Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Owdowiał (Tata vel Kozuchowska przez kartony potrącona :D ), to dał radę... nie pisze więcej, bo wywołam burzę, a o pewnych rzeczach lepiej tu nie pisać :D
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Piramida ale to nie serial o tancerzach :D więc oglądam. Lubie dobre pozycje, tylko trzeba na to czasu.

Co do spoilera to nie działa to na mnie:p
 

Henry

Active member
Bez reklam
Caparzo, jeszcze zapomniałem dodać, że w ostatnim odcinku w końcu tę drogę otwierają :D
 

venomas200

New member
Bez reklam
A ja siedzę w szpitalu i mam czas na filmy online. Wiem wiem nie wolno ale co robić jak nic nie ma do roboty.
Obejrzałem Pasażerowie bardzo dobry film fajny pomysł i bardzo przyjemne kino.
Dziś Nowy początek i nasuwa mi się refleksja że oba filmy sf ale dużo w nich miłości empatii. Można by powiedzieć sf dla kobiet ale z drugiej strony to jest przykład jak można zrobić film sf bez jakieś bzdurnej fabuły jak np Gra Ender a czy to drugie z Mila Kunis.
Naprawdę polecam oba filmy
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgadza się, bo to nie jest typowy SF. Zresztą czym jest typowy SF.
W tych filmach zawsze chodzi o coś więcej i takie SF lubię.
Skąd i po co jesteśmy, no i czy jesteśmy sami - a jestem pewien, że nie.
To świetna tematyka, nie tylko na film, a przede wszystkim na dokumenty.
A tych jest całkiem sporo.
No chyba, że ktoś woli filmy o Arce, bo to jest dopiero "SF" - w czystej postaci, ale dla mnie ta pozycja nie do przełknięcia.

Za to "Passengers" nie widziałem, dzięki za przypomnienie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
KOLEDZY dziękuję za miłe słowa otrzymane w tym wątku jak i otrzymane na priv.. W takich chwilach warto się zastanowić czy nasze kłótnie(przepychanki) czasem na tym forum mają jakiś większy sens, bo naprawdę jest wiele ważniejszych w życiu spraw które mają dużo większe znaczenie dla nas jak i dla naszych rodzin..

Pantonima również w to wierzę że gdzieś TAM będzie lepiej dla Taty i dla wszystkich którzy odchodzą.. najgorzej dzieciom wytłumaczyć gdzie jest dziadek.. :-( :-(

Trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie..


Ps..... a żeby było troszkę o filmie to dla mnie Pasażerowie - chciałem wewnętrznie przed obejrzeniem by był lepszy :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida ale to nie serial o tancerzach :D więc oglądam.

Spoiler :
Nie do końca.W drugim sezonie,Pablo dobrowolnie oddaje się w ręce władz.
W La Catedral organizuje "Taniec z gwiazdami" i zajmuje w nim 1 miejsce :grin: :
https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=DI1BSiO8xmw&app=desktop

Obejrzałem Nowy początek (2016) - IMDb i podzielam opinię kolegów.
Film bardzo dobry,klimatyczny i z pewnością długo zapadnie mi w pamięci.
Wrzucam go do worka swoich ulubionych z 2016r. :grin:
Kto już jest po seansie,może go zainteresuje :wink: :
https://www.youtube.com/watch?v=BFk9RoLkx2k&feature=youtu.be
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piramida Ty też nie wytrzymałeś czy Twoje źródła już udostępniły odpowiednią wersję?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Podobne, ale inne. Grunt że sie dobrze ogląda. Chociaż dla mnie interstelar to mistrz wagi superciężkiej. 10/10
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Interstellar to top scifi. W tym filmie wszystko jest wszystko - świetna muzyka, efekty, gra aktorska, obowiązkowa pozycja bd na półkę.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Piramida Ty też nie wytrzymałeś czy Twoje źródła już udostępniły odpowiednią wersję?
Przecież ten film już od dłuższego czasu jest dostępny w dobrej jakości :D Tylko Piramida jak zawsze marudzi i musi mieć wstawkę 50 GB :p

Spoiler :
Kto już jest po seansie,może go zainteresuje :wink: :
https://www.youtube.com/watch?v=BFk9RoLkx2k&feature=youtu.be
Ty pewnie zapodałeś sobie przed, żeby na bieżąco ogarniać o co chodzi w filmie :p
 
Do góry