Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

jurass

Banned
Altered Carbon akurat skończyłem oglądać pierwszy sezon w UHD HDR. Zacząłem oglądać z ciekawości, z powodu wysokich ocen. Wizualnie bardzo dobrze. Jak ktoś lubi fantastykę, a w szczególności cyberpunkowe klimaty, to odnajdzie się bez trudu. Czekałem na możliwość obejrzenia kolejnych odcinków, nie oglądałem z musu. Może takiej wysokiej oceny jak na imdb bym nie dał, chociaż tam wiele seriali ma jakoś wysokie oceny, ale czekam na drugi sezon.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Właśnie dowiedziałem się, że Ant- man i osa będzie tylko w 2d, bo na Nasz rynek wersja 3d nie została przewidziana, a ten sam dystrybutor w Polsce ma w zapowiedziach np w 3d film Meg i tak się zastanawiam co za "fanatyk" musi być aby kupić ten film w 3d. A film, który był robiony z myślą o efektach w 3d ma wersję tylko w 2d..
 

jurass

Banned
I to jest właśnie jeden z powodów dlaczego niektórzy mają legalną dystrybucję w takim samym poważaniu w jakim ona ma ich. Takie historie słyszy się od dziesięcioleci wręcz i nic się nie zmienia. A w dystrybucji nieoficjalnej do wyboru, do koloru i z pełną specyfikacją jakiej na legalu nie uświadczysz.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz ja nigdy nie ściągałem filmów i nie będę tego robił, ale takie historie jak ta, czy też historie typu jakości np. dźwięku patrząc ile za niego płacę przy premierze, bo 99% filmów biorę, kiedy one wchodzą do sklepów to coraz bardziej dochodzi do mnie, że przyjdzie czas, że kupowanie filmów będę miał w du.. i przestane je kupować.. a niektóre z nich może kupię np po roku od wejścia do sklepów za 50% tego co kosztował jak wchodził dany film. Większość tych filmów co kupuje w ostatnich kilku latach i tak chodzę do kina, więc nie ma bólu... A bardzo dużo filmów w C+ czy na HBO wchodzi już po dwóch-trzech miesiącach od wejścia filmu na BR..
Jak nie umieją tej garstki ludzi, którzy jeszcze kupują filmy w sklepach szanować to coraz bardziej dochodzi do mnie taka właśnie myśl, aby im podziękować za współpracę. To jest kwestia czasu, aż mnie tak wku... że powiem STOP !!!... A jakoś tak czuję, że to coraz bliżej jest ten moment... Szkoda mi tylko dzieci, ale będą musiały Ant-mana obejrzeć i w 2d.. Ja byłem w kinie :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem Player one i jak dla mnie ten film pod względem technicznym zrealizowany jest bardzo dobrze, obrazik malinka, a dźwiękowo film również nie odstaje i jest duża przyjemność w tym aspekcie. Jeśli chodzi o 3d to bardzo dobrze się ogląda i potwierdza to co pisał Heniu, że warto ten film obejrzeć właśnie w takim „formacie” , jedynie wyobrazić sobie mogę jak wyglądał ten film jak ktoś był w Imax na 3d.. niewątpliwie film zrobiony pod 3d. Sam film może nie jest to moja „bajka” ale bardzo przyjemnie się oglądało i 2 godzinki dosyć szybko minęły, a od ilości różnych efektów delikatnie w głowie może się pokręcić.. Muzyka dobrana fenomenalnie , jedynie zabrakło mi jakiejś muzy z repertuaru „Depeszów” , bo ta grupa jednak w tamtych czasach odegrała dużą rolą dla ludzi, którzy wtedy mieli po te kilkanaście lat i niewątpliwe nic by nie stało się jakby taki jeden kawałek i w tym filmie się pojawił. Ja ze swojej strony polecam obejrzeć ten film, bo jednak po pierwsze troszkę można cofnąć się wstecz oglądając ten film i przypomnieć sobie młodzieńcze lata, a po drugie zawsze to troszkę jest odskocznia od naszej codzienności. Natomiast sam film ja jestem zdania, że bardziej dedykowany jest jednak mimo wszystko do rówieśników moich niż do ludzi, którzy dzisiaj mają powiedzmy po 17 lat. Ale to moje skromne zdanie..
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Obejrzałem Player one i jak dla mnie ten film pod względem technicznym zrealizowany jest bardzo dobrze, obrazik malinka, a dźwiękowo film również nie odstaje i jest duża przyjemność w tym aspekcie. Jeśli chodzi o 3d to bardzo dobrze się ogląda i potwierdza to co pisał Heniu, że warto ten film obejrzeć właśnie w takim „formacie” , jedynie wyobrazić sobie mogę jak wyglądał ten film jak ktoś był w Imax na 3d.. niewątpliwie film zrobiony pod 3d. Sam film może nie jest to moja „bajka” ale bardzo przyjemnie się oglądało i 2 godzinki dosyć szybko minęły, a od ilości różnych efektów delikatnie w głowie może się pokręcić.. Muzyka dobrana fenomenalnie , jedynie zabrakło mi jakiejś muzy z repertuaru „Depeszów” , bo ta grupa jednak w tamtych czasach odegrała dużą rolą dla ludzi, którzy wtedy mieli po te kilkanaście lat i niewątpliwe nic by nie stało się jakby taki jeden kawałek i w tym filmie się pojawił. Ja ze swojej strony polecam obejrzeć ten film, bo jednak po pierwsze troszkę można cofnąć się wstecz oglądając ten film i przypomnieć sobie młodzieńcze lata, a po drugie zawsze to troszkę jest odskocznia od naszej codzienności. Natomiast sam film ja jestem zdania, że bardziej dedykowany jest jednak mimo wszystko do rówieśników moich niż do ludzi, którzy dzisiaj mają powiedzmy po 17 lat. Ale to moje skromne zdanie..
Dla mnie Player One to dobre 9/10. Jestem trochę przed 30 tka i to mój target. 17 lat to trochę przesada, myślę, że dla osób poniżej 25 lat też film może się nie podobać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podobać się może, ale siłą rzeczy nie skumają klimatu i nie jest to żadna złośliwość, a fakt. Nie wystarczy zagrać w stare gry po latach, pewne rzeczy trzeba przeżyć, żeby obudzić sentymenty przy takich pozycjach.
Bez wątpienia, ten film to ukłon w stronę starszych graczy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Do mnie jakoś bardziej myślę przemawia ten film niż do młodszych, ale to moje zdanie.. A jak widac ludziom przed 30 tka również film tego typu może się spodobać :)

Obejrzałem właśnie Pitbula - Doda lepiej się pokazała niż to sobie wyobrażałem, a przynajmniej w kilku scenach dało się Ją obejrzeć. sam film można obejrzeć, choć szału nie ma.. nic nowego nie pokazali..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Dla mnie Player One to dobre 9/10. Jestem trochę przed 30 tka i to mój target. 17 lat to trochę przesada, myślę, że dla osób poniżej 25 lat też film może się nie podobać.

Bałem się, że to ja jestem najmłodszy na forum:D
Obecnie cisnę Ozark drugi sezon, po 4 odcinkach nie ma takiej dynamiki jak w pierwszym sezonie, ale nadal jest to dobra pozycja.
 

venomas200

New member
Bez reklam
Dawno mnie nie było tutaj.
Czasu brak na wizyty na forum a co dopiero na filmy.
Ale żeby nie było.
Sicario 2 obejrzane. Cóż jedynka lepsza o wiele. W jedynce zabrakło pod koniec dynamiki a tu chyba jeszcze bardziej.
Muzyka nawiązywała do 1 ale w jedynce ścieżka dźwiękowa świetna.

Obejrzałem rodzinnie ten Nowy Jurasic World's i popłynęli grubo. Żeby nie było podobało mi się choć same dinusie mniejsze niż w poprzedniej części.
Brakowało czegoś wielkiego i krwiożerczego.
Efekty samych dinozaurów świetne naprawdę jak prawdziwe.

Widziałem tu polecany Dark na Netflix muszę sie zabrać
Bo nie mam aktualnie co oglądać
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
6p9fPCV.jpg


Trochę podejrzane to pudełko :wink:
 
Do góry