Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Czyżby Bohemian... jest taki dobry/zły, że Buba nie może się otrząsnąć po projekcji? ;)

Ja wczoraj obejrzałem 53 wojny - właściwie to spektakl jednego aktora, świetna rola Popławskiej, do której do tej pory podchodziłem z dystansem.
Mocna i dobra pozycja.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czyżby Bohemian... jest taki dobry/zły, że Buba nie może się otrząsnąć po projekcji? ;)

Ja wczoraj obejrzałem 53 wojny - właściwie to spektakl jednego aktora, świetna rola Popławskiej, do której do tej pory podchodziłem z dystansem.
Mocna i dobra pozycja.

Coś tak sobie myślę, że to drugie ... :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nawet unboxing wrzucił do góry nogami :mrgreen::D
[youtube]ygmI7p6q_Ts[/youtube]

A tak poważnie,to widzę,że Coaster ma już dwie pierwsze części Matrixa i zapewne lada moment dojdzie trzecia.
Być może zapoda także Odyseję (Iamable już ma,a oni często bujają się razem) ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
IvQXPU.jpg


A jutro wypuszczają :
[youtube]GZkJ_NzwkeE[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj trzeba będzie obejrzeć Ślepnąc od świateł.. .. , a w przyszłym tygodniu muszę podjechać bo Jurassic world.. ale tutaj parcia nie mam, bo byłem w kinie, ale dzieciaki już się domagają..
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Dobra.
Nie wiem co tam wyczytalisce w internetach o Bohemian Rapsody i czemu mnie o to pytacie, skoro nigdy nie polecam filmu, jesli nie ma jakies magii, albo fantastycznie ciekawej historii. Tak i ten nie ma. Cokolwiek powiedza hardcore fani, dwa glowne elementy wydaja sie byc oczywiste po seansie, przynajmniej dla mnie, tj. charyzma Freddiego i fantastyczne starania Ramiego, ktory chyba lepiej zagral Freddiego na Wembley, niz on sam siebie. Wprawdzie jesli porownac zapis koncertu z filmowa rekonstrukcja, oryginal wyglada na bardziej naladowanego energia. Mysle ze tworcom i swiadkom tamtych zdarzen, zalezalo chyba aby pokazac prawdziwy stan artysty i ze ten wystep byl sporym wysilkiem. To zreszta dla mnie najciekawsze filmowo partia filmu, ktory wyglada dobrze wzglednie lepiej, ale nigdy nie dotyka magicznych rewirow.
I tak kazdy obejrzy, wiec szkoda spoilerow.


Tymczasem nadszedl czas na Matrix revisited.
Tripple bill tonight. Ktos jeszcze ma podobne plany?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek jak zwykle nie czyta ostatnich postów :D

A Liam w tej samej roli od 10 lat ;)
[youtube]0phuNQQ_gHI[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie zabierasz młodych do kina ? ;)

Wiesz to zależy, bo to nie tylko o moje dzieci chodzi, ale i o dzieci mojego Brata, więc róznie to bywa z tym kinem, akurat na tym filmie nie byli.. ja powiem szczerze też raczej miałem nie być , poszedłem dla towarzystwa, że tak powiem.. ;-) Ale nawet jak dzieci są na pewnych filmach to i tak kupuje pewne filmy z myślą o nich bo lubią sobie obejrzeć, a ostatnim czasie więcej dzieciaki powtórek oglądają niż Tata czy też Wujek :) taki klimat .. :)

Ps. a propo aktora wyżej niby tak jak napisałeś te same role, ale w tv chętnie zawsze Go oglądam.. :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry