Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak bedzie hdr to bedzie jasno.....

Wersja UHD powinna się lepiej prezentować pod tym względem ;-)

Przecież ten film już od dłuższego czasu jest dostępny w dobrej jakości :D

Wiem,że oglądałeś wersję CAM,jak poniżej :mrgreen:
vlcsnap_2185_05_22_20h39m35s599.png


Myślisz,że ktoś Ci uwierzy,że zaliczyłeś "Arrival" dopiero kilka dni temu,gdy zaczęly pojawiać się lepsze wrzutki ? :D

Ty pewnie zapodałeś sobie przed

Tony Montana wpadł z towarem,więc głupio było odmówić."Arrival" bardzo mu się podobał :grin:

Piramida to perfekcjonista jak kraść to miliony jak pie... to księżniczki, a jak oglądać to tylko film o wielkości 50 GB :)

No ba,w Twojej bandzie nie ma miejsca na amatorkę :D
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie, nie chce mi się po raz kolejny otwierać jakiegoś frontu. Bo znowu spadnie fala krytyki jak fala Japończyków w Przełęczy Ocalonych :cry:
 

pantomima

Banned
Czekamy na definicję prawdziwego życia :D

Ja przez netflixa jestem na 5 odc Narcos'a. To dopiero prawdziwe życie :D



W odpowiedzi na Twa zaczepke :

Co prawda obchodzony 2 lutego , ale wczoraj nie mialem czasu aby odp.

Prawdziwe zycie ;)
 

Attachments

  • pobrane.jpg
    pobrane.jpg
    5 KB · Wyś: 103
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Pantomima.
No i co? Groundhog wyszedl, czy mamy spodziewac sie powrotu zimy? ;)

Nie wiem czy trzeba kupowac plyte. Natomiast warto obejrzec w dostatecznie dobrej jakosci, bo w moim odczuciu, nie jest to film, do ktorego mozna wracac.
Ja film obejrzalem 2x w kinie i wyglada na to, ze ta repeta, w sam raz spelnila zadanie, bo moglem sobie obejrzec dokladnie wszytkie detale, zwlaszcza te ktore stracilem na poczatku filmu, dzieki glosnej grupie, zanim zostala uciszona., ale trzeci seans, domowy, byl juz nudnawy. Po trosze z powodu bylejakosci obrazu, ktory trzeba bylo jakos poprawic, poswiecajac wieksza czesc uwagi temu zadaniu i ocenie jego efektow. Nie wydaje mi sie, abym chcial kupic plyte. Moze za pare lat, zechce sobie film przypomniec, to wtedy to zrobie, jesli tylko bedzie oferowala jakosc lepsza od streamu, na co w przypadku wydania BD tego filmu, sie raczej nie zanosi.
Moze UHD bedzie na zadowalajacym poziomie.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
tu jest mowa o piractwie a nie o sługach vod :fool: :banned:
Ty Caparzo jestes pewien, ze Twoi Koledzy nie potrafia sobie zorganizowac UV kodu, proxy i legalnie obejrzec streamowanego filmu, zanim Ty powachasz plyte w sklepie, w PL?
Moi potrafia i kody oddaje regularnie.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
A co ma do tego sprzęt za grubą kase? :fool:
Dziani nie kombinują? Jeszcze bardziej, bo mają większą świadomość jak sami są dymani.

guru, masz sprzęt za grubą kase a dziadujesz filmami z netu...

nie chce mi się z tobą gadać na ten temat, bo sprowadzisz mnie mnie do swojego poziomu i pokonasz doświadczeniem. A kłótnie z tobą są jak zapasy błotne se świnią.. w pewnym momencie świni zaczyna się to podobać :blagam:

i najlepiej też już nic nie pisz, chyba że nie umiesz być mężczyzną
 

pantomima

Banned
Nie no wiadomo, kupujesz sprzęt za 10k to musisz mieć oryginalne filmy i za nie przepłacać.

Zgadzam sie , choc czesto w przypadku kolegow z forum wartosc Ich sprzetu grubo przekracza 10 tys.



Filmy sciagane z netu lub ogladane online w moim mniemaniu sa tylko przeznaczone do ogladania na pc, na szybko , by tylko zaliczyc .

Jezeli juz wydajemy jakies tam pieniadze na sprzet AV to wydaje mi sie, ze rowniez "zrodlo" powinno spelniac pewna jakosc.
W pewnym sensie jest to swego rodzaju uszanowanie samej idei posiadania takiego kina domowego .
 
Do góry