Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Chyba faktycznie bedzie bez niespodzianek. patrzac na te nominacje.
mnie tego roku uwiodla Faworyta (Grek znowu znowu wtyrzepal cacuszko) i o dziwo animowany Spiderman. Zwlaszcza pierwsza polowa. czekam teraz na Zimna wojne i Roma No i oczywiscie na otwarcie nowego sezonu Alite ale no to to lece do kina Dolby Vision (ehnanced by Amnesia). Moze tez sie ktos chce wybrac w w polowie lutego do Holandii i zrobic przy okazji dobre piwko?
 

FullObcyk

Member
:grin:
InexperiencedConventionalJunebug-size_restricted.gif
Kury zjadły całe ziarno w Hunter Killer. O takie UHD nam chodzi!ŻYLETA!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Chyba faktycznie bedzie bez niespodzianek. patrzac na te nominacje.
mnie tego roku uwiodla Faworyta (Grek znowu znowu wtyrzepal cacuszko) i o dziwo animowany Spiderman. Zwlaszcza pierwsza polowa. czekam teraz na Zimna wojne i Roma No i oczywiscie na otwarcie nowego sezonu Alite ale no to to lece do kina Dolby Vision (ehnanced by Amnesia). Moze tez sie ktos chce wybrac w w polowie lutego do Holandii i zrobic przy okazji dobre piwko?
Lipa filmowa.
Po ile te azjatki ? :wink:
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Lipa filmowa.
Po ile te azjatki ? :wink:

Te co Ci pokazalem, to za free, wiec nie wydziwiaj. Najlepsze sa radosne historie tych znajomosci, ktorych niestety nie moge tu opowiedfziec, bo nie nadaja sie na to forum i jeszcze R2D2 sie napnie i przepali zwoje. Ale jakby co atakuj na priwa, poki jeszcze pamietam. :)
 

FullObcyk

Member
Nie oglądałem jeszcze, będzie oglądane w weekend. Mam nadzieję, że będzie to solidne kino w tym gatunku. Zresztą w obsadzie jest Gary Oldman którego warto obejrzeć w każdym wcieleniu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaliczyłem "Pachnidło" na Netflixie.
Całkiem całkiem, jakiś taki inny, spokojny, kolorystyka, ujęcia, chłód, ale chyba głównie siedziałem przy nim z uwagi na jakość, zdecydowanie jest to dla mnie nr.1 jeżeli chodzi o 4K i ten serwis.
Niemal jak materiał demo. Nie widziałem na Netflixie nic lepiej wyglądającego (może nie widziałem wszystkiego, ale czołówka na pewno).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli lubisz ten gatunek filmowy to śmiało polecam Hunter Kiler. Nie jest to oczywiście Polowanie na Czerwony Październik, czy Karmazynowy Przypływ, ale jak najbardziej można obejrzeć, polecam.

Dzięki za info.

Bubufat powiem Ci, że w szoku jestem , nigdy mnie coś takiego nie spotkało nawet jak chodzę w ciągu dnia do kina.... Tylko tyle, że gdyby w Polsce mnie to spotkało to za bardzo nie byłbym zdziwiony.. Ale jeszcze Teatr zostaje tego nie da się ściągnąć :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Zaliczyłem "Pachnidło" na Netflixie.
Całkiem całkiem, jakiś taki inny, spokojny, kolorystyka, ujęcia, chłód, ale chyba głównie siedziałem przy nim z uwagi na jakość, zdecydowanie jest to dla mnie nr.1 jeżeli chodzi o 4K i ten serwis.
Niemal jak materiał demo. Nie widziałem na Netflixie nic lepiej wyglądającego (może nie widziałem wszystkiego, ale czołówka na pewno).

Altered Carbon i Lost in space widziałeś?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dzisiaj byłem na Bambelbee w kinie. Moim zdaniem kolejna część Transformers dla małych dzieci, niestety nie otrzymamy klimatu pierwszych 3 części. Szkoda, w filmie jest masa efektów ale przydało by się coś jeszcze dla dużych chłopców, chyba wiecie o co mi chodzi....:) To co zauważyłem to im nowsza cześć tym przekaz filmu zbliża się bliżej przedszkola...
 

DrWredman

Active member
Niestety bipo, komercja bierze górę. Im wiecej biletów się sprzeda ... wiadomo, chodzi o zyski.

A ja tymczasem zaliczyłem na Netflixie „Line of Duty”.
Serial na faktach. Polecam wszystkim, choć zaczyna się niepozornie jak „Breaking bad”.
Nawet przysnąć nie można bo gubi się wątek ;).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj byłem na Bambelbee w kinie. Moim zdaniem kolejna część Transformers dla małych dzieci, niestety nie otrzymamy klimatu pierwszych 3 części. Szkoda, w filmie jest masa efektów ale przydało by się coś jeszcze dla dużych chłopców, chyba wiecie o co mi chodzi....:) To co zauważyłem to im nowsza cześć tym przekaz filmu zbliża się bliżej przedszkola...

Ja nie idę na to coś do kina, na BR pewnie kupię, aby dzieciaki pooglądały. Nawet nie wiem czy sam obejrzę podobnie jak najnowszego Predatora, tylko w tym wypadku szkoda kasy, czasu, oczu nawet na dvd, lepiej muzyki posłuchać, albo spędzić czas w gronie rodzinnym.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
No za pierwszym razem przespalem polowe (cholerne reclinery), zrobilem wiec poprawke wczoraj i pff. Jest fajny Mcavoy, troche humoru ale z filmu wynioslem jedynie okreslenie "limited edition", ktorego teraz, w niepoprawny politycznie, wg feministek sposob, z wyjatkowym upodobaniem naduzywam. :)
Moze entuzjasci komiksow znajda jakas wartosciowe elementy. Dla mnje to najslabszy z filmow jakie ogladalem od poczatku grudnia (pomijajac Bumblebee na ktory poszedlem z bolem, bo musialem)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Altered Carbon i Lost in space widziałeś?

Widziałem, a nawet porównałem wczoraj jeszcze raz.
Powiedzmy, że wszystkie świetnie wyglądają. Dużo zależy od konkretnych scen.
"Pachnidło" nie jest tak kolorowe i oczojebne, to zupełnie inny styl, spokojniejszy, dużo statycznych ujęć, może dlatego tak mi się podoba, to co widzę.
Altered mnie irytuje, większość scen jest ciemna, techno-kolorowa, głowa mnie od tego boli ; )
 
Do góry