Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja na Netflix zaliczyłem:
- Narcos,
- Disenchantment,
- Ozark,
- Dark.

Ten ostatni najlepszy. A teraz zabieramy się powoli za Altered Carbon.

Dodatkowo z płyt Rome od HBO.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tak to prawda technicznie nieźle zrealizowany, ale wiele osób narzekało, że fabuła nie trzyma się kupy.
Ja tego nie odczułem, bo wcześniej znałem z książek.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czy się da potańczyć, ale obejrzeć warto ze względu na ścieżkę dźwiękową i ładniutką Lily James. ;)

Piaramida ponoc jest z tych, ktorym muzyka w tancu nie przeszkadza.



Tak to prawda technicznie nieźle zrealizowany, ale wiele osób narzekało, że fabuła nie trzyma się kupy.
Ja tego nie odczułem, bo wcześniej znałem z książek.

Ja odpadlem ze wzgledu na to ze sie nie wciagbalem na poczatku. Ale dobrym produkcjom zdaza sie źe ze wzgledu na sposob wprowadzenie postaci i ukazania realiow srodowiska w ktorym sa osadzone, cierpi na tym "enterteiment factor" i jak widz sie na poczatku nie wkreci, to moze stracic okazje obejrzenia fajnego serialu - patrz Breaking Bad.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
U mnie było to samo, po dwóch odcinkach spasowałem. Wizualnie może i fajny, ale fabuła jakaś rozmyta i zbyt pogmatwana.
Fabularnie wypada blado, to typowa pozycja pod 4k hdr dla oka, polecam również Lost in space.
Nie będę bronić warstwy fabularnej, bo nie obronię ;)
Ale całościowo odebrałem na plus i mam nadzieję na kolejne sezony.
Nie jest to na pewno produkcja plasująca się gdzieś pomiędzy, neutralna.
Albo komuś podejdzie, albo nie.

Drugi sezon się kręci. Ostatnia scena pierwszego sugeruję sporą zmianę.
Dark też mi się podobał, zrobiony naprawdę na poziomie, a końcówka I-szego sezonu mocno zaskakująca, aż chce się czekać na kontynuację.

Wczoraj wyczytałem natomiast o nowym polskim serialu, robionym dla HBO - Ślepnąc od świateł
Ktoś nawet wieszczył, że może to być jeden z najlepszych polskich seriali w bieżącym milenium i w końcu mamy coś nie odbiegającego od europejskiej czy światowej czołówki.
Ciekaw jestem jak faktycznie będzie.
[youtube]zvxLIE6SASM[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piaramida ponoc jest z tych, ktorym muzyka w tancu nie przeszkadza.

A gdy słucham np. tego,nóżki same podrywają się do tańca :grin:
https://youtu.be/MNyG-xu-7SQ

Wczoraj wyczytałem natomiast o nowym polskim serialu, robionym dla HBO - Ślepnąc od świateł
Ktoś nawet wieszczył, że może to być jeden z najlepszych polskich seriali w bieżącym milenium i w końcu mamy coś nie odbiegającego od europejskiej czy światowej czołówki.
Ciekaw jestem jak faktycznie będzie.

Niektórzy już trochę widzieli i sobie chwalą.
Ponoć jest nawet lepiej,niż w przypadku Pushera i Gomorry (to akurat wymyśliłem,ale kto wie ? ;-)).
27 października będzie można obejrzeć wszystkie 8 odcinków.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Modlitwa przed świtem (A Prayer Before Dawn) - zaliczone.
https://www.filmweb.pl/film/A+Prayer+Before+Dawn-2017-740446

Mocne (ciężkie), bardzo przyzwoite kino.
Jeżeli tak wyglądają więzienia w Tajlandii, to u nas jest Disneyland.
Świetnie (wręcz rewelacyjnie) zagrane przez bohatera, a cała reszta brudna, mroczna i odpychająca.
Bez fajerwerków, ckliwych dialogów, czy infantylności.
Film nie porywa w wir akcji, nie ma tu drastycznych zwrotów, ciągnie się i dla niektórych może okazać się nużący, ale taki miał chyba być, w konsekwencji uznaje to za zaletę i miłą odmianę.
Film oparty na faktach. Warto zerknąć.
 
Do góry