Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Przecież jest na bd i na uhd. Obie części. W każdej opcji (płyty bd z wydań bd, płyty bd z wydań uhd, płyty uhd z wydań uhd) są polskie napisy i polski lektor.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Kler" - zaliczony.

Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś o wiele lepszego.
Nie ma tu nic czego by człowiek od dawna nie wiedział.

Taki film powinien powstać naście lat temu - zamiast (lub przynajmniej pomiędzy tymi religijnymi gniotami które nam głównie serwowała TVP lata temu), ale dziś?
Dziś taka produkcja powinna rzucać na kolana - nomen omen.

Ja myślę, że film skierowany do starszej widowni (taka też była na sali kinowej)
Szczególnie tej, która jest na bakier z internetami, a to właśnie tutaj mamy zalew informacji, bo gdzie? W dzienniku telewizyjnym?

To by też tłumaczyło ten szał po premierze, jak ludzi ten film bulwersuje, to ja się pytam gdzie oni byli przez ostatnie lata?

Tak czy inaczej, bardzo dobrze, że film powstał.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jatka niczym Raid... krew tryska aż miło, bohaterowie niezniszczalni, zaś sama fabuła szczątkowa...ale kogo ona obchodzi w tego typu produkcjach.
GrotesqueColossalLacewing-max-1mb.gif


A już niedługo The Equalizer 2 i Mission Impossible Fallout na BD/UHD ;)
 

Dubek

Member
Bez reklam
Ja za to niedawno byłem na "First Man". Film bardzo dobry, świetnie ukazany dramat rodzin astronautów, świetny Gosling i genialna Claire Foy. Mało kosmosu bo nie o tym jest generalnie film no i świetna muzyka, polecam.
 
Do góry