Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale niezłą muzykę słyszę. I to nawet starszą niż te marne 10 lat.
No niezła ;)
No widać, szalejesz ;)

landscape-1482428111-1472550257-deadpool-clap2.gif



A dzięki za brawa Armanig,dzięki :grin:
Tylko w kinach?
Juz producenci powoli nie beda wydawac filmow na bd?

Przecież już wyszedł na BD :D
https://www.blu-ray.com/movies/In-Order-of-Disappearance-Blu-ray/165095/
A serio,to pewnie tylko tak napisali ;)

No to wrogowie Sylwka mają przey..ne :D
Ale dajmy im jeszcze trochę pożyć ;-)
44651379_749633578719846_2027185154698062888_n.jpg


Najpierw Iniemamocni 2,BlacKkKlansman,Papillon...
 

Drunk

New member
Bez reklam
Upadłe królestwo zaliczone w sobotę. Tak jednym zdaniem oceniając film mogę powiedzieć tylko tyle, że temat został już wyeksploatowany do granic, tak jak w przypadku obcego. DTS:X specjalnego szału nie zrobił. Raz tylko fajnie było topy słychać jak indoraptor chodził po dachu, natomiast niektóre efekty były bardzo kiepskiej jakości. Dźwiękowo poprzedni JW, którego sobie również odświeżylem wypadł o wiele lepiej. Obraz ok. Ogólnie szału nie ma ale tragedii też nie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida lubi się bać i ma pretekst aby bliżej kobiety się położyć po takim seansie :) Która odmówi wystraszonemu mężczyźnie.. :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Superman będzie Wiedźminem w netflixowej produkcji? Nie jestem tym kochającym inaczej, ale on jest za młody i za ładny chyba do tej roli. Żebrowski nie był chyba taki zły.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Przecież to wszystko zależy od charakteryzacji, dadzą mu białe kudły i siwą brodę i będzie wyglądał jak Wiedźmin. Poza tym twórcy serialu mogą mieć inną wizję jak on będzie wyglądał, nie musi być spójna z grami CD Projektu czy serialu z Żebrowskim.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zaczekaj na oficjalny zwiastun, to może być tzw. wstępna charakteryzacja.
Widziałeś, że coś łyka, zmieni się po tym w Geralta ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Znowu jakies horrory. Nie ma nic normalnego?

Mam jeszcze inne do wyboru :grin:
AWRGOpS.jpg


A tak serio,to jako,że podobno dzisiaj wypada Halloween,to sobie obejrzę Michaela :wink:

Piramida lubi się bać i ma pretekst aby bliżej kobiety się położyć po takim seansie :smile: Która odmówi wystraszonemu mężczyźnie.. :smile:

Jeszcze nie zacząłem oglądać a już jestem cały wydygany :mrgreen:
PlasticThunderousBlacklab-size_restricted.gif
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj chyba czas na

7855296.6.jpg



Tylko martwia mnie te opinie, ze tutaj akcji prawie nie ma i nie ma co porownywac do jedynki.
 
Do góry