Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No jak nie ? Nawet nie mam czasu kiedy zjeść :mrgreen:
giphy.webp
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida ale faktycznie nie ma nowości to lepiej jak obejrzysz sobie jakieś starocie :) W tym tygodniu wychodzi jedna nowość PO - nie mylić z partią :), ale nie wiem czy dam rade obejrzeć... ciężki tydzień..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida ale faktycznie nie ma nowości
Zastanawiam się,czy da radę trochę potańczyć i pośpiewać przy tej nowej Mamma Mia :-D
[youtube]qVIoGmRbTo4&t=566s[/youtube]

lepiej jak obejrzysz sobie jakieś starocie :smile:
A to też.Dodatkowo na dniach wychodzą kolejne części Matrixa (muszę jeszcze zaliczyć jedynkę) oraz Odyseja kosmiczna w UHD.

W tym tygodniu wychodzi jedna nowość PO - nie mylić z partią :smile:, ale nie wiem czy dam rade obejrzeć... ciężki tydzień..
Player One jest nawet spoko,a w szczególności smaczki w postaci easter eggów :wink:

Wyciekł trailer nowego Hellboy'a :
https://www.reddit.com/r/movies/comments/9o3s4s/the_hellboy_trailer_got_leaked_thoughts/
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Zastanawiam się,czy da radę trochę potańczyć i pośpiewać przy tej nowej Mamma Mia :-D
To nagraj nam jakiś filmik ze swojej projekcji :D

ps. pytałeś ostatnio, czy coś tych nowych remasterów oglądałem,
no niestety z czasem krucho, ale widzę, że ty też się obijasz ;)
Ciekawe produkcje wchodzą na Netflixy itp. a ty cicho siedzisz...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To nagraj nam jakiś filmik ze swojej projekcji :D

Ale tak na golasa ? :mrgreen:

ps. pytałeś ostatnio, czy coś tych nowych remasterów oglądałem,
no niestety z czasem krucho, ale widzę, że ty też się obijasz ;-)

U mnie podobnie.Chyba szybciej obejrzę Zimną wojnę ;-)

Ciekawe produkcje wchodzą na Netflixy itp. a ty cicho siedzisz...

Co tam wypatrzyłeś ? "1983"? :wink:

Pewnie testuje XXX 4k

Widziałem ze 2 fikołki,ale bardziej spodobało mi się "walking 4K" na YT ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może w końcu przetestuje,czy (i jak) Mu pójdzie Netflix :wink:

Piramida co tu testować nie będę się chwalił jaki miałem transfer przez ostanie 3 dni :) czasem czuje się jakbym mieszkał nie kilka kilometrów od granicy Wawy tylko kilka kilometrów mieszkał od granicy wschodniej.. :) lipa Panie.. ale może za klika lat będzie światłowód..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czy się da potańczyć, ale obejrzeć warto ze względu na ścieżkę dźwiękową i ładniutką Lily James. ;)

No to oblukam ;)

Piramida co tu testować nie będę się chwalił jaki miałem transfer przez ostanie 3 dni :) czasem czuje się jakbym mieszkał nie kilka kilometrów od granicy Wawy tylko kilka kilometrów mieszkał od granicy wschodniej.. :) lipa Panie.. ale może za klika lat będzie światłowód..

To do ilu Ci to spada ? ;)
https://help.netflix.com/pl/node/306
 

Henry

Active member
Bez reklam
I że niby kupuje.... :p

A ty łapiesz coś z Netflixa?
Ja ostatnio wkręciłem się w seriale, głównie z Europy, skończyłem niedawno Bron / Broen, a po anglicku The Bridge, niby nic specjalnego, ale fajnie zagrana główna rola żeńska ;)
 
Do góry