponowne kopiowanie i tak będzie niewspółmiernie mniejszy, jak na latanie z fizycznymi nośnikami za każdym razem jak chcemy odpalić film - na przestrzeni całego czasu jak użytkujemy w taki sposób.

Jak ściągasz z sieci, to cóż, ściągasz jeszcze raz, ew. podjeżdzasz na Prage do Pirusia i jak za starych dobrych czasów wymiana w bramie i na drugi dzień masz wszystko ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Dokładnie jak napisał kaminskakl, robisz lolek lustro w nasie na dwóch dyskach i śpisz spokojnie, chyba że masz mega pecha i padną oba jednocześnie.

Nie żebym namawiał do "złego" ale jak masz lolek oryginały i chcesz szybko mieć je na dysku, a masz dobre łącze to walisz torrenty. Skoro masz oryginał to pobranie tego samego chyba nie podchodzi pod piractwo, a lenistwo?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak robisz kopie z oryginałów, to kopiujesz jeszcze raz.
Czas stracony na ponowne kopiowanie i tak będzie niewspółmiernie mniejszy, jak na latanie z fizycznymi nośnikami za każdym razem jak chcemy odpalić film - na przestrzeni całego czasu jak użytkujemy w taki sposób.

Jak ściągasz z sieci, to cóż, ściągasz jeszcze raz, ew. podjeżdzasz na Prage do Pirusia i jak za starych dobrych czasów wymiana w bramie i na drugi dzień masz wszystko ;)

Ważne jest aby mieć takiego Kolegę :) jak to mówią " Na kłopoty Bednarski..."

Dokładnie jak napisał kaminskakl, robisz lolek lustro w nasie na dwóch dyskach i śpisz spokojnie, chyba że masz mega pecha i padną oba jednocześnie.

Nie żebym namawiał do "złego" ale jak masz lolek oryginały i chcesz szybko mieć je na dysku, a masz dobre łącze to walisz torrenty. Skoro masz oryginał to pobranie tego samego chyba nie podchodzi pod piractwo, a lenistwo?


Wiesz pakolo, powiedzmy około 20 rocznie kupuję filmów to dam radę :) A powtórek od dwóch lat już prawie nie oglądam, w ubiegłym roku około 10 ciu obejrzałem.. to tak patrząc obiektywnie coraz mniejszy sens jest kupowania filmów, ale jeszcze kilka lat zapewne będę kupował filmy.
 

venomas200

New member
Bez reklam
A ja jadę 3 sezon Saula.
Nie ma tak spektakularnych fragmentów jak BB ale i tak bardzo dobra pozycja.
Jaki ten Chuck brat Jimiego Mcgilla jest wredny. Szok
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:
Do góry